İçeriğe Yönlendir

Fiestayı Ralli Aracı Yapımında Adım Adım Fotolar

Misafir

Recommended Posts

• 2 hafta sonra...
Ersen Tapan

Mat siyah benim hoşuma gitmiyor; arabayı yıkadınmı parlıcak pırıl pırıl :)

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)
Ralli aracı olarak Fiesta ilginizi çekiyorsa çok uzağa gitmeye gerek yok, şurayı bir inceleyin: http://www.ford.com.tr/motorsport/

tşk.sadece araçlara yapılan işler güzel ve ögretici çok bilgi var o yüzden ekliyorum.mondeolarıda ekliyecegim amacım bilgileri aktarmak yönünde.

şunu gördüm rally tip uygulamalarda ztec motor ciddi oranta tercih ediliyor ve modifiyeye çok yatkın motor oldugunu gördüm.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
boya işçiliği maalesef berbat. Sprey izleri dalga dalga ortada.

sayfanın ortasında cilalı resimleide var yanılmıyorsam.ama ugraş ve bilgi dagarcıgını görmek lazım.vurgum burda insanlar kendileri yapıyor el emegi var ne kadar kötüde olsa bence güzel.

bir boyacı bile elindeki en iyi imkana ragmen dalgalı boyayabiliyorsa bu daha iyi bir işçilik bence.en azından kendine kızar :):B)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Mat siyah benim hoşuma gitmiyor; arabayı yıkadınmı parlıcak pırıl pırıl :(

Aynen abi, bi de millet metalik boya için ekstra ücret veriyor, sonra mat siyah...peeeh.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Salim İmamoğlu

Çok emek var araçta.Hemen hemen yapılan her işlem fotoğraf desteklei olmuş.Paylaşım için teşekkürler.

Yorum bağlantısı

bazı detaylar eksik gibi linki takip etmek lazım ekleme yapıyorlar.turba var diye hatırlıyorum iyi bak çok deginilmemiş olabilir

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

İlk linkteki fiesta çok zevkli yapılmış, 150 Euro ya araba satın alabiliyorsun, İngiltereden komple 2.el motor getirtebiliyorsun ........

İkinci linkte, turbo yok, gaz kelebeğinde birşeyler yapılmış o kadar.

Yorum bağlantısı
Nuri Başer

Güzel paylaşım.. Teşekkürler..

Bunlar çok zevkli uğraşlar.. ilerleyen zamanlardaki hayalim büyük bir garajı, lifti olan bir eve ve bu tarz uğraşlara ayıracak bolca zamana sahip olmak.. (muhtemelen emeklilikte.. :p )

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)
Güzel paylaşım.. Teşekkürler..

Bunlar çok zevkli uğraşlar.. ilerleyen zamanlardaki hayalim büyük bir garajı, lifti olan bir eve ve bu tarz uğraşlara ayıracak bolca zamana sahip olmak.. (muhtemelen emeklilikte.. :blush: )

bu benimde en büyük hayalim umarım siz bir gün gerçekleştirsiniz.

ikinci linkte sayfanın en altında efi yazan döküm parça var o turbo degilmi benmi yanlış degerlendirmişim acaba.

o sayfanın devamı sayfalarda güzel çalışmalar var.takip edilebilir.

96mondeo çalışması var focus çalışması var mondeo mk2 çalışması detaylar çok iyi.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Salim İmamoğlu
bu benimde en büyük hayalim umarım siz bir gün gerçekleştirsiniz.

ikinci linkte sayfanın en altında efi yazan döküm parça var o turbo degilmi benmi yanlış degerlendirmişim acaba.

o sayfanın devamı sayfalarda güzel çalışmalar var.takip edilebilir.

96mondeo çalışması var focus çalışması var mondeo mk2 çalışması detaylar çok iyi.

EFİ yazan emme manifoldu.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Arda Inan

Lifti olan bir garaj... Kesinlikle emekliliğe dahi gerek yok. Haftasonunda alışveriş merkezi gecezeceğine, kalk onunla uğraş

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Aydın Hoşgör

fiestayı zetec motor ile rally aracı yapmışlar ve çok detaylı diyebilecegim fotolar var.ögretici oldugunu düşünüyorum. :nazar::) 2009 6. ayda başlanmış.

http://www.google.com.tr/imgres?imgurl=htt...%26tbs%3Disch:1

Fiesta ST'ler, ralli ve rallikroslara Neo makyajıyla çıkıyorlar. Ayrıntıları..

http://www.ralliajansi.org/2011/03/neonun-...a-hazirlaniyor/

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...