İçeriğe Yönlendir

Ford Connect Cd çalar Sorunu

Mesut Baydar

Recommended Posts

Mesut Baydar

acil yardımlarınızı bekliyorum önceleri çalıyordu son 2 gündür cd çaları taktığımda bu hatayı almaya başladım cd den değil çünkü çalan cd yi taktım bir türlü çözemedim lütfen bi el atın

2013.jpg

2014.jpg

Yorum bağlantısı
Muhammet Karakaya

Kardeş önce normal bir audio track parçalar olan orjinal bir cd yi dene .sonra çalıyorsa cd yi neyle yaratıyorsun bilmiyorum .parçaların sahip olduğu bir bit hızı vardır bit hızı yüksekse teyp okumaz çok düşükse parçalar kalitesis çıkar.ford bandrolsüz cdler çalmasın diye bu yöntemlerii kullanıyor.

Yorum bağlantısı
Mesut Baydar
(düzenlendi)

Daha önce taktığım cd yi çalıyordu ama.

tarihinde Ersen Tapan tarafından düzenlendi
Tamamen b
Yorum bağlantısı
Sefa Bostan

bence sizin taktıgınız cd mp3 bu ford connectin orjinal teyp ler Track formatındaki ses dosyalarını okuyabiliyor o yüzden bide track olan cd yi takıp deneyin sorun düzelecektir ;)

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Mesut bey sorununuz için yardım talep etmişsiniz arkadaşlarda öneri sunuyorlar..

Forumda saygı çerçevesinde paylaşımlarda bulunuyoruz ; tekrarında uyarı alıcaksınız..

Son mesajınız silindi..!

Yorum bağlantısı
Mesut Baydar
(düzenlendi)

iyi de ersen abi bilen de yorum yapıyor bilmeyende bu olay acayip sinirimi bozdu neyse tüm forumdan özür dilerim

tarihinde Mesut Baydar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sefa Bostan
iyi de ersen abi bilen de yorum yapıyor bilmeyende bu olay acayip sinirimi bozdu neyse tüm forumdan özür dilerim

mesut bey burda bu sorun u yaşadıgımız için size cevap yazdık ama siz yanlış anlıyorsunuz heralde ozman buraya konu açmayın gidin yetkli servise orda baksınlar onlar ne de olsa yetkili !

Yorum bağlantısı
Mesut Baydar
mesut bey burda bu sorun u yaşadıgımız için size cevap yazdık ama siz yanlış anlıyorsunuz heralde ozman buraya konu açmayın gidin yetkli servise orda baksınlar onlar ne de olsa yetkili !

arkadaşım sen ya beni yanlış anladın yada farklı bişey zannettin bu sorun cd den kaynaklanmıyor donanımsal bi sorun ama neden olduğunu öğrenmek istedim

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Rauf Kubilay Candan

Benim kiraladığım connecttede aynı sorun vardı bir sürü cd ile denememe rağmen düzelmedi.Teyp arızalıymış burda oto teyp tamiratı yapan arkadaşıma götürmüştüm.Çözümü şahsen ben radyo frekansından mp3 on channel alın çakmaktan elektrik alıyor ve frekansını ayarlıyorsunuz o güzeldi.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

disk error hatasını iki türlü verir bu tip cihazlar.

1.lazer okuyucu kafa kirli veya artık lazer odak noktası kaymıştır yada lazer okuyucu kafanın hareketini saglayan motor entegresi adıyla bilinen entegre bozulması durumunda cdyi okuyamaz bu hatayı verir.

2.cd çizik ise yaglı kirli ise kayıt formatı farklı ise bu hatayı verir.

cd leri kolanyalı mendil ile hafifce bastırarak silin ve pamuklu bezle anında kurulayın yada gözlük bezleri vardır kaliteli oda olur birde şu toz bezleri var elinizi degdiginizde garip hissettiren oda güğzel temizler.

eskiden cd lazer kafa temizlesi yapan üzerinde kıl fırça düzenegi olan cdler vardı hem müzik çalıyor hem temizliyordu ondan edinin.

forum sayfalarını dolaşısanız her arkadaşımızın yorumları farklıdır.bilen bilmeyen farkı yoktur.sakin ve sukunetle yazlımki sorunumuz çözülsün ve sonrasında bu sorunla karşılaşan bir arkadaşımızda sorununu çözsün.bu tür kırıcı veya ayrımcı manalı kelimlri yazmak ve okutmak iyi olmaz.

umarım sorunun çözülür.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...