İçeriğe Yönlendir

Gırgır Spec Bilo Son Hali -Şimdilik-

Melih Özlem

Recommended Posts

Erkan Yılmaz

araç harika renk süper teneke jantlarlada cok guzel uyum saglamış :D yalnız türkiye şartlarına göre biraz fazla alçak deilmi araç :(

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
araç harika renk süper teneke jantlarlada cok guzel uyum saglamış :D yalnız türkiye şartlarına göre biraz fazla alçak deilmi araç :(

ilacı olmayan bir hastalık bizimkisi daha pay yok yoksa dahada basıcamda amortisör tablası lastiğe değecek yoksa :D teşekkür ettim sağolasın...

Yorum bağlantısı
Erkan Yılmaz
ilacı olmayan bir hastalık bizimkisi daha pay yok yoksa dahada basıcamda amortisör tablası lastiğe değecek yoksa :( teşekkür ettim sağolasın...

ya ben şuanki 2010 focusum la gecerken tırsıyorum vurcam altını fln die ki bir çok yerdende geçmiyorum yolumu uzatıyorum hayret edıyorum bu şekilde araç kullananlara :D ama yakında bizde yaylancaz ama fazla deil 3.5 :D

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
ya ben şuanki 2010 focusum la gecerken tırsıyorum vurcam altını fln die ki bir çok yerdende geçmiyorum yolumu uzatıyorum hayret edıyorum bu şekilde araç kullananlara :( ama yakında bizde yaylancaz ama fazla deil 3.5 :D

kimse böyle araç kullanarak doğmadı ya :D kullana kullanan alışıyorsun benim girip çıkmadığım yer yok tek sıkıntım ön lipimallahtan esnekte sıkıntı olmuyor yoksa 50 tane lip değiştirmiştim şimdiye kadar :D

Yorum bağlantısı
Erkan Yılmaz
kimse böyle araç kullanarak doğmadı ya :D kullana kullanan alışıyorsun benim girip çıkmadığım yer yok tek sıkıntım ön lipimallahtan esnekte sıkıntı olmuyor yoksa 50 tane lip değiştirmiştim şimdiye kadar :D

haklısın :D güle güle kullan valla :(:)

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Spoiler hayırlı olsun. Çok yakışmış. :(

Sakıncası yoksa maliyeti nedir acaba?

Yorum bağlantısı
Erkan Yılmaz
Çok güzel hayırlı olsun. Yakında çelik-alüminyum jant işi bitecek herhalde. Herkeste tenekeye dönüş var. :D

valla ahmet bey düşünmüyo deilim normal janta para verene kadar üzerindeki kapakları söküp boyasam birde yay taktırsam super olur :p

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
Spoiler hayırlı olsun. Çok yakışmış. :(

Sakıncası yoksa maliyeti nedir acaba?

boyasız 100 tl boyalı 120 tl. Yardımcı olurum isteyenlere 3k spoileri cuk diye oturdu. Teşekkür ettim :crazy:

Çok güzel hayırlı olsun. Yakında çelik-alüminyum jant işi bitecek herhalde. Herkeste tenekeye dönüş var. :good1:

arada teneke modeli iyi gidiyor :) teşekkürler sağolun...

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit
boyasız 100 tl boyalı 120 tl. Yardımcı olurum isteyenlere 3k spoileri cuk diye oturdu. Teşekkür ettim :D

Fiyat çok iyiymiş. :kafa: Orjinal ürün mü acaba?

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
Fiyat çok iyiymiş. :seytan: Orjinal ürün mü acaba?

yok değil fiber :ninja:

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
Spoiler güzel olmuş Melih..aracın eksiğini tamamlamış. :good1:

Son noktayı koydummu yoksa daha eksikler varmı.. :rolleyes::):nazar:

herkes nokta koyuyor ben virgüllerle devam ediyorum :D daha yapacak çok şey var ama zaman ve nakit teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Mustafa Tüfekçi

Melih, sis farı hangi aracın? sabitlemeyi nasıl yaptınız.

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
ilacı olmayan bir hastalık bizimkisi daha pay yok yoksa dahada basıcamda amortisör tablası lastiğe değecek yoksa :) teşekkür ettim sağolasın...

Arban çok güzel, Renk harika 1. resimdeki jantları sevmedim ama beyaz çelik jantlar ve son resimdeki çok kollu jant çok yakışıyor lakin ben araçları bu derece alçaltma işine hiç sıcak bakmıyorum, eğer söylediğin gibi bir hastalıksa Allah şifa versin.. :nazar:

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
Melih, sis farı hangi aracın? sabitlemeyi nasıl yaptınız.

Sis farı connecitn olması lazım. Valla yalanda söylemiyim yeni değiştirdim ama hangisiydi unuttum :s Babama sorup tekrar haber veririm. Sabitlemesi ızgaralara gizli vidalar var o şekilde. Uydurma şeyleri severiz babamın focusuna e36 sisi koymuştuk mesela...

Arban çok güzel, Renk harika 1. resimdeki jantları sevmedim ama beyaz çelik jantlar ve son resimdeki çok kollu jant çok yakışıyor lakin ben araçları bu derece alçaltma işine hiç sıcak bakmıyorum, eğer söylediğin gibi bir hastalıksa Allah şifa versin.. :)

Cavit abi sağolasın. Çok hoş bir yorum olmuş teşekkür ederim. Ama önlenemez bir hastalık ve birşey diyeyim kız bana :) Önleri coilovera çeviriyorum 2 cm daha düşecek :)

Yorum bağlantısı
Melih Özlem

Bu arada 2. sayfada denediğimiz titanium jantları aldım. Arkalara taktım. Önlere lastik bulduğumuzda onlarda takılcak. Süspansiyonu coilover yaptıktan sonra rot balansla birlikte işim biticek diğer görsek şeylere yönelicem inşallah...

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Boyalı jantlar gerçekten güzel olmuş, çok beğendim...Arabanın renk avantajı da var tabi..Bizim beyaza yapsaydık herhalde berbat dururdu...:good1:

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Sis farı connecitn olması lazım. Valla yalanda söylemiyim yeni değiştirdim ama hangisiydi unuttum :) Babama sorup tekrar haber veririm. Sabitlemesi ızgaralara gizli vidalar var o şekilde. Uydurma şeyleri severiz babamın focusuna e36 sisi koymuştuk mesela...

Cavit abi sağolasın. Çok hoş bir yorum olmuş teşekkür ederim. Ama önlenemez bir hastalık ve birşey diyeyim kız bana :rolleyes: Önleri coilovera çeviriyorum 2 cm daha düşecek :flowers:

Çok orjinal olmuş sis farı bende düşünüyorum. connect sis farınıa bakıyordum bende :lol:

Yorum bağlantısı
Onur Demir
1791.jpg

Melih Çok doğru bir tercih yapmışsın titanium jantları alarak. çok güzel olmuş güle güle kullan.

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
Boyalı jantlar gerçekten güzel olmuş, çok beğendim...Arabanın renk avantajı da var tabi..Bizim beyaza yapsaydık herhalde berbat dururdu...:)

Serkan abi teşekkürler önler teneke arkalar Titanium jantı şuanda :s

:D Jantlar güzel olmuş. Güle güle kullanın.

Teşekkür ederim sağolun :)

boyalı tenekeler çok iyi olmuş. :good1:

Teşekkür ederim Oktay abi sağolasın :)

Çok orjinal olmuş sis farı bende düşünüyorum. connect sis farınıa bakıyordum bende :D

Sende focus vardı foto ekliyorum scan ettiğim bi foto ama iyi belli oluyor :) Focus 1 ve bmw e36 sisi :)

4969.jpg

Melih Çok doğru bir tercih yapmışsın titanium jantları alarak. çok güzel olmuş güle güle kullan.

Teşekkürler Onur abi içime çok sindi gerçekten 2 det continental lastik alıp coile çevirdim mi ön tarafı tamamdır :)

Yorum bağlantısı
Melih Özlem
Melih Titanıum jantlar arabaya çok yakışmış..Bencede bunları tak...

Tekrardan maşşallah.. :D:):s

Üçtana nazarlığı hakediyor valla..

Teşekkürler taktık zaten şöyle spy photo olsun foto çekemedik daha :D

20.jpg

22.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...