İçeriğe Yönlendir

Ön Lastikler Kapanda Patladı

Barış Çelik

Recommended Posts

Barış Çelik

Merhaba arkadaşlar maslak ordu evinin kasrısına giderken askerin yanlış yönlerdirmesi yüzünden ön lastiklerimi tuzaga girdim ön lastiklerim gitti hemen orda maslak sanayiden çıkma bi lastik ve yedek lastigi takarak eve kadar geldim şimdi lastik sorunu yaşıyorum tekrar lastik almam gerekiyor bu konuda yardımınızı bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Fatih Bayram

Geçmiş olsun,aynı durum Ereğli'de benim başıma gelmişti,ön iki lastik patlamıştı,neyse sağlık olsun. :s

Yorum bağlantısı
Barış Çelik

teşekkür ederim şimdi aynı lastiklerden almam gerekiyo yada 4 tane lastik almam lazım ön lastikler farklı olacak sol arka lastik daha önce değiştirmiştim bi sağ arka lastik aldıgım gibi duruyor ne tavsiye edersiniz.

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Geçmiş olsun lastik ebatınız nedir?? belki benim nişanlımın lastiklerini değişmeyi düşünüyorum eğer kafamda planladıklarımı gerçekleştirebilirsem 2 lastik sana verebilirim.

Benim arayışım sizin jantlardan yani 15" Collection jantı onları uygun rakkama bulup ona lastik almayı planlıyorum..

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

yarılan lastiğin aynısını biraz uğraşarak çıkma ve yeni tarihli olarak bulmuştum.yenisi 140 tl,çıkması 30 tl montaj dahil...

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Bu Ankara çıkmacı cenneti her halde ya Ankaradakiler çok şanslı..

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

Yeni tarihli hasarsız ve tamirsiz çıkma lastik isteyen olursa ankarada bu konuda çok iddialı bir lastikci var isteyene adresini veririm..

Yorum bağlantısı
İbrahim Fındıklı

geçmiş olsun.

195/65/15 ebatları size uyarsa, yardımcı olabilirim.2200 km. yapmış 2 ay kullandığım Bridgestone Turanza er300 model hatasız lastiklerim satılıkta !

düşünürseniz ö.m. gönderebilirsiniz.

tekrar geçmiş olsun,iyi günler.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Geçmiş olsun.Nasıl düştün kapana anlamadım.Asker sorumluysa ben peşini bırakmazdım...Suç sendeyse tabii yapacak bir şey yok sineye çekilecek.

Yorum bağlantısı
Yeni tarihli hasarsız ve tamirsiz çıkma lastik isteyen olursa ankarada bu konuda çok iddialı bir lastikci var isteyene adresini veririm..

malum ömnümüz kış, iyi durumda kış lastigi olursa alabilirim, adresi verirsen bi bakıyım, ilker.

Yorum bağlantısı
Barış Çelik

teşekkür ederim arkadaşlar bi arkadaşımdan şimdilik çıkma 2 adet dunlop lastik aldım

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar
(düzenlendi)
malum ömnümüz kış, iyi durumda kış lastigi olursa alabilirim, adresi verirsen bi bakıyım, ilker.

büyük sanayi1 cadde keskinler iş hanı no:80/10 iskitler ank.0312 342 44 84-85

çalışkan oto lastik..

tarihinde ?lker Kad?lar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Çok geçmiş olsun, o askere birşey diyemediniz tabii, neyse Mehmetçiğe söz yok, ne olursa olsun.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...