İçeriğe Yönlendir

2011 Passat Çıktı

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Cihan Tiftik
Almanlar komple saçmalamaya başladı. Al mercedesi vur BMW ye, onları da VW ye...

Kabul etmeliyiz ki, tasarım bayrağı artık uzakdoğulularda!

Bunu nereye vursak? :p

audi-s5-17.jpg

ya da bunu?

2008-rieger-tuning-audi-a4-2-7.jpg

Hiç bir uzak doğulunun yapamayacağı bi tasarım. :) Ancak çalarlar.

Almanlardan kendi tasarımını yapan bir tek VW kaldı. Fordunkini franszılar,opelinkini Türkler,bmw ninkini ingilizler,mersonunkiniyse hintliler yapıyor. Vw de doğal olarak en başa döndü. Basit,sade,iş görür. :p

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Olmamış, audi ye benzemiş ama cılız kaçmış, passat efsanesi bu dizaynla söner bence, hiç sevmedim, mondi, insignia bunlar çok daha güzel vallahi.

Gayet de güzel olmuş. Orantısız, oyuncak araba tekerli Mondi'den 5 kat daha güzel, Insignia ile kapışır.

O bir VW, gene best seller olur kimse merak etmesin... Açık arada fark atar Mondeo'ya satışta, zaten filo alımlara olmasa kaç tane Mondeo satılır TR de oda ayrı konu.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

VW nin en önem verdiği konu bu orantı ve şasi dengesi mevzu zaten. Kaldı ki yeni jetta,1985 ten bu yana üretilen en dengeli araçlardan biri diye tüm yabancı tasarım forumları kavruluyor.

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Toyota da zamanında kar küreme vasıtası yapmıştı ama:

2958Celica_old.jpg

Sevgili Buyur, nede meraklısın şu hurda Silikanın reklamını yapmaya :)

Senden başka dile getiren yoktur b u çirkinliği TR de sanırım. Toyotanın sahibi bile unutmuş bu arabayı ürettiklerini, senin rüyalarından sayende bizimde kabuslarımızdan çıkmaz oldu, seninki de kırmızı kırmızı Christine gibi bişey korkuyom valla

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Türkiye de , benden başka sadece 4 kişide olduğu için dile getirebilme imkanları yok ki , kimsenin. Toyota unutamaz, zira klasik müzesinde B grubu dünya şampiyonu olmuş olan üretimi muhafaza altında.

race9.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

1- Tamamen yeni bir tasarım olmamış, tam kasa değişikliği değil. Maliyet bunda etken. İç konsolun kalıpları, alt takımlar şunlar bunlar aynı. motor zaten aynı.

2- eski passat da bulunan aşırı yumuşak hatlar günün gidişatına ayarlanmış

bence makul. daha iyi olmuş.

Eski passat sahiplerinin iştahını kabartmayacak kadar az değişim olmuş, bence benim için de iyi oldu :)

Ama değişimler iyi olmuş.

Ortadaki saat ise abes.

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Türkiye de , benden başka sadece 4 kişide olduğu için dile getirebilme imkanları yok ki

Ayy ayy ay. Sankim 1962 model Ferrari 250 GTO araban varmış gibi yazmışsın :)

Vallahi de billahide bedave versen garajıma koymam, yer israfı :p Ama dur belki camlarını söker içine toprak çiçek vs ekip dev bir saksı yapabilirim :p

Bak bundan...

i6l46d.jpg

Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir

Ben de beğendim. Araca baktığımda hoşuma gitmeyen, bana ters gelen bir tarafı yok. Sade ve güzel. Mevcut kasa ilk çıktığında arka tasarımını sevmemiştim. Yıllar geçtikçe alıştık. Bu model çok daha makul göründü gözüme. Yeni jetta da güzel bence, bu da.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Bu da mı mındar :) gelsede 1.2 tsi bi test etsem :spiteful:

vw yi bu yüzden seviyorum arabalar boy boy :D polodan peathona kadar :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...