İçeriğe Yönlendir

Fiesta St Karşınızda!

Okyay Pay

Recommended Posts

Eren Yüksel
Aynı araba olur, içinde değişirse koltuklar değişir, deri direksiyon koyar, zengin dursun diye içinde 3-5 yerindeki parçaları krom kaplar. Yürüyen aksam yine aynı olur, sadece farklı bir süspansiyon ve araba 2cm daha alçak olur okadar. Normal fiestanın üstüne 10 bin lira koyar tamam :blush:

Zaten Türkiye'de 1.6 100 milyarlık bir arabanın 40 milyarı vergi.

Farklı bir araba 100 milyar ve 2.0 ise 60 milyarı vergi.

Herşei düzenlediler birde şu vergileri motor hacmine göre değil egsoz emisyonuna göre düzenleseler çok yararlı olur.

Sonucta çevreye verilen zarar önemli. isterse 5000 motor olsun çevreye zarar vermiyorsa vergi düşük olacak, sanane adamın keyfinden.

Her kelimene katılıyorum Ayhan abi.

Yorum bağlantısı
C.İlker Özsaraç

Bence ST değil bu. Fiesta sport dan farkı yok dış görünüş de. Aynı parçalar serviste mevcut. Jantlar da 3 senedir olan jantlar 17 lik.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Modifiye sitelerinde Seat cupra larla M3leri kaldırıp CamCar olarakta typeRları kullanıyorlar. Neden Ford'un Cupra vb. bir aracı yok. Çok yazık çok.

Cuprayı örnek olsun diye yazdım. TypeR var, GTi var.. uzar gider liste...

Bence ST değil bu. Fiesta sport dan farkı yok dış görünüş de. Aynı parçalar serviste mevcut. Jantlar da 3 senedir olan jantlar 17 lik.

Kesinlikle ST, Ön tamponun içinedeki İntercoolerdan anlayabiliriz :) Yazık ki ne yazık.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Can-ı gönülden katılıyorum, zamanında 1.7 Puma yı getirme vizyonuna sahip olmayan pazarlamacıların kabahati, neden fiesta da cupra gibi bir model gelmez...... :)

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Bence Ford hep sağlam ve güvenilir , teknolojisi bir kaç yıl geride ve beklentileri karşılamayacak üretimlerine devam edecek. Ama satış grafikleri onları memnun edecek. :)

Yorum bağlantısı
C.İlker Özsaraç
(düzenlendi)
Modifiye sitelerinde Seat cupra larla M3leri kaldırıp CamCar olarakta typeRları kullanıyorlar. Neden Ford'un Cupra vb. bir aracı yok. Çok yazık çok.

Cuprayı örnek olsun diye yazdım. TypeR var, GTi var.. uzar gider liste...

Kesinlikle ST, Ön tamponun içinedeki İntercoolerdan anlayabiliriz :) Yazık ki ne yazık.

Arka plaka üstü ve aynalar siyah yapılmış ,bunu daha önce mountune firması yapmıştı aşağadaki gibi, onlardan görüp yapmışlar gibi olur. Yinede emin olmamak lazım bekleyip görelim :beee:

mountune_fiesta_03.jpg

mountune_fiesta_01.jpg

tarihinde Can tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...