İçeriğe Yönlendir

Sonunda Focusla Ben De Tanıştım...

Halis Parlak

Recommended Posts

Fırat Şenol
(düzenlendi)

Hayırlı olsun aracınız.Kazasız ve cezasız kullanırsınız inşallah... :D Birşey merak ettim araç güvenlik paketli demişsiniz yani esp sistemi olması lazım.Bu sistem devreye girmemişmi ki araç kaymış yoksa yol buzluydu da işe yaramamışmı bu esp?Sorma imkanınız oldumu satın aldığınız sahibine?

tarihinde F?rat ?enol tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emin Önal
Vay Emin Bey.307 sonrası tercihim Focus oldu.Bakalım hayırlısı artık.Güvenlik paketli olması benim için önemliydi.Denk getirince kaçırmak istemedim.

Tüm arkadaşlara teşekkür ederim.Daha iyileri sizlerin olsun her daim.

güzel tercih olmuş ve iyi denk gelmiş tekrar iyi sürüşler.

Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Hayırlı olsun, güle güle kullanının, güzel araba almışsınız her daim böyle kalır inşaallah. Mondeo bakıyordunuz vazgeçtiniz sanırım, ben de sayımız artar diye umut ediyordum.

Yorum bağlantısı
Fırat Şenol
Hayırlı olsun. Valla fiyat çok iyi. Yeni kasa, ghia, güvenlik paketli, dizel. Nerdeyse f1'lere bu fiyatı isteyenler var.

Yook artık daha neler Hakan bey?... ;) Benim araba 24000 Tl mesela :p:p

Yorum bağlantısı
Fırat Şenol
Hakkaten azmış :D

28500 Tl nerede benim kendi Focusum için istediğim 24000 Tl nerede??? :nazar::nazar::rolleyes:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Hayırlı olsun aracınız.Kazasız ve cezasız kullanırsınız inşallah... :nazar: Birşey merak ettim araç güvenlik paketli demişsiniz yani esp sistemi olması lazım.Bu sistem devreye girmemişmi ki araç kaymış yoksa yol buzluydu da işe yaramamışmı bu esp?Sorma imkanınız oldumu satın aldığınız sahibine?

Vesile ile, esp li otomobillerin en büyük dezavantajı, kullanıcıya verdiği aşırı güven duygusudur, zemine uygun olmayan lastik veya yol koşuluna uygun olmayan hız sonrası, fizik kanunları acımasız şekilde kendini gösterir.

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın güzel renk (ben denim mavi olarak algıladım)

Yorum bağlantısı
Halis Parlak
Hayırlı olsun.Çok güzel ve temiz görünüyor.Benim focusta aynı renk.Koyu lacivert olarak geçiyor.Gölgde ve akşamları siyah görünür.Harika bir renk ve bu renk çok az piyasada.Ruhsata yazdırırken polislerle çok uğraştım.Adam yok böyle bir renk diyor.İlk sahibinden aldığım için faturası ve uygunluk belgesi yanımdaydı.gözünün içine soktum.Ama mavi yazdı renk olarak.

Teşekkür ederim.Ruhsatta mavi olarak geçiyor.Servis kayıtlarında ise aracın rengi Mürekkep Mavi yazıyor.Renk benim de hoşuma gidiyor koyu olmayan güvenlik filmleri ile birlikte güzel duruyor.

Hayırlı olsun aracınız.Kazasız ve cezasız kullanırsınız inşallah... :rolleyes: Birşey merak ettim araç güvenlik paketli demişsiniz yani esp sistemi olması lazım.Bu sistem devreye girmemişmi ki araç kaymış yoksa yol buzluydu da işe yaramamışmı bu esp?Sorma imkanınız oldumu satın aldığınız sahibine?

Teşekkür ederim tabiki sordum.Satış ilanında aracın kazalı halinin resmi de vardı zaten.Araç güvenlik paketli evet standart donanıma ek olarak ESP-ASR-Yan Hava Yastıkları var.Kaza yavaş akan trafikte aracın bir an kayması sonucu olmuş.Hızlı bir çarpma veya savrulma yok.Öyle bir yerden vurmuşki tampon değişmiş,çamurluk ve kaputta hasar görmüş.Küçük çaplı da olsa metalik renk muhabbetine komple boyanmış.

Hayırlı olsun, güle güle kullanının, güzel araba almışsınız her daim böyle kalır inşaallah. Mondeo bakıyordunuz vazgeçtiniz sanırım, ben de sayımız artar diye umut ediyordum.

Ayhan Bey teşekkür ederim.Evet mondeo da bakıyordum çok da uyguna bir tane düşürmüştüm ama para sıkıntısı vardı o ara nasip olmadı.Daha sonra da öyle kelepir düşüremedim.Bunu görünce talip oldum.Hayırlısı böyleymiş.Mondeo da olur belki bir gün :good1:

2004 nereee, 2006 nereee, 8 hy nereee, 4'ü nereee, tdci nereee, benzin nereee, esp-mp3lü sony-cruise control nereee yok nereeee :D :D :D :D Velhasılı kelam, sizin araca 23,5-24 çok iyi rakamlar. Şanslı satıcısınız. Bu araca 28,5 çok iyi rakam. Halis bey de çok şanslı.

Biraz şansım oldu.Satıcı arkadaş 30 lira yazmıştı normalde.Ev alacağı için satıyordu.Dedim multimedya sistemi isterseniz alın.2500 liradan fazla bir maliyeti var.Arkadaş sistemi verdi.Temmuz bandrolünü de ödemiş sağolsun ben hiç teklif bile etmeden.

Ben 60000 km bakımına 380 TL verdim.Komple disk ve balataları değiştirdim(sadece arkalar bitikti).Sonax boya koruma yaptırdım.Şimdilik bunlar.

Yorum bağlantısı
Fırat Şenol
2004 nereee, 2006 nereee, 8 hy nereee, 4'ü nereee, tdci nereee, benzin nereee, esp-mp3lü sony-cruise control nereee yok nereeee :p:):D:D Velhasılı kelam, sizin araca 23,5-24 çok iyi rakamlar. Şanslı satıcısınız. Bu araca 28,5 çok iyi rakam. Halis bey de çok şanslı.

Bildiğim kadarı ile 8 hava yastığı yok.Sadece ön hava yastıkları,yan hava yastıkları ve perde hava yastıkları mevcut + Tcs ve esp'ye rağmen kazalı araç + Cruse control otomatik araçta daha verimli çalışır ( Benim aracıma da rahatlıkla uygulanabiliyor ) + Mp3'ün kralını 250-300 Tl'ye taktırırsınız + 28000 km nereeee , 60000 km nereee + boyasız hatta çiziksiz nereee , kazalı ve komple boyalı nereeee Hakan bey.. :fiuw::fiuw::fiuw:

Yorum bağlantısı
Halis Parlak
Bildiğim kadarı ile 8 hava yastığı yok.Sadece ön hava yastıkları,yan hava yastıkları ve perde hava yastıkları mevcut + Tcs ve esp'ye rağmen kazalı araç + Cruse control otomatik araçta daha verimli çalışır ( Benim aracıma da rahatlıkla uygulanabiliyor ) + Mp3'ün kralını 250-300 Tl'ye taktırırsınız + 28000 km nereeee , 60000 km nereee + boyasız hatta çiziksiz nereee , kazalı ve komple boyalı nereeee Hakan bey.. :fiuw::fiuw::fiuw:

8 hava yastığı Focusta yok.Güvenlik paketi olanlarda 6 hava yastığı var.Araç kazalı ama komple boyalı değil :i-ih:

hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin

Teşekkür ederim Mehmet Bey.

Yorum bağlantısı
Fırat Şenol
8 hava yastığı Focusta yok.Güvenlik paketi olanlarda 6 hava yastığı var.Araç kazalı ama komple boyalı değil :i-ih:

Teşekkür ederim Mehmet Bey.

Halis bey benim lafım size değil Hakan beyeydi zaten. Buarada daha önceki söyleminizde metalik renk muhabbetine komple boya var demişsiniz.Ondan dolayı böyle bir örnek verdim,Saygılar... :fiuw::fiuw:

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

hayırlı olsun. esp-tcs li tdci :) kolay bulunmaz. navigasyon cihazı da kalitelidir. bence tek kusuru aşırı kromaj :)

Yorum bağlantısı
Erkan Yılmaz

hayırlı olsun aracınız navi sistemine bitim çok hoş duruyo:D

Yorum bağlantısı
Halis Parlak
Halis bey benim lafım size değil Hakan beyeydi zaten. Buarada daha önceki söyleminizde metalik renk muhabbetine komple boya var demişsiniz.Ondan dolayı böyle bir örnek verdim,Saygılar... :):)

Fırat Bey;

Ben olayı farkettim size takılayım dedim :D S

hayırlı olsun. esp-tcs li tdci :D kolay bulunmaz. navigasyon cihazı da kalitelidir. bence tek kusuru aşırı kromaj :p

Evet Güvenlik Paketli araç bulmak zor biraz.Navigasyon gayet güzel tavsiye ederim.Kromaj biraz fazla ama iyiki aynalar sade. :flowers:

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Halis Parlak

Focusu 15 gün içinde satma durumum var arkadaşlar.Kafamda kesin bir fiyat yok.Ev alacağım için satılık, durum netleşmeden ilan açmayacağım.Focus almayı düşünenlere duyurulur.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...