İçeriğe Yönlendir

Formula 1 Singapur

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Çağlar Bayur

26 Eylül Pazar Singapur yarışı gece yapılıyor, görünümü çok güzel bir yarış oluyor, tavsiye ederim, yalnız saat kaçta, nerede yayınlanacağı hakkında muamma yaşanıyor :good1: . Gazete yazıyor: 15:00 TRT1 , TRT yayın akışında ise, 17:00 TRT3 gözükmekte. rastlarsanız seyredin derim.

Yorum bağlantısı
Onur Demirer

Dun siralama turlarinda Schumacher'in aracin arkasini toplamasi harikaydi, o aciyla kayan F1 aracini toplayabilecek surucu sayisi su anki gridde bir elin parmak sayisini gecmez bence:

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Dun siralama turlarinda Schumacher'in aracin arkasini toplamasi harikaydi, o aciyla kayan F1 aracini toplayabilecek surucu sayisi su anki gridde bir elin parmak sayisini gecmez bence:

Schumi kütüğü Ankara'ya aldırmış galiba. :) Adama yok bitti,yok geçti gitti artık dediler ama alayına isyan diye yapmış yapacağını. :)

Yorum bağlantısı
Onur Demirer
Schumi kütüğü Ankara'ya aldırmış galiba. :p Adama yok bitti,yok geçti gitti artık dediler ama alayına isyan diye yapmış yapacağını. :)

Gecen kışı Sincan'in karli yollarinda drift yapan Dogan gorunumlu Sahinleri izleyerek gecirmis feyz almak icin diyorlar :)

Yorum bağlantısı
Önder Kurtoğlu

Trt3 te canlı gösteriyorlar şuanda . saat 17 de trt1 den tekrarını verirler herhalde..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Dün, teletext (tek bulabildiğim kaynak) yazan yayın akışı, bugün değişmiş :nazar: nazar değmesin havadan yağan meblağları kasasına koyan kanalımıza :p

Webber fırtınası izliyorum, geçtiği otomobilerde ya motor yok, ya da Webber de nitro var :ohooh: , en zayıf yerlerden olan ön tekerliği ile, Hamiltonu dağıttı, hala gazlıyor :s

Schumacher de şanssız, çok kötü bir turda SC piste girince, 15. düştü (9. dan)

10 tur var hala...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Alonso 61 tur baskı altında sürdü, güzel birincilikti, ilk defa kendi yangınını söndüren Pilot ta seyrettik, Singapur da olmak vardı...

Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

Hamilton'un kazasına çok üzüldüm, farkı kapatması süprizler olmassa mümkün değil gibi gözüküyor. Adam 4 yarıştan 3'ünü bitirebildi.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Ben, maalesef üzülmeyenlerdenim, en son yarışta, 1. turda, hatalı pilotaj ile düz yolda arka tarafını savurtmayı başardı, bu seferde, arkadan gelen atağa cevap veremedi, sonra 1-2 sıra daha geriye düşmesin diye aşırı zorladı, fizik kanununa yenildi tabii.

Ben yarı parasına aynı hataları yapmaya talibim :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

Startta da yerini korudu diye biliyorum Hamilton'un, hatta ilk pitlere kadar 3. sıradaydı, Mclaren lerin Redbul ile Ferrari ye yetişmesi için daha fazla hıza ihtiyaçları var. Webbere yaptığı atak ise bence doğru bir karardı amane yazıkki kaza oldu.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Link gitmiş, yayın hakkından dolayı silmişler...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...