İçeriğe Yönlendir

Tescil Tarihi Farkı

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

Trafik cezası var mı diye internet vergi dairesinden bakyım dedim. Ama tescil tarihi farklı çıkıyor. ruhsatta 22.08 yazmasına rağmen 30.10 diye deneyerek buldum. Bunun nedeni nedir acaba :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

1. 2 ay boyunca her tarihi mi yazdın :)

2. Tüvturk cirosunu senin ruhsat ile düzeltecek gibi

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

:)

ağustosu komple denedim olmadı sonra eylül ekim :p

Ruhsatın boyası kabına çıkmış zaten. motor hacmi yazmıyor. otomatik vites ibarside yok ( model sonunda OV yazması gerkiyor galiba) şimdi tescilde böyle çıktı. Bari tüm hatalrı bir defada giderebilsek :)

denerekn sadece ayı değiştirdim 22.ekim yazdım sayfa açıldı. Ama orada 30 ekim yazıyor :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Tüvturk seni çoook sevecek. Bence muayene için Nevşehir e git, blok çakma da olsa sorun çıkmıyor.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
:) yani 1 gün içinde tüve girip hatalrı düzeltemeyeceksek Emminin bir çayını içeriz nolcek :)
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Bu durumda 2 defa mı muayene ücreti ödeyeceğiz yoksa muayene masrafı + yeni ruhsat +ek bilmem kaç ödeyip kurtulacakmıyız. Eğer 2 defa muayene ücreti ödeyeckesik muayene ilk girişten evvel tüm belgeleri haızrlayıp bir çırpıda girip çıksak daha mı iyi olur :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

biz aracı 2006 da aldık. daha sonra lpg takıldı ruhsat değişti. tescil 2008 oldu. lpg takılan tarih ki zaten onu kaydetmiş olamazlar o bir iki gün öncesinde. Ama benim giriş için yazdığım tarih (ruhsattakinden 2 ay ileri) sistem açılınca çıkan tarih de 2 gün oynuyor. :) yani ruhsatta 22.08 interenete giriş için 22.10 internet sayfası açılınca 30.10 oluyor :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
1. 2 ay boyunca her tarihi mi yazdın :)
:)

ağustosu komple denedim olmadı sonra eylül ekim :)

Bu sistem 15 günlük hatayı kabul ediyor... Yani 6-7 denemede bulabilmen gerekirdi...

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

önce ruhsat yanımda yoktu ağustos olduğunu ibliyordum da 8 mi 18 mi ondan emin değildim :) tüm ağustosu denedim olmadı. Sonra inip ruhsata baktım tam tarihi denedim olmadı. sonra eyül ve ekimde aynı tarihe baktım ekimde çıktı :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...