İçeriğe Yönlendir

Artık Ben De Ford Kullanıcısıyım :)

Demet Biçen

Recommended Posts

Demet Biçen

Merhaba,

aranıza yeni katılıyorum. geçen hafta otokoçtan arabamızı seçtik şimdi ruhsat işlemlerini bekliyoruz. inşallah bi aksilik çıkmazsa yarın ya da çarşamba yeni arabamıza kavuşcaz. siyah fiesta titanium X düz vites benzinli aldık. seçimimizi Forddan yana kullanmamızdaki en büyük neden diğer markaların aynı versiyondaki arabalarından çok daha kaliteli gözükmesi ve fiyatının daha makul olması.

yalnız çok merak ettiğim, otokoç taki satış temsilcisinin dahi bilmediği bi sorum var. bilen varsa ltfen yardımcı olsn. aracın bagaj kısmında kırmızı renkte bir C harfi var. el yazısı gibi olan. yapıştırma. aracın fabrikadan bu şekilde geldiği söyleniyor. araç 0. bu harfin manası ne olabilir? diğer hiçbir araçta olmadığını söylediler. bizim işimize geldi gerçi :) eşimin ismi cenker. ruhsat benim üstüme, arabada da onun baş harfi olan bi imza var sanki :) ama neden hiçbir araçta yok da bunda var?

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Aracınızı güle güle kullanın.. :)

O harf kalıcı bir simgemi yoksa sökülebilir birşeymi? Sökülebilirse muhtemelen kontrol etiketi falandır, unutulmuştur..

Yorum bağlantısı
Mustafa Mermertas

Klübümüze hosgeldiniz ;araciniz hayirli olsun :) Kirmizi "C" ye gelince : bu stiker Fabrikada son kontrollerin birinde yapistiriliyor bildigim kadariyla..rengi her ne kadar üretimlerde defolu veya kontrolü gecemedi olarak sayilsada sizdeki durumun insallah böyle bisey olmadigi yönündedir

Yorum bağlantısı
Cemil Çınar

Hoşgeldiniz hayırlı olsun, fotoğrafını çeker eklerseniz daha sağlıklı yorumlar alabilirsiniz....

Yorum bağlantısı
Demet Biçen
Aracınızı güle güle kullanın.. :)

O harf kalıcı bir simgemi yoksa sökülebilir birşeymi? Sökülebilirse muhtemelen kontrol etiketi falandır, unutulmuştur..

şöle söyleyebilirim ki,

honda crv nin arkasında crv nası yazılı... işte aynı onun gibi.. kırmızı bir el yazısı şeklinde C. yani sanki arabanın orjinalinde olan bi yazı gibi duruyor.

bu arada hepinize teşekkr ederim :)

Klübümüze hosgeldiniz ;araciniz hayirli olsun :D Kirmizi "C" ye gelince : bu stiker Fabrikada son kontrollerin birinde yapistiriliyor bildigim kadariyla..rengi her ne kadar üretimlerde defolu veya kontrolü gecemedi olarak sayilsada sizdeki durumun insallah böyle bisey olmadigi yönündedir

araç elime geçer geçmez resmini çekip eklicem buraya. sticker şeklinde değil ama eğer dediğinz gibiyse böyle bi aracı otokoçun 0 olarak normal fiyatında satması garip değil mi?

ayh telaş yaptım şimdi :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Mermertas
Klubümüze hosgeldiniz ;araciniz hayirli olsun :) Kirmizi "C" ye gelince : bu stiker Fabrikada son kontrollerin birinde yapistiriliyor bildigim kadariyla..rengi her ne kadar üretimlerde defolu veya kontrolü gecemedi olarak sayilsada sizdeki durumun insallah böyle bisey olmadigi yönündedir
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

anladığım kadarı ile bagajda, logo şeklinde bir C harfi var? İlginç, bazı ülkeler kendine özgü model isimleri uyduruyor, yanlışlıkla yapışmış bir logo olabilir.

Vesile ile, defolu otomobil olmaz.

Yorum bağlantısı
Demet Biçen

yanıtlar için teşekkür ediyorum. bir de fordun kendi sayfasndan bi msj yaıp yollıyım bakalm ne dicekler.

tekrar teşekkür ediyorum karşılamanız için :)

Yorum bağlantısı
Korhan Orkun

Hayırlı olsun eşinizle birlikte iyi günlerde kullanın inşallah.. Güncel bilgi açısından araç kaç liraya mal oldu?

Yorum bağlantısı
Demet Biçen
Hayırlı olsun eşinizle birlikte iyi günlerde kullanın inşallah.. Güncel bilgi açısından araç kaç liraya mal oldu?

teşekkür ediyorum.

Nakit (kredisiz) 30.000 TL

Trafik sigortası ve kasko hariç.

düz vites benzinli titanium X paket 2011 model

Yorum bağlantısı
Korhan Orkun

cevap için teşekkürler tekrar iyi günlerde kullanın segmentteki en iyi araca sahipsiniz bence :)

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
anladığım kadarı ile bagajda, logo şeklinde bir C harfi var? İlginç, bazı ülkeler kendine özgü model isimleri uyduruyor, yanlışlıkla yapışmış bir logo olabilir.

Vesile ile, defolu otomobil olmaz.

ahh keşke olsa. Çamurluk ezik diye 2-3 bin indirseler :) Hemen gider bir Clio alırım :)

Yorum bağlantısı
Cemil Çınar
ahh keşke olsa. Çamurluk ezik diye 2-3 bin indirseler :) Hemen gider bir Clio alırım :)

clio ?

Yorum bağlantısı
Eray Sireli

Aracınız hayırlı olsun :)

kendi segmentinin süphesiz en iyi arabası üstelik titanium X :)

Yorum bağlantısı
Metehan Şahin
Merhaba,

aranıza yeni katılıyorum. geçen hafta otokoçtan arabamızı seçtik şimdi ruhsat işlemlerini bekliyoruz. inşallah bi aksilik çıkmazsa yarın ya da çarşamba yeni arabamıza kavuşcaz. siyah fiesta titanium X düz vites benzinli aldık. seçimimizi Forddan yana kullanmamızdaki en büyük neden diğer markaların aynı versiyondaki arabalarından çok daha kaliteli gözükmesi ve fiyatının daha makul olması.

yalnız çok merak ettiğim, otokoç taki satış temsilcisinin dahi bilmediği bi sorum var. bilen varsa ltfen yardımcı olsn. aracın bagaj kısmında kırmızı renkte bir C harfi var. el yazısı gibi olan. yapıştırma. aracın fabrikadan bu şekilde geldiği söyleniyor. araç 0. bu harfin manası ne olabilir? diğer hiçbir araçta olmadığını söylediler. bizim işimize geldi gerçi :Deşimin ismi cenker. ruhsat benim üstüme, arabada da onun baş harfi olan bi imza var sanki :) ama neden hiçbir araçta yok da bunda var?

Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. Eşiniz bir Ali-Cengiz yapmış olmasın? :) Ruhsat istediğiniz kadar sizin adınıza olsun, sayın abim araca imzayı çokdan atmış. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...