İçeriğe Yönlendir

Aracım 2002 Mondeo 2.0 Ghia

Cemali Çakmak

Recommended Posts

Cemali Çakmak

herkese merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım. Bu site çok güzel bir ortam sitede emeği geçen herkese teşekkürler. Bende burda geçen hafta aldığım yeni aracımı tanıtmak istedim. 2002 model olup 119'binde değişeni, darbesi, kazası yok sadece iki parçasında çizikten dolayı lokal boyası bulunmaktadır. Motoru, yürüyeni çok iyi iki ay önce TARTARINI marka sıralı sistem tüp taktırılmış ben LPG sistemini beğenmedim işçiliği fakat kullanıcaz artık ve birde LPG arıza lambasını yaktı motora yabancı madde bağlandığı içinmiş ben biraz tedirginim yanık gezdiğimiz için ama hiç bir sorun yok. Aracı aldıkdan sonra sanki sürtünme sesi gibi bir ses geliyordu gaz pedalında bir titreme vardı ve direksiyon poweri arızalı olduğunu tespit ettik bunun maliyeti ise 1350 tl civarı bişi araştırmadan yaptırmak istemedim araçtada başka sorun yok gören ustalar çok temiz diri durduğunu söylüyorlar bende memnunum. Aracımla biraz oynamak istiyorum 2006 görünümlü yapıcam bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim. ;) Resimler için bana yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Yorum bağlantısı
Cemali Çakmak
hayırlı olsun iyi günlerde kullanın

Sağolun teşekkür ederim.

Mondeonuz hayırlı olsun..2006 görünümü yapmak epey bir maliyetli oluyor..2 bin tl civarı..Bence işe nikelajlı arka stop ve şeffaf yan sinyallerle başlayın..Diğerlerini yapmasanız bile bu ikisi arabayı çok değiştiriyor..

Herhangi bir problem olmasa dahi arıza lambasının yanmaması gerekiyor..İyi bir ustaya giderseniz söndürürler.. Muhtemelen kalibrasyondan kaynaklanıyordur..

Sağolun öncelikle, evet biraz maliyeti kabarık ama yavaş yavaş dediğiniz gibi sinyalleri aldım arka stoplarıda sadece kapak olarak bulabilirmiyim diye arıyorum komple satılıyor çünkü.

Yorum bağlantısı
Cemali Çakmak
Fatih Bayram
(düzenlendi)

Ne kadara aldığınızı öğrenebilir miyiz?Otomatik mi?

tarihinde Fatih Bayram tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cemali Çakmak
Güzel renk, güzel araç.. Güle güle kullanın...

Sağolun Mehmet Bey teşekkürler.

Ne kadara aldığınızı öğrenebilir miyiz?Otomatik mi?

Yok, aracım manuel 21'bin TL aldım.

Yorum bağlantısı
Fatih Bayram
Sağolun Mehmet Bey teşekkürler.

Yok, aracım manuel 21'bin TL aldım.

İyi günlerde kullanın.Aracı kullandıkça daha çok seveceksiniz.

Yorum bağlantısı

Hayırlı olsun.

2006 model için arka stop değişimi ve tampon altlığı ilavesi daha uygun olur. Ön tarafta tampon ve logo bölümünün değişmesi maliyeti arttırır. Aslında ön taraftan 2006 ile önceki modellerin albeni farkı pek yok. Ancak arka taraftaki sönük görünüm nikelajlı stoplar ile çok değişiyor. Kendi aracım içn yaptırdığım değişiklikle ilgili konuya fikir vermesi açısından, buradan bakabilirsiniz.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Cemali Çakmak
Hayırlı olsun.

2006 model için arka stop değişimi ve tampon altlığı ilavesi daha uygun olur. Ön tarafta tampon ve logo bölümünün değişmesi maliyeti arttırır. Aslında ön taraftan 2006 ile önceki modellerin albeni farkı pek yok. Ancak arka taraftaki sönük görünüm nikelajlı stoplar ile çok değişiyor. Kendi aracım içn yaptırdığım değişiklikle ilgili konuya fikir vermesi açısından, buradan bakabilirsiniz.

Saygılarımla.

Çok teşekkür ederim Evren Bey acaba nerde ve ne kadara yaptırdınız bende Ankara'da oturmaktayım. Arka stopları kapak olarak mı yoksa komple mi satın aldınız acaba ?

Hayırlı olsun, bu kasa mondeolar çok hoşuma gidiyor, özellikle konsoldaki analog saati çok beğeniyorum keşke bizim araçlara uygun bir parça olsa...

Sağolun teşekkürler. Zaten Mondeo'nun en hoşuma giden kasası bu benimde analog saat ise araca değişik bir hava katıyor.

Hayırlı olsun, güle güle kullanın...

Teşekkür ederim sağolun.

Güle güle kullanın.. :good1:

Teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...