İçeriğe Yönlendir

C-max Temizlik Ve Ayak Aydınlatması

Fatih Cesko

Recommended Posts

Fatih Cesko

Merhaba arkadaslar bugun C-max ima zaman ayirdim ve cok tan dir istedigim koltuk temizligini ve arka ayak aydinatmalarini yaptim :nazar:

Koltuklari makina ile temizledim komple yikamak istemedim cunku baya ugrasmam gerekiyordu koltuklari cikarmak, kablolar falan.. bi sorun olmamasi icine makinei tercih etim.

ve iste koltuklarin yikanmadan once ki hali..

dsc01149nz.jpg

dsc01150k.jpg

dsc01151la.jpg

bu da kopugu siktiktan sonra bi 5dk falan bekledim sonra da makina ile kopukleri cektim..

dsc01152v.jpg

bu arada koltuklar daha kurumadi kuruduktan sonra yine resim cekip buraya yukleyicem :)

bende merak ediyorum nasil olucak umarim guzel oluru cunku baya bi ugrastim bu ramazan gununde :)

Gelelim aydinlatmalara :) :)

belki aranizda bilenler var bu aydinlatmayi cok istiyordum.. on kisimda yeri vardi sagdece ampul yoktu onlara ampul taktim.. ve arkalara paralel kablo cekip arka ayak aydinlatmasini da yapmis oldum :)

dsc01154ny.jpg

http://img576.imageshack.us/img576/3623/dsc01155o.jpg

bi de boyle bi deisiklik yaptim on kisimda olan soketleri yerinden cikardim daha ortaya cektim.. cunku soketlerin yeri cok kenarda oldugu icin isik cok da iyi yayilmiyor.. bir cogu dosemenin arkasinda kaliyor.. bence boyle daha iyi oldu..

dsc01153j.jpg

bunu da bitikten sonra cektim..

dsc01156d.jpg

not: resimleri telefon ile cektim.. daha sonra makine ile cekip son halini yine eklerim

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

elinize kolunuza saglık.iyi yapmışsınız.sabun lekesi kalmaması için makina ile her cm i çektirin derim.kurumaya bırakmadan yapsanız iyi olur.

arka aydınlatmaları yanlara degilde koltuk altına monte edin yada koruyucu olması için ucuz satılan küçük tavan aydınlatmaları var onlardan alıp ampulü içine monte edin.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Cesko
(düzenlendi)

Sagolun Oktay bey..

2defa makine ile ustunden gectim umarim bisey kalmamistir.. kurumaya biraktim yarin bakicam ve resim cekerim umarim iyi olmuslardir :)

evet bende onu dusundum yarin onlari duzeltmeye calisicam.. bencede koltuklarin altinda daha iyi ve daha guvenli olur :nazar:

tarihinde Fatih Cesko tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Cesko

evet koltuklar daha islakti resim cekemedi kurduktan sonra cekerim yarina hazir olur inshallah :nazar:

on kisima led taktirdim ama hemen cektim cunku begenmedim.. led isigi iy yamiyor.. standart ampul bence daha iyi..

Yorum bağlantısı
evet koltuklar daha islakti resim cekemedi kurduktan sonra cekerim yarina hazir olur inshallah :D

on kisima led taktirdim ama hemen cektim cunku begenmedim.. led isigi iy yamiyor.. standart ampul bence daha iyi..

gün ışıgı renginde ledler mevcut ampul rengine çok yakındır.tavsiye ederim.en azından ısı yapmaz ve ayak çarpmasına maruz kalırsa kırılmaz.

Yorum bağlantısı
Fatih Cesko
(düzenlendi)
gün ışıgı renginde ledler mevcut ampul rengine çok yakındır.tavsiye ederim.en azından ısı yapmaz ve ayak çarpmasına maruz kalırsa kırılmaz.

Oktay abi burda tek cesit led var fazla secenegim yok :) ama turkiyeye gelecek ay gelmeyi dusunuyorum bulabilirsem bi denerim.. ama normal ampul gibi isigi dagitacagini sanmiyorum :flowers:

tarihinde Mehmet tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

ellerine sağlık güzel olmuş :rolleyes:

koltuk altı aydınlatma işinde Oktaya katılıyorum.

Yorum bağlantısı
Fatih Cesko

sagol Lokman abi :)

Ya ben su led olayini sevmiyorum be, hic icim isinmadi.. guzel durmuyor bence.. ben klasigi seviyorum sari isik :crazy:

bi de baktim internete en yeni modelerde bile (bir cogunda) ic aydinlatmalarda led halen kulanilmiyor

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Fatih Cesko
güzel olmuş elinize saglık

cok sagolun:)

ama ben arka aydinlatmalarin yerini degistirdim.. on koltukarin alt kismida bi kucuk delik ve oradan gecen bir kablo var.. oraya monte etim artik ampul ler guvenilir yerde ve cok daha iyi gozukuyor.. kismetse resimleri yuklerim bi ara

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

merhaba ya ben bugun ayak aydınlatması ıcın led taktıracaktım yada ampül:D ama bi türlü bulamadım=) takılacak yeri

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Günay Çağlayan

Daha Orantılı ısık veren bır dızayn yapılsa dahada sık olabılır ama yınede elıne saglık bende denıcem...

Yorum bağlantısı
Fatih Cesko

kusra bakmayin Oktay abicim.. resimleri koyamadim cunku benim universite basladi ve dolayisiyla araba ile fazla ugrasamiyorum bu aralar... cunku ben Makedonya da okuyorum.. ve arabam babmda yani Kosovada kaliyor.. ama kismet se onumuzdeki hafta Bayram tatili icine Kosovaya gidicem ordan da resimleri yuklerim.. :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...