İçeriğe Yönlendir

Artık Ben De Ford Kullanıcısıyım :)

Demet Biçen

Recommended Posts

İ.Göksel Yaman

Allah kaza bela vermesin güle güle kullanın emin olmamkla beraber kalite kontrol un son control anlamına gelen sticker çıkarmasıdır C ( CONTROL)

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
(düzenlendi)

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.Eşiniz arabayı değiştirmesinler diye işaret koymuş :unknw::unknw:

tarihinde Adnan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Gökmen

Hayırlı uğurlu olsun.Allah kaza bela vermesin..Aramıza hoş geldiniz..

Yorum bağlantısı
Mehmet Turnacıoğlu

1. ihtimal: aracı üretmeye C.max olarak başlamışlar sonra fiestaya dönmüşler

2. ihtimal: araç fabrikada bir C-max a çarpmış ve logosunuda "çarpmış". yani araç kazalı

Yorum bağlantısı
Cihat Gümüş

Hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin İyi günlerde kullanın...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

2. ihtimal: araç fabrikada bir C-max a çarpmış ve logosunuda "çarpmış". yani araç kazalı

Yangın ve körük.. :)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

aracınız hayırlı uğurlu olsun

koca forum bulamadımı şimdi bu c harfi nedir ne değildir diye

Yorum bağlantısı
Murat Kavuk

Bence olsa olsa, tır ile gelirken; yakınındaki bir tane c-max'ın C'si düşmüştür. C-max'i önce indirdikleri için kimse fark edememiştir. Sonra tır şoförü de (ya da araçları indiren arkadaş her kimse), harfi bulmuş, nerden düştü bu diye bakınırken, "amaan bana ne, bulsunlar, yapıştırsınlar" diyerek "C" harfini ilk gördüğü araca (yani sizin araca) yapıştırmıştır. Sizin aracı aldığnız yer de, bu duruma bir anlam veremediği için, ya da zaten kontrol bile etmediği için, C harfine dokunmamıştır. Biraz uzun oldu ama, olay budur :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
koca forum bulamadımı şimdi bu c harfi nedir ne değildir diye

C kontrol anlamına gelir...

Benim gördüklerim hep yeşil renkliydi.. Kırmızısını görmedim hiç...

Yorum bağlantısı
Akan Belen

kontrol olduğunu kabul edelim fabrikada ama araç çıkarken bu c harfini çıkarmaları gerekiyor normalde bu bakımdan da çok sağlam birşey olmaması lazım değilmi aracın üstünde unutulduğunu varsaysak bile bu kadar ucun süre sağlam olarak kalması biraz kafa karıştırıcı

çıkarmayı denedimi acaba sahibi ama tabiki fazla zorlamadan sonra boyayla birlikte gelmesin ne olur ne olmaz sorumlu olmayalım durduk yerde :)

Yorum bağlantısı
Emin Önal

:p:crazy:

Yorum bağlantısı
Alphan Hazır

Hayırlı olsun çok doğru bir seçim yapmışsınız , güle güle kullanmanız dileğiyle

C konusuna gelince geçenlerde babamın bir arkadaşı sıfır ford focus aldı ondada yeşil C harfi vardı buda Control anlamına geliyor ... ama sizin bahsettiğiniz kırmızı rengin ne anlama geldiğini bilmiyorum açıkcası

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...