İçeriğe Yönlendir

Trafik Ceza Borcum Çıktı.

Mert Yeldan

Recommended Posts

Mert Yeldan

2008 Ekim ayında aldığım aracımın plakasına trafik borcu çıktı. Baya da katlanmış.

618TL cik olmuş.

Anlamadım ben 2006 yılında bu plakaya sahip değildim. Ne yapmam gerek

cezaf.jpg

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

bende de oldu. vergi dairesine gittim. aracın o tarihte bende olmadığını söyledim. siz ödemeyin o tarihte aracın sahibi kimse ona gider dediler. sonra aracı sattım. borcu çıkmadı ama internette görünüyordu.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
bende de oldu. vergi dairesine gittim. aracın o tarihte bende olmadığını söyledim. siz ödemeyin o tarihte aracın sahibi kimse ona gider dediler. sonra aracı sattım. borcu çıkmadı ama internette görünüyordu.

+1 Hiç bir şey yapmanıza gerek yok...Noter satış tarihinden önceki cezalar eski kullanıcıya ait.Plakanın üstünde gözükse bile o cezadan sizden önceki şahıs sorumlu.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
+1 Hiç bir şey yapmanıza gerek yok...Noter satış tarihinden önceki cezalar eski kullanıcıya ait.Plakanın üstünde gözükse bile o cezadan sizden önceki şahız sorumlu.

İçim rahatladı. 681 Lira da az değil.

Noter satışı yok bu arada. Ben aracı sıfır aldım Otokoç'tan.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Olsun noter satışı dediğim tescil tarihi.Araç senin adına geçtiği andan önceki borçlar seni bağlamıyor.Vergi dairesinin söylediği bu şekilde.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Olsun noter satışı dediğim tescil tarihi.Araç senin adına geçtiği andan önceki borçlar seni bağlamıyor.Vergi dairesinin söylediği bu şekilde.

:) allah ne muradın varsa versin rahatladım valla hi baya

Yorum bağlantısı
Emin Önal

aynısı trafik cezaları içinde geçerli.arkadaşın arabasını sattık 1 hafta sonra resimli ceza geldi kırmızı ışıkta geçilmiş.noter satış sözleşmesi ile trafik cezasının saatleri arasında 4 dk.var :) adam noterden çıkmış ilk ışıklarda cezayı yemiş :blink: bizde A bölgesi trafik amirliğine sormuştuk,arkadaşların dediği gibi artık yeni sahibini bağlar o senden çıkmış dedi memur.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...