İçeriğe Yönlendir

Ford Fiesta 2010 Trend Sis Farı Takma.

Onur Çanga

Recommended Posts

Onur Çanga

Arkadaşlar merhabalar .

Yaklaşık 2 aydır fiesta sahibiyim trend modeli olduğundan sis farı yok sadece boşluk yuvaları var ve ben ciddi derecede sis farı taktırmak istiyorum.

Şimdi servisi aradım bana 1300 tl fiyat çektiler tampon değişecek dediler bu bana çok mantıksız geldi. Tamponda sağ ve sol kısımlarda boşluklar mevcut. Sizden ricam bu işlemi daha önce yapan yaptıran ya da yaptırmış tanıdığı olan var mı? Bazı web sitelerinde 180*200 tl arası fiesta sis farı buldum fakat bu tampon olayını açıkçası bilmiyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Özgen Acar

titanium modeline baktıysanız yani orjinal sis farı olan,tampondaki sis yuvaları farklıdır..sanırım tamponu değiştirmeniz gerekiyo..

Yorum bağlantısı
Mustafa Yiğit

ön tampon değişmesi gerekiyor.onun haricindeki sis farları "çakma" olur

Yorum bağlantısı
Onur Çanga

evet yani titanium almadığıma bin pişmanım 1-2 ay daha fazla bekler 3-4 milyar daha fazla verirdim ama bunlarla uğraşmazdım. Neyse acaba çıkma olarak bulabilir miyiz ki ?..

Yorum bağlantısı
Özgen Acar
(düzenlendi)

yenisi baya pahalıymış.. 800 lira

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Onur Çanga

800 tl fiyat nerden aldınız acaba Özgen Bey bana 1300 dediler de.

Yorum bağlantısı
C.İlker Özsaraç

O yuvaya uygun led çalışması yapılabilir mi acaba? Amerika daki kasalara benzer şekilde, tabi masraf işçilik vs. nası olur bilmek lazım.

FordCustomAcc_Fiesta.jpg

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Serdar Özkan
Arkadaşlar merhabalar .

Yaklaşık 2 aydır fiesta sahibiyim trend modeli olduğundan sis farı yok sadece boşluk yuvaları var ve ben ciddi derecede sis farı taktırmak istiyorum.

Şimdi servisi aradım bana 1300 tl fiyat çektiler tampon değişecek dediler bu bana çok mantıksız geldi. Tamponda sağ ve sol kısımlarda boşluklar mevcut. Sizden ricam bu işlemi daha önce yapan yaptıran ya da yaptırmış tanıdığı olan var mı? Bazı web sitelerinde 180*200 tl arası fiesta sis farı buldum fakat bu tampon olayını açıkçası bilmiyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Bence hiç o işe girme..bende Trend kullanıcısıyım..benim rahatsızlıgım sadece gorutu olarak..dolayısıyla tamponun arkasına bir kedi gözü yapıstırıcam..hem masrafsız bir cozum hemde güzel gozukecek..ama bir forumda raslatmıstım..bir arkadas cam arkasına aleminyum folyo yapıstırmıs sonrada tamponun arkasına koymus..cok guzel olmus :D

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)
O yuvaya uygun led çalışması yapılabilir mi acaba? Amerika daki kasalara benzer şekilde, tabi masraf işçilik vs. nası olur bilmek lazım.

FordCustomAcc_Fiesta.jpg

harici bir çift sis kapagı bulursan ve güzel titiz bir işçilik ile gayet hoş olur.aynı resimdeki gibi rahatlıkla yapılabilir. fazlada bişi tutmaz.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serdar Özkan
(düzenlendi)

Arkadaslar bende kedi gözü vb. bir çözüm üreticem..daha önce böyle birşey yapıp resim koyabilecek bir arkadas var ise çok sewiniriz..

bide tampon arkasına yapışabilecek çözümler;

1- http://www.hepsiburada.com/Liste/beyaz-dik...goryId=20024936

2- http://www.hepsiburada.com/Liste/dreamcar-...57150#Gorseller

3- Kendi yapacagimiz cam+folyo

Konuyu çok az dağıtıcam ama hazır trend kullanıcılarını bulmusken bunuda araya sıkıştırıcam; ;)

ayıca su cıtalara bayıldım..yapan arkadası tebrik ediyorum..bulunurmu acaba? :)

http://www.otoclubturkiye.com/forum/Ben-De-Ufa...li-t192905.html

Sadece bunu bulabildim, nasıldır acaba? :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yede...-33691779/detay?

tarihinde Serdar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
Cihat Küçükay

gündüz farı niyetine olur anck bu , maliyeti az ve güzel ama

Doğru hocam, gündüz farı olarak kullanıyorum zaten, sis farı değil. Detayları ; led farlar 30 tl, montaj 10 tl, pratik ve ucuz. Eğer yukarıda linki verilen ledler sis farı olabiliyorsa bende değiştirebilirim ;)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Esin

Doğru hocam, gündüz farı olarak kullanıyorum zaten, sis farı değil. Detayları ; led farlar 30 tl, montaj 10 tl, pratik ve ucuz. Eğer yukarıda linki verilen ledler sis farı olabiliyorsa bende değiştirebilirim ;)

Peki nasıl alabiliyoruz bunu ? Nereden Montajı kim yapacak ? :) 

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Farları hepsi burada sitesinde bulabilirsiniz, montajı için elektrikçi bulmak size kalmış ;)

HTC Desire X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

güzel olmuş güle güle kullanın

sis far seti neredenne kadara geldi

Gitti gidiyordan 85 tl ye alabilirsiniz..

HTC Desire X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Mehmet Özkan CİNDEMİR

Iyi aksamlar arkadaslar bende de 2011 titanium var sislere xenon veya led atmayi düşünüyorum ancak ampulun cesidini bilmiyorum h kac oluyo bunlarin sisleri?

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Onur Ilgın

merhabalar. Bugün mavi bir 2010 model trend Fiesta aldım. Sis farı takabiliyor muyum? Takamaz isem alternatif olarak ne yapılabilir o kısma. Üstadların düşüncelerini bekliyorum. Saygılar.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...