İçeriğe Yönlendir

Teypteki Yazılar Yanıp S&#246nüyor?

Mustafa Zeki

Recommended Posts

Mustafa Zeki

bu konuyla ilgili forumda araştırmalar yaptım teypi söküp tekrar takmak grekmiş bu işi nasıl yaparım daha sonra da şifre istiyormuş şifre nasıl girilir onu da bilmiyorum teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci

torpidonun oradan teybe dogru bak. m ile başlayan numarayı okuya biliyorsan bir kenara yaz. akü kutup başını sök. bir süre bekle sonra kutup başını tak. m ile başlayan numarayı bana özelden gönder ben size kodu vereyim. kodu nasıl gireceginizi ben size tarif ederim

Yorum bağlantısı
Mustafa Zeki
torpidonun oradan teybe dogru bak. m ile başlayan numarayı okuya biliyorsan bir kenara yaz. akü kutup başını sök. bir süre bekle sonra kutup başını tak. m ile başlayan numarayı bana özelden gönder ben size kodu vereyim. kodu nasıl gireceginizi ben size tarif ederim

teyp kodum var ama teypi nasıl sökecem söktükten sonra kodu nasıl girecem

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Teybi sökmek için aparat lazım(hazır elinizde varsa iyi yoksa elbise askısından yapılabiliyor)Teybin yanlarında delikler var.Buradan aparat takılıyor ve bastırarak teyp çekiliyor.Hepsi bu kadar.Arkasında 2-3 tane bağlantısı var.Söküp tekrar takarsınız.Kod girme işi de teyp üzerindeki rakamlar ile yapılıyor.Aşağıda ki konuyu bir okuyun.Yardımcı olacaktır...

http://www.otoclubturkiye.com/forum/Teyp-soekm...ri-t175857.html

Yorum bağlantısı
Mustafa Zeki
Teybi sökmek için aparat lazım(hazır elinizde varsa iyi yoksa elbise askısından yapılabiliyor)Teybin yanlarında delikler var.Buradan aparat takılıyor ve bastırarak teyp çekiliyor.Hepsi bu kadar.Arkasında 2-3 tane bağlantısı var.Söküp tekrar takarsınız.Kod girme işi de teyp üzerindeki rakamlar ile yapılıyor.

acaba bu teypteki yazıların yanıp sönmesi geçer mi teypi söküp taksam. acaba neden böyle oluyor yazılar başka bilginiz var mı pili falan mı bitiyor acaba

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci
teyp kodum var ama teypi nasıl sökecem söktükten sonra kodu nasıl girecem

kutup başını sök biraz bekle sonra tak. düzelecktir

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...