İçeriğe Yönlendir

Survivor Merve 500 Bin Tl Merve Kazandı.

Mehmet Ezginler

Recommended Posts

Mehmet Ezginler

Arkadaşlar merve büyük ödülü kazandı gerçekten çok çekişmeli ve uzun bir yarışmanın sonunda bir bayanın yarışmayı kazanması büyük başarı gerçekten şahsen tebrik ederim sizlerinde yorumlarınızı bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

-Al gülüm.

-Ver gülüm.

:)

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş

Biri tutmuş, biri pişirmiş, biri yemiş, öteki de hani bana hani bana demiş :)

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Biri tutmuş, biri pişirmiş, biri yemiş, öteki de hani bana hani bana demiş :D

Hep boğa hep boğaz diyecek şimdi emmi :)

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

dah aöncede yazdım bunu,başka bir forumda yada burada, başka bir başlık altında.

Bizim Hayatta Kalma Mücadelemiz bile Dedikodu Üzerie Kurulu. Bir Kaç Bölüm Seyrettim. Yyecek,Su Ateş Bulup El Aleti Yapacaklarına, Birbirlerini Çekiştirip Taraf Tutma, Tutturma Kaygıları Vardı.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Güzel bir diziydi.. Ben bu tarz doğal ortamda çekilmiş dizileri seviyorum..

Yorum bağlantısı
dah aöncede yazdım bunu,başka bir forumda yada burada, başka bir başlık altında.

Bizim Hayatta Kalma Mücadelemiz bile Dedikodu Üzerie Kurulu. Bir Kaç Bölüm Seyrettim. Yyecek,Su Ateş Bulup El Aleti Yapacaklarına, Birbirlerini Çekiştirip Taraf Tutma, Tutturma Kaygıları Vardı.

bu dedikodu sebebinden dolayı bu yapımı bu defa hiç izlemedim diyebilirim.önceki yapımlarında toplasam 5 bölüm falan onuda çocukların hatrına.işin içine dedikodu çekememezlik giriyosa tadı gidiyor bence.bunu heyecanlı bulanlar çogunlukta sanırım ki yapım izleniyor.

Yorum bağlantısı
Selçuk Baysal

Fena değildi ama Muhittin'in dediği gibi bizde programın içeriği ve amacı ne olursa olsun iş entrikaya, kulis,dalavereye dönüyor. Discovery'de "Life on The Edge" tarzı bir program var,doğada hayatta kalma temalı, izlemenizi tavsiye ederim. Acun'un yarışma programı ile bire bir değil ama oradaki adam hayatta kalmak için her şeyi yapıyor gerçekten :)

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

Ntv Yada CCN de var bir arkadaş onun yapımıda güzel.

Ayrıca Yarışmayı Öyle değil, Atacaksın Kameremanla vs le Adamı Yaşatacaksın Bakalım ne oluyor ?Kameramana herşey serbest kendisine Yağmurlu havada su yok. Kaç gün sonra yollarını bulup yiyecek bulup, Yaşamda Kalabilecekler :D.

mervenin Birinci Olacağını Düşünüyorum :p

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Ntv Yada CCN de var bir arkadaş onun yapımıda güzel.

Ayrıca Yarışmayı Öyle değil, Atacaksın Kameremanla vs le Adamı Yaşatacaksın Bakalım ne oluyor ?Kameramana herşey serbest kendisine Yağmurlu havada su yok. Kaç gün sonra yollarını bulup yiyecek bulup, Yaşamda Kalabilecekler :D.

mervenin Birinci Olacağını Düşünüyorum :p

Bear Grylls gibi diyorsun yani abi. :p

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan

Güzeldi.Merve de içlerinde ki en delikanlı olandı.Bu yarışmanın bir yanı doğa ile mücadele ise diğer tarafı politika yapmaktı(Dedikodu)Adamlar kuralları ona göre düzenlemişler.

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan
Doğayla mı Uğraştılar ?

Daha ne olsun Muhittin Bey :p Balık avladılar ya :p Yengeçlerden de korktular :D Bence eğlenceliydi.

Ama balık avlama sahnelerini daha uzun gösterselerdi benim için daha eğlenceli olurdu.

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

Orası Doğru, Şimşek ve yıldırımdan tırsıp balığı elleriyle tutamadılar. Bence Yiyecek vs veriyorlar onlara. Çünki O becerisilikle Aç Kalır ölürler.

Afedersiniz Malak Gibi Yatıyorlardı yahu.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Erkekler 100günlük sakalla ama hatunların hepsi ağdalı??

Yani bazı şeylerin senaryo olduğu belli ama yarışmalar gerçekti sonuçta.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Yani bazı şeylerin senaryo olduğu belli ama yarışmalar gerçekti sonuçta.

Aynısı dikkatimi çekmişti +1

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Aynısı dikkatimi çekmişti +1

Baktığımız yerler mi yoksa bakış açımız mı aynı abi :p:D

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan

O kadar olsun canım :melek::seytan:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ezginler

Yarışma etapları falan iyide benim tuhafıma giden yönü birinciligi belirleyen yarışma şekli keşke birebir yarışsalardı öyle halk oylaması ve yarışmacıların kendi arasındaki oylama bana garip geldi berkide yarışmanın birincisini degiştirdi.? Orası bence muamma finalde sadece iki yarışmacı kendi aralarında yarışsa daha iyi olurdu çünkü bu sona böyle yarışarak geldiler birinciyi etkiliyecek dışarıdan etken olmasa ( halk ve yarışmacıların oylaması ) daha güzel final olacaktı, :seytan:

Yorum bağlantısı
Vural Sarı

Türk halkı dedikoduyu sever.

Tipler özellikle seçilmiş zaten.Ben orda olsaydım 2.ci günü kavga etmiştim bile.

O tiplerle uğraşmak,doğanın zor şartlarıyla uğraşmaktan daha zor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ezginler

Evet benimde dikkatimiçekti adı ne kadar yarışmada olsa yarışmacıların birbirine yaptıgı dedikodu, fesatlık, çekememezlik, anlaşmazlık, para için babayı satma kelimeleri v.s bunlar çok çirkin şeyler keşke bu tip kareleri hiç yayınlamasalardı.? çünkü finalde elenen yarışmacılar hepsi birbirine düşman kesildiler.fazla söze gerek yok.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...