İçeriğe Yönlendir

2007 Focus Ghia 50.000 Km'de

Burak Sarıkaya

Recommended Posts

Burak Sarıkaya

uzun süredir ford focus bakıyorum Ankara da bir tane buldum 2007 model 51000 km de. galeri 29000 tl istiyor. Aracın sol tarafı boyalı sol iki kapı da değişmiş sol iki çamurluk da boyalı. fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler

Yorum bağlantısı
Burak Sarıkaya
Benzinliyse etmez...

Pert kaydı olabilir.. Alacak olursanız kontrol ettirin..

araç dizel yandan darbe aldıysa şasesinde eğrilik olabilir mi? bir de galeri kapı sacı değil komple kapı değişti diyor. buradan da bir fikir edinilebilir mi acaba

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada

1 2 daha koyulup kazasız temizi alınabilir.. Bence bu aracın ederi max 25 26 civarı..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
araç dizel yandan darbe aldıysa şasesinde eğrilik olabilir mi? bir de galeri kapı sacı değil komple kapı değişti diyor. buradan da bir fikir edinilebilir mi acaba

Pert konusunda fikir sahibi olamayız.. Bakmak gerekir.. Ama ben galericilere güvenmiyorum..

Kayseri'de bir Transporter beğendik.. Galerici, servise götürmeyin, servis bu arabanın benim olduğunu biliyor ve gıcıkları var.. Her arabamı karalıyorlar dedi..

Ruhsat fotokopisini istedim baktım ki.. Araç pert...

Sanayiye gösterip alsaydık, transpoerter kadar kazık yiyecektik..

Bence bu aracın ederi max 25 26 civarı..

+1

Anlatılana göre kazası hafif değil.. Bence maksimum edeceği 24-25..

Yorum bağlantısı
Burak Sarıkaya

bilgiler için teşekkürler Aracın pert kaydının olup olmadığını nasıl öğrenebiliriz

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
bilgiler için teşekkürler Aracın pert kaydının olup olmadığını nasıl öğrenebiliriz

Motor ve şasi numarası ile kontrol edilebilir..

Yorum bağlantısı
Burak Sarıkaya
Motor ve şasi numarası ile kontrol edilebilir..

sigorta şirketlerinden mi kontrol edebiliriz sadece

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otom...-30184957/detay

Bu araba benim kayınbiraderimin..İsterseniz beni söyleyerek istediğiniz bilgiyi telefonla alabilirsiniz..Km. si biraz fazla onun haricinde problemi yok bence...

teşekkür ederim biz yılda yaklaşık 50 000 km yaptığımız için biraz fazla geldi

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
sigorta şirketlerinden mi kontrol edebiliriz sadece

Evet, bilgiler olursa bakılabilir...

teşekkür ederim biz yılda yaklaşık 50 000 km yaptığımız için biraz fazla geldi

Bizim araba daha az km. yapmış demekki... :p

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Biz aldığımızda 100k civarındaydı ve adam Esenboğa tarafında halı fabrikasında çalııyordu..Evi de Çayyolundaymış, dediğine göre çevreyolu km. yi yazdırmış bol bol...Noterden satışını ben almıştım, hatta Hakan kahvaltıdan hatırlarsın bu arabayla gelmiştim...

Yorum bağlantısı
Burak Sarıkaya
Sahte 100binden daha iyidir.

o da doğru ben aramaya devam edeyim yine en iyisi

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Kahvaltıdan sonra km düşürmeye gitmemiş miydin?

Sezgin' lerle çiftliğe gittik vakit kalmadı...Sonra da elimiz değmedi gitti...:p

Yorum bağlantısı
Bedri Baki

29000 çok değil mi. 2006-2007 dizel ghia'lar 26-27 arası bulunabilir diye düşünüyorum. Ama gerçi şu an 2004 collectionlara bile 23-24 isteyenler var internette.

Yorum bağlantısı
Korhan Orkun

Şuan piyasa delirmiş durumda zaten kimse arabasını satmak istemiyor o fiyatlara bakılırsa..

Yorum bağlantısı
Çağrı Sağlam

Laylon Megane 23.000 TL ediyorsa, Focus da 27.000 TL eder :).

Eger cok km. yapacaksaniz ve cidden temiz bir sey ariyorsaniz sizi sifir arac paklar :D 30.000 TL fiyata kadar bir cok arac bulabilirsiniz. Yok hem ikinci el hem de kaliteli-duzgun bir arac olsun diyorsaniz hem cok vakit kaybedersiniz hem de cok para.

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz
Biraz daha koyup sıfır alın.

+1

Hele ki senede 50bin yapsam kesinlikle 0 km alırım. Dizel collectionlar için 37binlerden bahsediliyor. Aradaki fark zaten sizin 1-2 senede vereceğiniz tamir bakım masrafına yaklaşır. Bence kesinlikle 0 km dizel düşünün, daha ucuz başka marka bile olabilir.

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Araç ikinci el oldumu ayağı düşüyor etse etmez oluyor tabiki bu araç için söylemiyorum. Ama kırmızı olduğu için etmez bence...:D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...