İçeriğe Yönlendir

Plastik Karmaşası...

Beyhan Yılmaz

Recommended Posts

Beyhan Yılmaz

Arkadaşlar bildiğiniz gibi bir motosiklet aldım..Motosiklet siyah ve tabi kılcal çizikleri çok belli ediyor. Serviste motosiklet kasada iken sakın yıkmayın tozlu verin dememe rağmen motosikleti yıkamışlar ve güneşte baktığımda depoda küçük kılcal çizikler var. Şimdi motosikletin sadece deposu demirden ve ben MEG aldım fakat bu wax`ı plastik grenajlarda kullansam acaba beyazlama vs yaratırmı? Bu ürünü kullandıktan sonrada zaten arada sırada yıkıyacak olduğum motosikleti SONAX bu cila ile kurulamayı düşünüyorum. Motosikletimin plastik olan aksamlarının üzerinde sticker`lar var acaba mikrofiber bez ile wax`ı yedirirken yapışkanları çıkarır mıyım? Yada bu düşündüklerimin hepsini kafamdan çıkarmalımıyım...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Yada bu düşündüklerimin hepsini kafamdan çıkarmalımıyım...

En mantıklı cevap bu..

motorsikletin el kadar yerinin boyasını korumaya 70 lira verilmez.. 70 liraya zaten yeniden boyarlar o parçayı...

Yorum bağlantısı
Beyhan Yılmaz
En mantıklı cevap bu..

motorsikletin el kadar yerinin boyasını korumaya 70 lira verilmez.. 70 liraya zaten yeniden boyarlar o parçayı...

Peki evde zaten içinde az biraz pasta olduğunu tahmin ettiğim cilayı kullansam yazıyı baştan alsak plastiklerin hali ne olur sayın Özyürek :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...