İçeriğe Yönlendir

Next 4624 Alacağım

Adnan Murat Paçacıoğlu

Recommended Posts

Adnan Murat Paçacıoğlu

Almak Epeydir kafamda vardı. Esas hanım istiyordu. Sanırım 2 tane alacağız. 4624 almaya karar verdim ancak tereddüt ettiğim tek sıkıntısı BT nin olmaması. O da olsaymış tam olacaktı. Sayın Özyürek de aynısını kullanıyor.

Sorum şu; sesli yönlendirme araç hopörlöründen mi, yoksa cihazdanmı dinleniyor? BT olan cihazlarda sesli yönlerdirme araç hopörlerinden mi oluyor?

Tavsiye edeceğiniz başka cihaz varmıdır?

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Mehmet abi, next 708 kullanıyor...BT sadece telefonla görüşürken az biraz işe yarıyor, bende hevesle aldım ama hem telefona uymadı hemde kullanışlı değil...Sesli yönlendirmeler cihaz üzerinde yapılıyor...

Yorum bağlantısı
Adnan Murat Paçacıoğlu

Cevabınız için teşekkür ederim.

İşte benimde merak ettiğim bu sesli yönlendirmeyi araç hopörlerinden yapabilen başka model, marka bir cihaz var mı acaba?

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Hocam ne gerek var diyeceğim kızmayın lütfen...Siz bir müzik parçası dinlerken otogar anonsu gibi araya girecek, sola dön diyecek... :good1::)

Benim traktör motorlu da bile arka koltukta oturan çocuklarım ezberledi cümleleri, duyulmaz diye düşünüyorsanız eğer... ;)

Yine edit: :)

Aklıma geldi FM transmitter özelliği açıkken araç hoparlörlerinden geliyor diye hatırlıyorum...Ancak o zamanda sürekli şarj takılı durmak zorunda... :good1:

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

hocam aracınızda aux girişi varsa cihazın çıkışını araca bağlayın ozaman sesi araç hoparlöründen dinliyebilirsiniz bendeki piranha buna göre yazdım sanırım diğer markalardada olur.

Yorum bağlantısı
Adnan Murat Paçacıoğlu
(düzenlendi)

Ne demek kızmak Serkan bey olurmu hiç...Sormamın nedeni; bizim araçlar zaten gürültülü çalışıyor, yol sesiyle birleşince duyamamaktan korkuyorum.

İki aracımızda da aux girişi mevcut Lokman bey. Dediğiniz gibi yapılacak o zaman.

Ancak merak ettiğim bunlara gerek kalmadan aynı işi yapabilen cihaz varmı?

tarihinde Adnan Murat Pa tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Aynı şehirde olsak verirdim benim Navitech' i, denerdiniz...Yine söylüyorum ses gayet yeterli, sorun olmaz...

Yorum bağlantısı
Adnan Murat Paçacıoğlu

Aynı fiyata BT li Navitect 215 var. Tavsiye edermisiniz?

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Bendeki cihaz bu, yani 215f modeli..BT Samsung telefonumla anlaşamıyor o yüzden kullanmıyorum..Bana sorarsanız Next bu işin en iyisi...BT yerine kulaklık çok daha iyi iş görür...215F de lcd televizyon gibi o ayrı, görüntü süper yani...

Yorum bağlantısı
Adnan Murat Paçacıoğlu
(düzenlendi)

Hımm. Next 4624 olacak o zaman.

Teşekkür ederim Serkan bey.

tarihinde Adnan Murat Pa tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mehmet abi, next 708 kullanıyor...BT sadece telefonla görüşürken az biraz işe yarıyor, bende hevesle aldım ama hem telefona uymadı hemde kullanışlı değil...Sesli yönlendirmeler cihaz üzerinde yapılıyor...

Ben, evet 708 kullanıyorum ama.. İki tane de 4624 aldım.. Biri ortağımda diğeri arkadaşımda.. Ortağımın 4624 uzun süre test ettim.. Hem igo primo yazılımı güzel hem 4624 çok güzel..

Aklıma geldi FM transmitter özelliği açıkken araç hoparlörlerinden geliyor diye hatırlıyorum...Ancak o zamanda sürekli şarj takılı durmak zorunda... :yes:

+1

FM Transmitter özelliği var.. Bunu açarsanız, hem cihazdaki mp3'leri hem filmlerini sesini hem de navigasyon yönlendirmelerini araç hoparlörlerinden dinleyebilirsiniz..

İstemezseniz kapatabilirsiniz.. Kapatınca, sesleri cihazın kendisinden dinlersiniz ve yeterlidir ..

Aynı fiyata BT li Navitect 215 var. Tavsiye edermisiniz?

Ben tavsiye etmiyorum.. Ondan da 2 arkadaşıma aldım.. Alış sebebim; 1. Bluetooth olması idi ama işe yaramadığını gördük.. 2. alış sebebi de.. Henüz Next 4624 ve 1050 nin çıkmamış olması piyasada da 708 bulunmamasıydı.. ve acildi..

Zaten 215F'de ekran yansıma problemi de var.. Öyle değil mi Serkan.. ?

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Zaten 215F'de ekran yansıma problemi de var.. Öyle değil mi Serkan.. ?

Çamur atma lütfen, zaten kendimi bir garip hissediyorum...:yes:

Doğru, açık havada ekranda yansıma problemi var, gece de var kötü tarafı...Gece modun da bile benim gözümü alıyor... ;)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Çamur atma lütfen, zaten kendimi bir garip hissediyorum...:yes:

Ne yani, Zorla mı aldık elinden ;)

Sat sen onu.. 4624 alalım sana da.. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Adresin duruyor bende, gönderiyorum...Sen 4624' ü halledersin.... :shok::rofl: :rofl:

İstiyorsan 4624 halledeyim ama.. Ben F215 istemiyorum :p

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

4624 kullanıyorum ve kesinlikle tavsiye ederim.Bahsettiği özellikleri sonuna kadar yerine getiren bir cihaz.Cihazda sırf olması için olan hiçbir şey yok.

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Şu ana kadar ihtiyaç duymadım ama fiyatları nedir bu cihazların? Bir de çalınma riskine karşı araba bırakmamak gerekiyormu?

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Şu ana kadar ihtiyaç duymadım ama fiyatları nedir bu cihazların? Bir de çalınma riskine karşı araba bırakmamak gerekiyormu?

araçta bıraksan da camdaki vantuzu söküp torpidoya koymalısın. yoksa büyük ihtimalle patlatırlar.

Yorum bağlantısı
Adnan Murat Paçacıoğlu

Gece 02:00 civarında 2 adet 4624 siparişi verdim. Uzun zamandır istediğim cam çıtalarını da ilave ettim. Bilgilendirmelerinden dolayı tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
Gece 02:00 civarında 2 adet 4624 siparişi verdim. Uzun zamandır istediğim cam çıtalarını da ilave ettim. Bilgilendirmelerinden dolayı tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Hayırlı uğurlu olsun...

Yorum bağlantısı

FM transmiterle ses hoparlörlere aktarılıyor ancak bu sese ihtiyaç duymazsınız. Şahsen ben dizel araçta kullanırken bile duyma sorunu yaşamıyorum.

4624 ile Samsun'a seyehatimi de gerçekleştirdim. Tomtom'a göre çok daha başarılıydı. Daha önce tünelleri görmeyen Tomtom'un aksine tüm yolları doğru gösterdi. Hiç tarladan gitmedik:)) Bu arada samsun'a girerken haritadaki vadi tasviri çok hoştu. Solumuzda kalan dağları harita üzerinden gördüğümüz gibi, vadi arasında seyrettiğimizi ise gayet güzel anlayabiliyorduk.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ankara İstanbul arasında simulasyon yapmıştım.. Bu güzergahta da Dağ ve vadileri çok belirgin görebilirsiniz..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
emmi bu gidişle sende primocu olacan :)

Sürekli ikisi arasında gidip geliyorum.. Çok ciddi kararsızlık içindeyim.. :lol2:

İgo8 çok basit.. Çok kolay.. Bide benim cihaz deli gibi çekiyor.. Elden çıkarmaya ciddi anlamda kıyamıyorum..

Bu güne kadar bir kez olsun bağlantı kesildi demedi bana..

Ev de salonda bile bağlanmamızlık etmez :bambam:

Dün, denemek için torpidoda çalıştırdım.. Ordan bile yönlendirdi beni :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...