İçeriğe Yönlendir

2011 Kangoo Express 1,5 Dci 70 Bg.

Rıfat Çakar

Recommended Posts

Rıfat Çakar

Eski kasasını aldık. Aracı 18.09.2010 ( cumartesi ) günü galeriden çıkarttım. Alınmadan önce baya bi önyargılı bakıyodum bu arabaya. Motoru yeni 70 bg.lik motorlardan. Fena değil seri araba , öyle kullanırken yormuyor.

Araca elektrik paketi ve klima paketi eklettim. Benim patronun tanıdığı ve daha öncede 6 araç almış olduğumuz için baya uyguna geldi. Paketler dahil 21,875 TL.

Yavaş yavaş alışıyorum arabaya. Cumartesi günü evin önüne getirdim arabayı. İndim benim fiestaya bindim , debriyajı bi an çok sert geldi fiestanın :D Kangoo daha yumuşak bi araç.

Şikayetlerim var tabi. Yol tutuş çok iyi değil , direksiyon sert. Bunu almadan önce Astra H kasa Elegance ile görüyodum işlerimi. Heralde zamanla bu değişikliğe alışıcam. :D Fotoğraf çekemedim , zaten çokta fotojenik olduğu söylenemez. :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Biz binek tipi yeni 2011 kasa bakıyorduk firmaya, vazgeçtik, çünkü renault minimum 3 ay ülkeye sokmayacakmış, istediği satışı elde edememiş.

2010 modeline razı olduk.

Bu arada bunun debriyajı hidrolik muhtemelen, eskilerinki taş koysak inmezdi aşağıya :nazar:

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Teşekkür ederim. Evet debriyaj mükemmel diyebilirim. Renaultun bu kafayla istediği satışları elde etmeside zor zaten :)

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada

hayırlı olsun, bu fiyat panelvan için mi yoksa koltuklu versiyon için mi?

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Araç panelvan :) Dediğim gibi patronlar tanıdık ve filo indiriminede girince baya uygun oldu. Tekrar teşekkürler herkese :rofl:

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

rıfat hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin evet bende fiyatı duyunca çok şaşırdım inanılmaz bir rakam gerçekten.dacia logan ticariden hem çok daha ucuz hemde daha kaliteli hee astra kullandığın gibi sakın bunu kulanma yan yatıverirsin Allah korusun boşken leylek misali tam araç arka tekerler sanki havada gibi

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar
rıfat hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin evet bende fiyatı duyunca çok şaşırdım inanılmaz bir rakam gerçekten.dacia logan ticariden hem çok daha ucuz hemde daha kaliteli hee astra kullandığın gibi sakın bunu kulanma yan yatıverirsin Allah korusun boşken leylek misali tam araç arka tekerler sanki havada gibi

:) Abi astra yı dün teslim ederken kullandım 4 gün kangoo'dan sonra uçak gibi geldi valla.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...