İçeriğe Yönlendir

Deri Koltuk Soğutma

Süha Demirtaş

Recommended Posts

Süha Demirtaş
(düzenlendi)

Forumda araştırdım koltuk ısıtma ile ilgili bir kaç konu var çözüm yolları var fakat sonuç yok gördüğüm kadarı ile. Malum sıcaklar ülkemizde tavan yapmış durumda ve benim gibi deri koltuğu olanların belalısı bir durum. Evde giyiniyoruz terlememek için arabaya biniyoruz klima açık çok güzel ama tam inecez sırtımız pantolonumuz terlemiş. Bu durumu çözmek için küçük bir araştırma yaptım aşağıdaki linkteki gibi bir ürün ile karşılaştım acaba bilgisi olan veya kullanan yada çalışma mantığını bilenler var ise yardımcı olsunlar lütfen :)

İlan

Konuya ait üretici site

Uygulama şekli vb.

tarihinde S tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Süha abi:

Çok fazla işe yarayacak bir ürüne benzemiyor. Ne biliyim 4 adet yuvarlak bir malzeme bu işi yapabilirmi bilmiyorum. Hem soğutma hem ısıtma olduğu için, böyle durumlarda mersoları çok kıskanıyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yeni mondeoda koltuğun içine klimadan bir bağlantı ve klimadan gelen soğuk havayı üfleyen bir düzenek var...

Yorum bağlantısı
Cem Işık

300 TL fark istedikleri o 6 tane yuvarlak parça,adedi 2 dolar olan fan değil mi?Tüm bilgisayarcılarda bulunur :D

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
300 TL fark istedikleri o 6 tane yuvarlak parça,adedi 2 dolar olan fan değil mi?Tüm bilgisayarcılarda bulunur :)

Araştırmalardan anladığım kadarı ile soğutma işlemi sonradan yapıldığında fan ile oluyor ama ona uygun bir yapı oluyormu bilemiyorum.Yoksa fanın maliyeti ne ki dediğiniz gibi ? birde kademeli anahtarı var ilave o kadar

Allah Allah, bende hiç böyle bir problem olmadı-olmuyor. Yeminle. :D

Sefa abi senin koltuklarda ince ince delikler var mı ?

Yorum bağlantısı

reklamı verilen ürün ısıtma olarak agırlıklı sogutmada küçük fanlar kullanılmış bu paraya degmez koltugunuzun derisini bozdurmanız daha büyük zarar olur.

koltukların üzerine konan boncuklu tip ne denir anladınız heralde onlardan alın daha saglıklı olur derim.sogutma emmininde bahsettigi gibi yeni araçlarda uygulanan mantıkla olur.buda epey masraf ama bi kere döşemeci işini çok iyi bilmeli yerinden sökülen deri kılıfı yeniden giydirmek zordur.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...