İçeriğe Yönlendir

Aha Da Yeni Aracım

Amaç Keskin

Recommended Posts

Amaç Keskin

Oh bee, neydi o öyle , yok motor yağ yakar, rölanti valfi arıza yapar, yan yatar, çamura batar...

Kullanan, huyunu suyunu bilen varsa anlatsın hele...

Yorum bağlantısı
Amaç Keskin
Bir merkep gücünde :p

hee, beygirciler çatlasın

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

4 çeker :) turbo diye nişadır kiti takacan :p Düz duvara tırmansın

Yorum bağlantısı
Hüseyin Karadeniz

hee bide tersi pistir bu modellerin diye biliyorum

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

O boynuza benzer çıkıntılar aracın önünü hoş göstermiş keskin hatlara sahi bir model değil. Kapısız olması büyük bir avantaj :p

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Vergisi az ,kaskosu ucuz,mazutlu gibi dumanlı ,benzinli gibi pahalı,düplü gibi nazlı değil...

Yorum bağlantısı
Murat Dere

O hayvan ölü Amaç, söyliyim. Hiç kıpırdamıyo. :):p

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
O hayvan ölü Amaç, söyliyim. Hiç kıpırdamıyo. :):p

Olsun, yolla bana topliim, pertten kurtarırız yine...

Yorum bağlantısı
Selçuk Baysal

Değişeni var mı değişeni? :p

Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş
(düzenlendi)

En full paketi olan buydu değil mi, sesli komut sistemi, otomatik havalı korna, dört çeker, yalnız arazi vitesi biraz sıkıntılı çok titriyor, birde Amaç abi yakıta dikkat eurosaman kullanmanı şiddetle tavsiye ediyorum yoksa egsoz dumanı feci, yakıtı yakmadan da atabiliyor :)

tarihinde Ahmet Kiri? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

kazasız cezasız arızasız günlerde depe depe kullan banamısın demez.bagajı küçükmüş bunun yetcekmi sana? :):bravo::bravo::f1:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Tüh, tüm espiriler yapılmış, geciktim :B)

Güzel bişeye benziyor..

Ben çok kullandım bundan; dayanıklı hayvanlardır.. Ama bu daha sıpa mı ne.. Sakın binmeye kalkma Amaç..

Şeker falan da verme.. Onlar filmlerde olur :)

Tırnakları uzunsa kestir.. Nalı yoksa nallat..

Başka bakım istemez..

Altı kuru olsun.. Yaş yem olarak yoncayı çok sever.. Kuru ne olsa yer.. Arpayı çok verme, yoksa gözü dünyayı görmez :)

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)
Tüh, tüm espiriler yapılmış, geciktim :D

Güzel bişeye benziyor..

Ben çok kullandım bundan; dayanıklı hayvanlardır.. Ama bu daha sıpa mı ne.. Sakın binmeye kalkma Amaç..

Şeker falan da verme.. Onlar filmlerde olur :)

Tırnakları uzunsa kestir.. Nalı yoksa nallat..

Başka bakım istemez..

Altı kuru olsun.. Yaş yem olarak yoncayı çok sever.. Kuru ne olsa yer.. Arpayı çok verme, yoksa gözü dünyayı görmez :D

yav emmi o kadar espirinin arasına bu oldumu şimdi. :p

bende az binmedim hani.rahmetli anneannemin sayesinde.heybelernen pazarda alınanları taşırdı.

amaç heybesiz ve mindersiz binme sakın sırtı malumunuz yani rahatsız ediyor epey. :D:B):D:)

birde tüpcü bi rahmetli amcamız vardı mahlede o elektrik diregine baglamış sabah hayvan mefta,sakın bu hatayada düşme malum sonbahardayız. :)

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
Bir merkep gücünde :D

Daha açılmamıştır bunun moturu :D şimdilik sıpa :B) diyelim bir iki seneye kadar anca merkep gücüne ulaşır aman rodaja dikkat edin bu modeller fazla sıkıştırmaya gelmez kıç atar inat eder.Bir de bu metalik gri herhal birde bunları KaraKaçan ları vardır onları tavsiye ederim bulursanız onlardan edinin :D

Hayırlı olsunşiltesini kaba serin zira sizin rahatınız için :) :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Solak

klasik model,artık piyasada fazla kalmadı.kalanlarda sucuk olmak için sıra bekliyor olabilir...... :B)

Yorum bağlantısı
Amaç Keskin
(düzenlendi)

Takasla aldım, benim focusla kafa kafaya

emmim kaskosu nedir? yaptırmaya değermi?

2009 model trend güvenlik paketsiz

tarihinde Ama tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Onur Demir

Amaç Abicim Sabri Abi bana 15T transit buldu onu alıcam yarın, Senin sıpayıda atarız arkaya oohh deye keyfimize. Hatta Olcayı Ziyarete gideriz :nazar:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Bu araçların en iyi yanı yeterince eskiyince kafanız iyiyken de binebilmenizdir; yolu bildiklerinden dolayı sizi eve salimen götürürler. Yalnız kornaları sorunludur; istediğiniz zaman çalmaz, istemediğiniz zaman durmaz. Egzos sorununu ise büyük hasta bezleri ile halledebilirsiniz, hatta pudraya da gerek olmaz. :crazy:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...