İçeriğe Yönlendir

Chevrolet Cruze Hb

Engin Deniz

Recommended Posts

Engin Deniz

Chevrolet'nin popüler sedan modeli Cruze'un hatchback versiyon konsepti 2010 Paris otomobil fuarında sergilenecek.

Opel Astra J platformunu kullanan sedan Cruze, bir süredir Astra modelinin daha hesaplı sedan versiyonu olma rolünü oynuyordu. Buick markası altında Astra'nın da sedan versiyonunun tanıtılmasıyla bu rolü kaybetmeye başlayan araç hatchback modeliyle rekabete yeni bir açıdan yaklaşıyor.

Avrupa'da başarılı satış rakamlarına ulaşsa da bu kıtada asıl pazarın hatchback versiyonlara ait olduğunun farkında olan Chevrolet, bu nedenle aracın 5 kapılı versiyonunu da üretecek.

Tasarımında büyük sürprizler bulunmayan konsept versiyonda mavi ışık saçan farlar ve LED teknolojili sis farları dikkat çekerken arka kısım, aracın geri kalanından çok daha yuvarlak hatlı tasarlanmış.

Kaynak :

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

arkadaşlar bu adamlar uçmaya başladı bizde fordu napsak da güzelleştirsek diye uğraşıyoz fordun mühendisleri uyuyormu adamlar neler yapıyor böyle

Yorum bağlantısı
Eray Sireli

Tasarım tam benlik yanlız şu led işi olmamış. Audi led olayı için derki: " insanların 500m uzaktan bile görünce gelen arabanın audi marka olduğunu anlamaları için böyle birşey tasarladık".

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
Tasarım tam benlik yanlız şu led işi olmamış. Audi led olayı için derki: " insanların 500m uzaktan bile görünce gelen arabanın audi marka olduğunu anlamaları için böyle birşey tasarladık".

O zaman logolarını led yapsınlar...Artık bir çok araç led kullanıyor :) Kullanmakta hakları.Audi ye özgü olmamalı.

Yorum bağlantısı
Eray Sireli

Fiyatıda astradan uygun olacağına göre pazara iddialı bir giriş yapar bence ama:

ben güzele güzel demem, güzel dizel olmadıkça :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

yan görüntüsü sanki yeni kasa subaru impreza gibi durmuş araca nerden bakarsan farklı bir araca benziyor ki ben subarunun yan duruşuna bayılırım

arkası yeni astra e oda güzel sankim bu aracın otomatik versionu gelirse ben bu araçla ilgilenerim gibi geliyor bana

Yorum bağlantısı

araç klasik tasarım gibi öncekilerinden farkı yok bence led far yapmacık olmuş sanki ben takmışım :) arabamdakinin bitmiş hali buna benzeyecek biraz.

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar
Fiyatıda astradan uygun olacağına göre pazara iddialı bir giriş yapar bence ama:

ben güzele güzel demem, güzel dizel olmadıkça :good1:

+1

Benzinli arabalar benim için çok uzaklarda kaldı artık. Bence chevrolet artık dizel getirmeli. Kesinlikle satışlarını %40-50 artırır.

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek Eski

Muhteşem bir görüntü,harika tasarım euro N-cap'tan 5 yıldız daha ne olsun. :rolleyes: Ayrıca 2011 temmuz ayı gibi 1.4 t 140 hp ve 2.0 150 hp dizel versyonu geliyorMUŞ.

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek Eski
Bu güne kadar sürdüğüm en gitmeyen ve en çok yakan araç aldığımıza o kadar pişman oldum ki.

Zaten bu fiyatalara rahmen aman aman bi satışı olmamasından belliydi :rolleyes: Malzeme kaliteside 5 para etmez belli bir zaman sonra başlıyor leke tutmaya filan , biz görünüşüne aldandık aldık benim görüşüm sakın ama sakın demedi demeyin.

O kısıma bende katılıyorum abi.

Yorum bağlantısı
Fatih Bayram

Cruze tasarım olarak çok iyi,ama sadece o kadar sanki.

Stantda bagaj kapağını şöyle bi açtım kapadım,tüy gibi,biraz imitasyon geldi.İçi dizaynı fiyatı makul.

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Görünüş sizi aldatmasın. Arabada gerçek kalite zor, göz boyamak çok kolay birşey.

Yorum bağlantısı
Abdullah Ercan
Bu güne kadar sürdüğüm en gitmeyen ve en çok yakan araç aldığımıza o kadar pişman oldum ki.

Zaten bu fiyatalara rahmen aman aman bi satışı olmamasından belliydi :) Malzeme kaliteside 5 para etmez belli bir zaman sonra başlıyor leke tutmaya filan , biz görünüşüne aldandık aldık benim görüşüm sakın ama sakın demedi demeyin.

+1907 Kesinlikle test sürüşü yaptım. Gazı köklediğim halde araba gitmiyor allah gitmiyor. 1,2,3 de hiç tepki vermiyor. Bence de sakın.

Yorum bağlantısı
Arda Akbay

hakkaten forum kolay kolay araba beğenmez ama bu çok güzel olmuş

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

çok şık olmuş koreliler piyasayı silip süpürecek bak görürsünüz

Yorum bağlantısı
Akif Özkan

ben beğenmedim.

yorumlara bakarsak arıza bende .

beğenmeyenler arkamdan gelsin :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...