İçeriğe Yönlendir

Ford Fiesta

Onur Hançer

Recommended Posts

Onur Hançer

Selam,

Bende yeni fista ile tanışma şerefine 20 gün sonra erişiyorum. Arabayı aldım fakat beyaz titanium olmadığı için fabraikadan direk gelecekmiş.

Fiesta da beyaz hiç satmayan bir renk olduğunu söylediler ama biz yakıştırdık.

27 yaşındayım ve ilk arabam :D Babam derin bir ohh çekti.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Bana da bir haftada gelir biz sizi ararız dediler, 55 gün sonra gelmişti.. :lol: Şimdiden hayırlı olsun... :good1:

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Hayırlı olsun çok güzel bir araba alıyorsunuz. Beyaz renk titanyum versiyonlarda az bulunuyor.

Yorum bağlantısı
Onur Hançer

Teşekkür ederim arkadaşlar, beyaz güzel duruyor ama değilmi? Neden tutulmuyor dediler acaba ?

Yaaa bana ağustos başı alırsın arabayı dediler :lol:

Yoksa alamayacakmıyım?Şimdi beni bir korku sardı :good1:

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Beyaz renk bu araçta , biraz şirket aracı gibi duruyor. Şirketler genelde beyaz trend alıyorlar.

Yorum bağlantısı
Onur Hançer
Beyaz renk bu araçta , biraz şirket aracı gibi duruyor. Şirketler genelde beyaz trend alıyorlar.

Yok be abi, çokta şirket aracı gibi durmuyor yaa, arka camlar falan siyah ya güzel duruyor. Tabi bence :lol:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Beyaz güzeldir hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin

"beklenen gün gelecekse çekilen acılar kutsaldır" sayılı gün cabuk geçer

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek Eski

Beyaz bence çok yakışıyor 3 yada 2 numara bi cam filmi çektirirseniz çok şık olur.Hayırlı olsun canınızıda sıkmayın en kısa sürede gelir.Peşin para alacaksanız,başka şehirlerden bakın bence.

Yorum bağlantısı
Onur Hançer
Beyaz bence çok yakışıyor 3 yada 2 numara bi cam filmi çektirirseniz çok şık olur.Hayırlı olsun canınızıda sıkmayın en kısa sürede gelir.Peşin para alacaksanız,başka şehirlerden bakın bence.

Teşekkür ederim,

Ama titanium serilerinde arka camlar orjinal olarak 2 numara filmliymiş geliyor. Artık çok geç arkadaşım, arabayı aldım kaporasını verdim.

Şimdi sadece beklemek kaldı :p

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Hayırlı olsun. Titanium donanımlı Focus, Yeni Fiesta, Mondeo' ya beyaz çok yakışıyor. Alt donanımlarda ise boş ve şirket aracı gibi görünüyor.

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Bence beyaz iyi tercih. Ben şimdi alsam tercih edeceğim renklerden biri beyaz olurdu.

Kapı kolları vs her yeri bembeyaz olup sade durunca birde en açık ton çam filmi olunca çok kaliteli durur. Kimsede şirket arabasına benzetmez.

Yorum bağlantısı
Erkan Yılmaz
:D Hayırlı olsun aracınız beyaz renk gercekten cok guzel duruyor. Ayhan beyin eklemiş oldugu resimlerde beyaz çok hoş duruyor.
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Çizik göstemez, rötuşlar belli olmaz, bakımı kolaydır, çok sıcak yapmaz ve opak olduğu için genelde ucuzdur.

Yorum bağlantısı
Uğur Çakmak

Hayırlı olsun.Beyaz güzel renktir :D Allah kavuştursun...

Yorum bağlantısı
Onur Hançer

Herkese teşekkür ederim, sizler böyle söyledikçe benimde iyice bir içime sindi. Şimdi tek sorun aracı beklemek :) Bir soru daha sormak istiyorum, yeni fiestalarda müzik konsolu sony olacak diyorlar bunun gerçekten aslı var mı acaba? Bu konuda bilgisi olan var mı?

Yorum bağlantısı
C.İlker Özsaraç
Herkese teşekkür ederim, sizler böyle söyledikçe benimde iyice bir içime sindi. Şimdi tek sorun aracı beklemek :flowers: Bir soru daha sormak istiyorum, yeni fiestalarda müzik konsolu sony olacak diyorlar bunun gerçekten aslı var mı acaba? Bu konuda bilgisi olan var mı?

Ben zamanında beklememiştim siyahını almıştım, sonradan keşke beyazı bekleseydim deyip durdum. Beyaz çok iyi bir seçim, hergün görüyorum benimkinin beyazını çok hoş duruyor. 2008 autoshow zamanında fiestalar yeni geldiğinde yetkililer fiestaların şirketlere satışı olmayacak denmişti aracın yüzü eskimesin diye ama bizim ülkede ne denildide arkasında durdular..Katlanan aynalar ve sustalı anahtar bile 1 sene sonra eklendi Türkiye için. Müzik konsolu için ise; daha bluetoothlu olanı bize gelmedi. Sony olacağı doğrudur fakat bize ne zaman gelir belli olmaz.

Yorum bağlantısı
Onur Hançer
Ben zamanında beklememiştim siyahını almıştım, sonradan keşke beyazı bekleseydim deyip durdum. Beyaz çok iyi bir seçim, hergün görüyorum benimkinin beyazını çok hoş duruyor. 2008 autoshow zamanında fiestalar yeni geldiğinde yetkililer fiestaların şirketlere satışı olmayacak denmişti aracın yüzü eskimesin diye ama bizim ülkede ne denildide arkasında durdular..Katlanan aynalar ve sustalı anahtar bile 1 sene sonra eklendi Türkiye için. Müzik konsolu için ise; daha bluetoothlu olanı bize gelmedi. Sony olacağı doğrudur fakat bize ne zaman gelir belli olmaz.

Teşekkür ederim, siyahıda güzel duruyor. Bu arada harbiden anahtarı merak ediyordum nasıl diye, sustalı olması gayet şık ;) İyi bari umarım bir kaç sene sony konsol gelmezde rahat rahat sürerim arabayı :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

İlk defa yolda bu rengi canlı olarak gördüm ve çok hoşuma gitti. Resimlerdekinden çok farklı. Kendini çok iyi gösteriyor ve göze çok güzel geliyor.

2011-ford-focus.jpg

Yorum bağlantısı
Onur Hançer
İlk defa yolda bu rengi canlı olarak gördüm ve çok hoşuma gitti. Resimlerdekinden çok farklı. Kendini çok iyi gösteriyor ve göze çok güzel geliyor.

2011-ford-focus.jpg

Beyaz da güzel ama dimi ;)

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
(düzenlendi)

Beyazın yeri ayrı. Bidaki arabam büyük ihtimal beyaz olur.

Ben yeni fiestada açık renkleri daha çok beğeniyorum.

tarihinde Ayhan ?ent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...