İçeriğe Yönlendir

Otoyollarda Minimum Hız Sınırı

Sani Gerşon

Recommended Posts

Sani Gerşon

Bildiğim kadarı ile otoyollarda minimum hız sınırı vardır trafiği tehlikeye sokmamak için.

Mesela tabelalarda 120 ve 40 yazar. Arkadaşla iddiaya girdik ama tabela görmediğimden kanıtlayamadım. Biri açıklık getirebilir mi? ;)

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Bildiğim kadarı ile otoyollarda minimum hız sınırı vardır trafiği tehlikeye sokmamak için.

Mesela tabelalarda 120 ve 40 yazar. Arkadaşla iddiaya girdik ama tabela görmediğimden kanıtlayamadım. Biri açıklık getirebilir mi? :good1:

Genelde maximum hız kullanıldığı için çoğu kimse minimum hızdan habersiz :unsure2:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Serkan, bi yemek kazandım şu anda, resmin orjinal linki varsa rica edebilir miyim?

Genelde maximum hız kullanıldığı için çoğu kimse minimum hızdan habersiz :unsure2:

Araçta mı, yolda mı :good1:

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Bu arada hız sınırları değişmedi mi? Bölünmüş yollarda 110, otoyollarda 140 mı oldu?

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Bu arada hız sınırları değişmedi mi? Bölünmüş yollarda 110, otoyollarda 140 mı oldu?

Otoyollar değişmedi... :unsure2:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Vekaleten ben yerim, sonra Serkan a anlatırım :unsure2: 110km/h geyiği: bazı bölünmüş yollarda bu sınıra çıkacakmışş ancak nerelerde çıkacak ise, karayolları tabelaları değişecekmiş . Bence tam yaz öncesi radarda kucağa düşme taktiği yaptılar. Her yer 110oldu diye millet tailde gazlayacak, sonra da sürpriz yumurta cezası :good1:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Haha :unsure2: Koptum ya.

Sanada feda olsun Çağlar abi, ben çocuğu düşünerekten McDonalds' demiştim ama İskendere çevirip beraber yiyebiliriz :good1:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Şimdilik inanmışa benziyor, arabada 30dk tartıştıktan sonra pek inanası yok ama :unsure2:

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Şimdilik inanmışa benziyor, arabada 30dk tartıştıktan sonra pek inanası yok ama :D

Bir otoyola çıkıp tabelayı gösterin ;)

İddayı kaybeden yemek + benzin parasını ödesin ;)

Yorum bağlantısı
  • 9 yıl sonra...
Mehmet Ozyurek

Bariz şekilde minimum hız sınırı vardır.. 

O arkadaş daha önce hiç otoyola çıkmamış mı ?

Çünkü her girişte vardır bu levha.. 

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Görsel ile destekleyelim konuyu.

image.png

Bu arada 40 çok az bence. 80 falan olmalı. 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Bari 5 Temmuz 2020 yi bekleseydik. Konunun hortlatılmasının 10. yılı diye kutlardık :fiuw:

• Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Mehmet Ozyurek yazdı:

Bariz şekilde minimum hız sınırı vardır.. 

O arkadaş daha önce hiç otoyola çıkmamış mı ?

Çünkü her girişte vardır bu levha.. 

Emmi hayırdır ya, rüya falan mı gördün? :D

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Aslında eski konularda eski avatarlar yeni konularda yeni avatarlar çıksa ne hoş olurdu? Ama yapı müsait değil.

Emmi Samanlıkta

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

O zaman herkes foruma yazdığı ilk mesajı bulup atsın. Bir başlık açalım, "forumdaki ilk mesajım" Nasıl :D

Açıyorum?

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Önder Özcan yazdı:

O zaman herkes foruma yazdığı ilk mesajı bulup atsın. Bir başlık açalım, "forumdaki ilk mesajım" Nasıl :D

Açıyorum?

Süpersin. Eski fotomuzu da koyalım o senelerden bi tane mesaja :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Mehmet Göktürk yazdı:

Süpersin. Eski fotomuzu da koyalım o senelerden bi tane mesaja :)

Hocam sizin foto fusion tamir ederken olması lazım değilmi?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...