İçeriğe Yönlendir

Kütahya Hatırası

Göktuğ Serbent

Recommended Posts

Göktuğ Serbent

merhaba arkadaşlar

bir iş için Kütahya'ya gitmiştik ancak kaderde fotoğraf çektirmekte varmış, 79 model bir toros sahibi arkadaş sağolsun arkadan bir pencere açtı.

hatasını kabul etti, hatta ortak tanıdıklarımızda varmış öğrendik, aramızda anlaştık her türlü şeyimiz tamam. kişisel bir kaç durumu var arkadaşın şimdi burada söylemek istemiyorum müşkül bir durumda diyelim kısaca.

bu hasar maliyetini mümkün mertebe aşağı çekmek durumundayım. bildiğiniz gibi original tampon 500-600 tl arası bir fiyat, şimdi bu hasarı fibercilerde tamir edip boyatsak, daha sonra bir sıkıntı yaşarmıyım, çünkü delik ufak değil, oradan bir boya vs çatlaması gibi, diğer yerlere nispete hemen dağılması gibi vs. tamponu fiberle yaptıran arkadaşların tecrübeli yorumlarını almak isterim. birde deliğin içinde çamurluğun arkası sanırım orası hafif bir göcük var sizce orayı düzelttirip boyatmasakta olur mu sonuçta görünmeyen bir yer.

allah sizlere kaza bela göstermesin.

Yorum bağlantısı
Nuri Başer

Geçmiş olsun.. o nasıl bir plastiktir öyle pürüzsüz parça çıkmış.. köşe nokta olduğundan fiber pek olmaz gibi.. çıkma tampon bulunabilir..

Yorum bağlantısı
Sabri Güngör

Geçmiş olsun bence hiç tamirle uğraşmayın tamponların yerlisini yaptılar hemde orjinalden daha sağlam oluyor :flowers:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Geçmiş olsun bence hiç tamirle uğraşmayın tamponların yerlisini yaptılar hemde orjinalden daha sağlam oluyor :flowers:

Hemde kargo dahil 80 liramı mi yoksa 85 liramı mı öyle bir şey..

müracaat: http://www.otoservet.com.tr Hüseyin.. Bizzat arayın..

Yorum bağlantısı
Göktuğ Serbent

hepinize çok teşekkür ederim, allah sizlere göstermesin.

mehmet abi 80-85 tl gibi bir rakamsa yan sanayi almak çok mantıklı, fiber için sadece tamire 50 tl istediler, ben yarın hüseyin bey ile görüşeyim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Vesile ile, mondeo tamponunu, tamir edebileni hiç görmedim, mutlaka çatlar, hiçbir malzemeyi kabul etmez.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
hepinize çok teşekkür ederim, allah sizlere göstermesin.

mehmet abi 80-85 tl gibi bir rakamsa yan sanayi almak çok mantıklı, fiber için sadece tamire 50 tl istediler, ben yarın hüseyin bey ile görüşeyim.

Görüşün.. Mersin'den bir üyemize bu fiyatlara gönderdiğini hatırlıyorum.. İnşallah doğru hatırlıyorumdur..

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ahmet Kiriş
Görüşün.. Mersin'den bir üyemize bu fiyatlara gönderdiğini hatırlıyorum.. İnşallah doğru hatırlıyorumdur..

Emmi sen ne zaman değişecen tamponları, en son bir taraf kalk gidelim öbür taraf otur gitmeyelim diyordu bursa da :D

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

Geçmiş olsun..

dikkatimi çekti bu kasa mondeoların tapmonu nedense çok zayıf..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Emmi sen ne zaman değişecen tamponları, en son bir taraf kalk gidelim öbür taraf otur gitmeyelim diyordu bursa da :D

Şimdi iki taraf da kalk gidelim diyor :elveda:

Bu tamponu onarmanın bir mantığı yok.. 2 yıl önce onarmış ve boyatmıştım.. Yakında tampon yolda düşerse şaşırmayacağım..

Geçmiş olsun..

dikkatimi çekti bu kasa mondeoların tapmonu nedense çok zayıf..

4 mm cam ile aynı mukavemette :s

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...