İçeriğe Yönlendir

Tampon Boyama

Misafir

Recommended Posts

Uzun zamandır aklımdan ön tamponun altındaki kısmı boyatmak geçiyordu.İnternette dolaşırken yapan birini gördüm sizdende fikir almak istedim.Farların arasındaki panjur kısmı siyah kalmak şartıyla böyle boyansa tampon nasıl olur?Benim panjurda nikelaj yok siyah olarak kalacak.

big18570207ca3.jpg

big18570207dgg.jpg

Birde arka tamponun orta kısmı difüzör şeklinde siyah kalmak şartıyla boyansa nasıl olur?Basit bir örmek (acele şekilde yaptım kötü oldu ama)

dscn3709a.jpg

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Çağlar bide şimdiki halinin resmini koysana abim şimdi hayal edemiyorum :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Bence yaptır :) ilk resim yapılmışı galiba bence çok güzel

Yorum bağlantısı
+1,

Ön taraf kesinlikle böyle olmalı,fakat arka tampona daha farklı bişeyler denemek lazım..

Aklında geçen bişey varmı?:D aradaki kısmı difüzör gibi bırakmak geldi benim aklıma.

Yorum bağlantısı
Ferhat Genç

bence yaptırma önden bakıldığında ufak ve dar gösteriyor. hoş da olmuyor zaten.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

bana kalırsa boya yerine folyo kaplama daha iyi olur çünkü boya plastikte zamanla çatlama yapıyor ve sonra çok çirkin oluyor folyo ile yaptırısan gerçekten çok güzel duracaktır

Yorum bağlantısı
bence yaptırma önden bakıldığında ufak ve dar gösteriyor. hoş da olmuyor zaten.

İlk fotoğraf çekilen açıdan dolayı garip görünüyor abi belki ondan dolayı öyle gelmiştir sana.Yoksa canlı olarak gördünmü bu şekilde?

bana kalırsa boya yerine folyo kaplama daha iyi olur çünkü boya plastikte zamanla çatlama yapıyor ve sonra çok çirkin oluyor folyo ile yaptırısan gerçekten çok güzel duracaktır

Haklısınız boya değilde folyo olacak.Öncelikle işçiliğine güvenebileceğim bi yer bulmam lazım sonra da maddiyat

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Lokman Ceritlioğlu

Çağlar ön görünümde arka görünümde harika, bence arkayı yaptırmadıysan onuda yaptır ;)

Yorum bağlantısı

ön tampon da yapılması gereken bir iki işlem var onları yaptırıp öyle boyanması lazım abi.Senin eksozlarla ayrı bir güzel bence ;)

Sağol Semih tamponun işlemleri yapılınca ilk iş bunları yaptırmak.

Yorum bağlantısı
Gayet güzel görünüyor.Folyo boyadan her şekilde hesaplı olacaktır.Folyolat. :lol2:

oda olabilir abi ama daha önce 1-2 yerle görüştüm inci beyazı folyoları yoktu.renk tonu tutmamıştı

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...