İçeriğe Yönlendir

2002 Focusuma Tüp Konusunda Yardımcı olurmusunuz ?

Serkan Can Demibaşı

Recommended Posts

Serkan Can Demibaşı

benım 2002 focusum var tup taktırmayı dusunuyorum.marka montaj konusun da tanıdıgı olan yada ban ayardımcı olan varsa cok sevınırım.ayrıca nelere dıkkat etmem gerekıyor.

1uyarı lambası

2sag tarafa depo kapağı

3...

4.......

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Tur oto dan randevu alın, Brc marka lpg takıyorlar...10 taksit imkanı var...Biz 2002 Focus' a taktırdık, gayet iyiydi... ;)

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2
Tur oto dan randevu alın, Brc marka lpg takıyorlar...10 taksit imkanı var...Biz 2002 Focus' a taktırdık, gayet iyiydi... :rolleyes:

+1

İşlerini çok iyi yapıyorlar..

Yorum bağlantısı
Osman Nuri Eser
benım 2002 focusum var tup taktırmayı dusunuyorum.marka montaj konusun da tanıdıgı olan yada ban ayardımcı olan varsa cok sevınırım.ayrıca nelere dıkkat etmem gerekıyor.

1uyarı lambası

2sag tarafa depo kapağı

3...

4.......

ankarada mavi denizleri tavsiye edebilirim brc olarak işleride son derece usta çalışan arkadaşlar..1500 tl yi 10 taksite bölüyorlar.uygulama sonrasıda herhangi bir sorunla karşılaşmadım ben inş sizin içinde problemsiz bir dönüşüm olayı olur..

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Araç Ford olunca Tur oto doğru tercih bence. Benim montajı da Yaldızlarda yaptırmıştım. O zaman BRC İç anadolu bölge bayii idi. Gelin görün ki lpg borusunu viraj demirinin hemen altından geçirince viraj demiri sürte sürte zamanla boruyu inceltmiş. Tur otoda tekrardan boru çektirdik. Bence lpg montajı yapan firmalar, aracı da iyi tanımalı. Nerde ne var iyi bilmeli.

Yorum bağlantısı
Veli Coşkun Demir

ben 2000 focusa daha gecen hafta içi taktırdım atiker 990lira 10 taksit bir arkadasın tavsiyesi üzerine ivedikte bir yer var orda yaptırdım şimdilik bir sorun yok.

Yorum bağlantısı
Serkan Can Demibaşı

arkadaşlar uyarı lambası yanmıyor sa sorun yok demektr. tur ota fıyat ne kadaR bi de sızlere sorum ben tup taktırsamda bı sure muyane yaptırmasam sorun olur mu. bı de muayene yaptırrken bıdaha mı sızdırmazlık almam lzım.

1 de arkadaşlar bırebır usta tanıyan yok mu

Yorum bağlantısı
Veli Coşkun Demir
arkadaşlar uyarı lambası yanmıyor sa sorun yok demektr. tur ota fıyat ne kadaR bi de sızlere sorum ben tup taktırsamda bı sure muyane yaptırmasam sorun olur mu. bı de muayene yaptırrken bıdaha mı sızdırmazlık almam lzım.

1 de arkadaşlar bırebır usta tanıyan yok mu

bende lamba yanmıyor.muayene işi de montajdan sonra 1 ay vaktin var o süre içinde yaptırılıyor.sızdırmazlık kartında (emisyon kartının yeşili) 2yıl gecerlilik yazmıs ama sanırım muayene direkt olarak fatura tarihi ile ilgili muayenede ordaki eleman bana ruhsata 1 ay içinde işletmelisin dedi.tüpü taktırdıktan sonra 1 ay içinde işleri halletmek en iyisi sanırım.tüpü taktırdıgım yerde atiker dısında markalarda vardı.ben tüpü takan ustayı gormedim bile ama ilgilenirseniz eğer müşteri menuniyeti yüksek bir yerde yaptırdım adresi özel msj olarak gönderebilirim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...