İçeriğe Yönlendir

Kuzene Yeni Araba Aldık

Misafir

Recommended Posts

Bugün sabah teslim aldık. Güzel bir araç. Konsol kaliteli, göstergeler çok şık. Araç baya dolu. Otomatik kapanan aynalar, zenon ve far yıkama hariç hemen herşey var. Ses sistemi bas sevenler için doyurucu, tizler biraz zayıf. İnce bir detay olan, kapı kolu be vites etrafında gizli kırmızı ışıklar güzel bir hava veriyor araca. Silecekleri otobüsler gibi, peugeot tarzı. Bu sınıf araç almak istyenlere iyi bir haber. Şu anda 2010 modellerini daha uygun fiyata veriyorlar. Cosmo pakette yukarda saydığım eksiklik donanımlar mevcut.

img00131201008211059.jpg

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Konuyu da yanlış yere açmışım, arkadaşlardan doğru yere taşınması için yardım lütfen. :i-ih:

Mustafa Bey,

1.4'te bu donanım yok sanırım. Aracın her donanımlı modelini de bulmak pek mümkün değil. Orta konsolda LCD ekranlı model isterseniz aracı hemen alamıyorsunuz. Kuzenim İstanbul'da bulamadı, burdan aldı aracı. Burda da düz vites yoktu, önceliği olmamasına rağmen triptronik aldı(beğendi o ayrı konu tabi.)

Eski aracı Golf4'tü. Golf4'ün malzeme kalitesi, işçiliği güzeldir rakiplerne göre. Bunun kalitesini daha çok beğendi. Ben de beğendim, tok bir duruşu var.

Bu arada ben aşağıdaki Mazda cx9 ile baya bir ilgilendim :i-ih: 117.000.-TL'lik fiyatı ve 3700'lük motoru yüzünden ilgim sadece kapısını açıp bakmakla kaldı ama Volvo'dan epey feyz aldığı belli olan bu modeli çok sevdim eski bir Mazdacı olarak.

800x6007.jpg

Saygılarımla.

Hayırlı olsun Evren Bey,iyi günlerde kazasız cezasız keyifli sürüşler.

Daha iyisi size olsun inşallah Fatih Bey. Teşekkür ederim.

Saygılarımla.

tarihinde Evren iskent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

1.4T Otomatik ile test sürüşüne çıktık.

Alışma evresi zor oldu. Yarım saat sonra tam kontrol altına geçti araç. Yüksek devirde vites geçişleri böbrekte taş varsa düşürecek kıvamda idi. Sakin kullanımda ise hissettiriyor. Vw'ler ve benim alışık olduğun honda otomatiği gibi komforlu değil bence. Test aracı daha 3600km de idi, arka kapılardan tıkırtılar geliyordu. Ve kapı açma kulbunun kapıya montesini sağlayan vidanın kapağı bile yerinde yoktu. Test aracı olmasına bağlamak istiyorum bu durumları.

Tasarım ve şekil olarak çok güzel, güle güle kullanın. Testten sonra arkadaşım vazgeçti almaktan.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Güle güle kullanın... Astrayı oldum olası sevmişimdir.. Bunu da sevdim..

Yorum bağlantısı
Güzel araç. Hayırlı olsun. Vites geçişleri benim 2 arkadaşımın araçlarında güzel. Düz vites performansı da cabası.

Teşekkürler Hakan Bey. Doğrusu vites geçişini hissetmedim ben de. Çok yumuşak bir araç.

Güle güle kullanın... Astrayı oldum olası sevmişimdir.. Bunu da sevdim..

Admin olmasan Darısı başına derdim Mehmet Bey :rolleyes: Ama bir MK3 alacağın günü dört gözle bekliyorum. Hayırlısıysa tabi.

Hayırlı olsun nazar.gif

Teşekkür ederim Cengiz Bey.

1.4T Otomatik ile test sürüşüne çıktık.

Alışma evresi zor oldu. Yarım saat sonra tam kontrol altına geçti araç. Yüksek devirde vites geçişleri böbrekte taş varsa düşürecek kıvamda idi. Sakin kullanımda ise hissettiriyor. Vw'ler ve benim alışık olduğun honda otomatiği gibi komforlu değil bence. Test aracı daha 3600km de idi, arka kapılardan tıkırtılar geliyordu. Ve kapı açma kulbunun kapıya montesini sağlayan vidanın kapağı bile yerinde yoktu. Test aracı olmasına bağlamak istiyorum bu durumları.

Tasarım ve şekil olarak çok güzel, güle güle kullanın. Testten sonra arkadaşım vazgeçti almaktan.

Test aracına has sıkıntılar sanırım. Ancak ilerleyen dönemlerde göreceğiz bizde ne olacağını. Zaten araç hemen uzun yola çıkacak. Kuzenim titiziz ve sakin bir kullanıcıdır. Buna rağmen sıkıntı yaratırsa gerçekten problem var demektir.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

tasarım olarak sınıfının gerçekten lideri. focusun kredisini bitirince baya bayağı düşünüyorum opel astrayı

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Yeni kredili Focuslar bir gelsin, o kredi bitene ne modeller gelip geçer göreceğiz, focus 3 ün içi baya iyi gerçekten, astrada adamın üstüne üstüne geliyor sanki, dar uçak kabini gibi gelmişti bana.

Yorum bağlantısı
Ali Çukur

Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Dizel fulünü sormuştum 50bin dediler siz ne kadara aldınız?

Yorum bağlantısı
Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Dizel fulünü sormuştum 50bin dediler siz ne kadara aldınız?

Yaklaşık 43.000.-TL'ye alındı. Ancak bu donanım fullün bir altı ve benzinli.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...