İçeriğe Yönlendir

Direksiyon Hidroliği

Burak İşler

Recommended Posts

Burak İşler

merhabalar 98 model mondeo aracımda direksyon pompasından hafif bi uğultu geliyor hidrolik yağ haznesinde hafif bi terleme var eksiltme yok benim sorum hidrolik sıvısın üstten şırınga yardımı ile boşaltıp yerine yenisini doldursak neticede 12 yıldır değişmeyen bi sıvı bu değişim bi sorun çıkarırmı yani sistemdeki tüm sıvı bu haznede görünenmi görüşleriniz için şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

1. rot ayarıan baktırın

2. lastik durumuna

3. şırınga ile yağ değişimi sesi değiştirirse haber verin :)

Yorum bağlantısı
Burak İşler
1. rot ayarıan baktırın

2. lastik durumuna

3. şırınga ile yağ değişimi sesi değiştirirse haber verin :D

rot ve lastikler yeni 3.:good1:)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mete Yaban
merhabalar 98 model mondeo aracımda direksyon pompasından hafif bi uğultu geliyor hidrolik yağ haznesinde hafif bi terleme var eksiltme yok benim sorum hidrolik sıvısın üstten şırınga yardımı ile boşaltıp yerine yenisini doldursak neticede 12 yıldır değişmeyen bi sıvı bu değişim bi sorun çıkarırmı yani sistemdeki tüm sıvı bu haznede görünenmi görüşleriniz için şimdiden teşekkürler.

merhabalar bu gelen uğultu direksiyonu sağa sola çevirdiğinizde mi oluyor .eğer oluyorsa direksiyonun hemen altta babağlantı yerine wd-40 sıkın geçer ama direksiyonda sertlik varsa onu bilemem ben sorunu formda abilerden böyle çözmüştüm saygılar. :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...