İçeriğe Yönlendir

Layloncu Geldi Hanımmmmmm :d

Yasin Şimşek Eski

Recommended Posts

Yasin Şimşek Eski

2011 Megane 1.5 dci Expression konfor paket saygılarımla.Ticari amaçlı alınmıştır,binmek için para vereceğim bir araç değildir. :D Ama araba hoşumada gitti ne yalan söyleyim müzik sistemi haricinde şuanda kötü bir sorunla karşılaşmadım.

04102010498.jpg

04102010499.jpg

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek Eski
:D kaç beygir? Konfor pakette ne var?

105 bg çağlar abi.Konfor pakette dijital klima,far sensörü,yağmur sensörü var.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Yasin hayırlı olsun..

Ankara'ya gidicek olan laylon bumu :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Anahtar teslimi kaça geldi bu bagajı eksiğin?

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek Eski
Yasin hayırlı olsun..

Ankara'ya gidicek olan laylon bumu :D

Sağol abi bmw müsait olursa bmw'le yoksa bununla abi başka dizel aracım yok :D

Anahtar teslimi kaça geldi bu bagajı eksiğin?

Çağlar abicim bu bi tarafı kesik olan araç rent a car indirimiyle anahtar teslim 38.800 tl'ye geldi.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bursa-Ankara arası gider gelir, ibre yarıya gelemez.

Güncel kasalı ve aksesuarlı bir diesel için çok iyi bir fiyat. Kiralama indirimi alan bir firmaya yükselmenizi de ayrıca kutlarım.

Yorum bağlantısı
Melih Özlem

Yeni meganeların tek hastalığı kötü ses sistemi zaten. Arkadaşımda coupesi var onunkide berbat şuan aracı ses sistemi için bir yerde yapılıyor :D Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın...

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek Eski
Bursa-Ankara arası gider gelir, ibre yarıya gelemez.

Güncel kasalı ve aksesuarlı bir diesel için çok iyi bir fiyat. Kiralama indirimi alan bir firmaya yükselmenizi de ayrıca kutlarım.

Deniycez abi bakalım nerelere gelecek ibre. :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Hayırlı olsun, fransız araçları bu aralar sevmeye başladım. Bizim forum pek sevmez genelde ama ne yalan söyliyim 1.4 impressör modelini test ettikten sonra gerçekten iyi iş çıkartmışlar dedim. Param olsa bu gün 1.4 130hp tercih ederdim. Güle güle kullanın, ne kadar para vermek istemesenizde iyi bir seçim olmuş. :D

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek Eski
Hayırlı olsun Yasin :good1:

Sağolasın abi.

Hayırlısı olsun. :D

Teşekkür ederim

Yeni meganeların tek hastalığı kötü ses sistemi zaten. Arkadaşımda coupesi var onunkide berbat şuan aracı ses sistemi için bir yerde yapılıyor :D Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın...

Valla kendim binecek olsam bende kesin yaptırırdım bi sistem ama malesef. :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ses sistemi hakkında bilgi gelirse öğrenmek isteriz, teyp işini nasıl halledecekler? Kapıdaki hoparlörleri gördüm :D 50 gr. toplam ağırlığı var.

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek Eski
ses sistemi hakkında bilgi gelirse öğrenmek isteriz, teyp işini nasıl halledecekler? Kapıdaki hoparlörleri gördüm :D 50 gr. toplam ağırlığı var.

Fluence'damı aynı sistem abi.

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek Eski
hayırlı olsun..

Sağol yaşar abicim daha iyisi sizin olsun inşallah.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
ses sistemi hakkında bilgi gelirse öğrenmek isteriz, teyp işini nasıl halledecekler? Kapıdaki hoparlörleri gördüm :rofl: 50 gr. toplam ağırlığı var.

Hangi arada parçaladın abi :good1:

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek Eski
Hayırlı kazançlar olsun :good1:

Allah razı olsun raşitim. :rofl:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Hangi arada parçaladın abi :good1:

Hazır sökülmüşü vardı, orada gözlemledim, pazarcının içine domates koyduğu sarı kağıt daha kaliteli gözüküyor.

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Hayırlı olsun, bişey sorucam; Fotoğraftaki aracın tekerlekleri neden Çamurlu gibi, Showroom da değilmi araç ?

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek Eski
Hayırlı olsun, bişey sorucam; Fotoğraftaki aracın tekerlekleri neden Çamurlu gibi, Showroom da değilmi araç ?

Showroomun teslimat bölümü orası araç tır'dan indi direk oraya geçti.Sanırım yolda olan bişey.

Hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın.

Çok teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Hayırlı olsun,kazasız belasız bol kazançlar...

Yorum bağlantısı
Mustafa Demirci

hayırlı olsun güle güle kullanın

bence FLUENCE denn iyidir dimi çağlar bey

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...