İçeriğe Yönlendir

Mtv Taksidini Geç Ödesem =)

Hilmi Eser

Recommended Posts

Hilmi Eser

Arkadaşlar bilindiği üzre mtv 2.taksidi son günü 31 temmuz diyorum ki bunu ağustostaki hesap kesim tarihinde eylüle ötelesek nekadar faizi olur?Bir de günü geçsede internetten ödeyebilir miyiz?Yoksa günü geçince vergi dairesini mi ziyaret etmek gerekir?Yardımlarınız...

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Faiz oranı %4 olmalı, günü geçse de banjadan internet üzerinden ödenebiliyor diye biliyorum...

Yorum bağlantısı
Hilmi Eser
Faiz oranı %4 olmalı, günü geçse de banjadan internet üzerinden ödenebiliyor diye biliyorum...

Şefim teşekkürler.Acaba bu %4 günlük mü yoksa aylık olarak uygulanan faiz mi?

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

1 ağustostan itibaren aylıktı, son uygulamaya bakmak lazım...

Son bilgi aylık % 2,5... :nazar:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Gecikme zammı Aylık 1.95 31 Ağustosa kadar öderseniz 1.95 gecikme zammı ödeyerek internetten ödeyebilirsiniz...

Yorum bağlantısı
Hilmi Eser
1 ağustostan itibaren aylıktı, son uygulamaya bakmak lazım...

Son bilgi aylık % 2,5... :nazar:

Gecikme zammı Aylık 1.95 31 Ağustosa kadar öderseniz 1.95 gecikme zammı ödeyerek internetten ödeyebilirsiniz...

Vallaha süpersiniz abi.Bu forumu çok seviyorum.Teşekkürler...Var mı azaltan :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Vallaha süpersiniz abi.Bu forumu çok seviyorum.Teşekkürler...Var mı azaltan :rolleyes:

1.95 son işte... İyi rakam, Uzatma :nazar:

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

Yonca amblemi olan bankadan mesaj gelmişti bugün.. Kredi kartına 3 taksit yapıyorlarmış.

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Bana 2 demişlerdi. Allah Allah.

Hakan bey yanlış görmüş olabilirim. Mesajı telefonumdan silmişim doğrulama yapamıyorum :dil:

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Bana da geldi yoncalı ve dünyalı karttan. Yonca 2 taksit, dünyalı kart 3 taksit. Lakin 1-31 Temmuz arası ödemelerde geçerli diye de not düşüyorlar. Ben yine dünyalı karttan ödeyecek gibiyim. 750 Tale :p Haşırt :D

Yorum bağlantısı
Hilmi Eser

HSBC ADVANTAGE

Yine mi Motorlu Taşıt Vergisi demeyin, peşin fiyatına 4 taksitle ödeyin!

www.gib.gov.tr

Kampanyadan 1 Temmuz - 2 Ağustos 2010 tarihleri arasında HSBC kredi kartlarıyla www.gib.gov.tr'den ödeme yapan müşteriler yararlanabilir. Kampanyadan yararlanan müşterilerimizin ödemeleri ekstrelerine 4 eşit taksitte yansıtılacaktır. 1 Temmuz-2 Ağustos 2010 tarihleri arasında ödeme yapan müşterilerimiz peşin fiyatına 4 taksit kampanyasından doğrudan yararlanacak olup, bu dönem içinde yapılan işlemler için tek ödeme opsiyonu geçerli olmayacaktır. Motorlu taşıt vergisi, trafik cezaları ve başkanlık tarafından belirlenen idari para cezalarınızı www.gib.gov.tr üzerinden HSBC kredi kartlarınızla ödeyebilirsiniz. Kredi kartıyla yapılan motorlu taşıt vergisi, trafik cezası ve idari para cezası ödemelerinde Advantage Nakitpuan kazanımı ve kullanımı geçerli olmayacaktır

MAXIMUM CARD

Maximum Kart 2010 yılı Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ikinci taksit (temmuz ayı) ödemelerinde kolaylık sağlayacak yeni bir kampanya başlatıyor.

Maximum kart kullanıcıları www.gib.gov.tr'den 1 Temmuz-2 Ağustos tarihleri arasında yapacakları Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde üç eşit taksit imk

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...