İçeriğe Yönlendir

Bizim Fırtına

Guest Onur Ayd?n

Recommended Posts

Guest Onur Ayd?n

merhaba rkadaşlar bn aranıza yeni katıldım kendimi tanıtmak isterim bn onur mersinden./ araba 03 model focus 1.6 100ps trend focus serisinin 2003 yılının sayılı üretimi. arac babamın ama bn yakından ilgileniyorum araç ile.. aracı alalı 10 ay oldu araç lpg dönüşümlü fotoğrafları en yakın zamnada koyacağım.şimdiden hepinize teşekkür ediyrumm..:i-ih:

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

Hayırlı olsun.ST görünümlü 4 kapılı HB olarak tahmin ediyorum.. resimleri görmeden emin olamam.

Yorum bağlantısı
Erkan Yılmaz

hayırlı olsun. hoş geldiniz aramıza.. fotografları bekliyoruz :D

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Hoşgeldiniz.. Aracı merak ettim ben de. Fotoğraflarını bekleriz.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Sayılı üretim olmasının diğer araçlara göre ne farkı var? ( Merakımdan soruyorum)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
:D sayılı üretim :) ; daha çok az sayıda ithal edildi de denebilir sanırım.
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

focusta darkline gold collection gibi bir iki az bulunan donanım var ama trend diye duymamıştım :D resimleri ekleyin bakalım :)

Yorum bağlantısı
Guest Onur Ayd?n
Hayırlı olsun.ST görünümlü 4 kapılı HB olarak tahmin ediyorum.. resimleri görmeden emin olamam.

abi 2003 model st grünümlü değil fotoları koycam en yakın zamnda

Yorum bağlantısı
Guest Onur Ayd?n

abilerim hepinize tşkr ederim trend kasası normal olarak 2.0 motorda 3 kapı modeli olarak veriliyodu o senelerde bizim arabalar 5 kapılı hb modeli az sayıda üretildi. mesela ghia da sunulan sunroof opsiyonel olarak sunuluyodu bnda standart vss...

Sayılı üretim olmasının diğer araçlara göre ne farkı var? ( Merakımdan soruyorum)

abicim bildğimiz focus çok farklı değil sadece az sayıda üretmişler trend serisini tekrar tşkr edrm..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...