İçeriğe Yönlendir

Hp 2035n Lazer Yazıcı

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Sani Gerşon
Süperdi.. :blush:

Yazıcı gitmeden önce aramıştım... Şimdi aramadım...

Bugün yada yarın ellerinde olur...

Ellerine bi ulaşsın bakalım ne diyecekler, merak içerisindeyim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ciddi bir kararsızlık içindeyim...

Bilgisayarcım; hızlı yazıcılarda bu gürültüye razı olacaksın, hepsi böyle diyor..

Kare bilgisayar, test etmiş karşılaştırmış.. Ses normal diyor..

Canon'da alabileceğim bir model var. LBP 3460.. 600 lira.. Ancak bu sessiz olacak mı bilmiyorum.. Çünkü kartuşu falan aşağı yukarı aynıymış..

Yine bilgisayarcım, eğer sessizlik istiyorsan Samsung ML-2251n vereyim diyor.. Açtım çalıştırdım. Gayet sessiz bir makina.. Dakikada 20 sayfa basıyor..

Ama karar veremedim...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Samsunga karar verirsen, aldığın HP ne olacak

Normalde kabul etmiyorlar. Ancak; illaki kabul edecekler iadeyi.. Dolayısı ile onu düşünmüyorum... :bravo:

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Normalde kabul etmiyorlar. Ancak; illaki kabul edecekler iadeyi.. Dolayısı ile onu düşünmüyorum... :lol:

Abi kartuş ( toner parasını ) alırlar gibi geliyor.. :bravo:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Sen de Samsung al kurtul, bak ben de doğru yolu buldum, SM3 aldım :good1:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Samsung'ların tonerleri hp gibi bulunmuyor. Dolumlara da hp gibi dayanmıyorlar :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Samsung kullanan bir müşteri abimiz vardı, gerçekten sessiz ve iyi bir yazıcı. Onun dışında xerox'da önerebilirim. Modelini tam hatırlamıyorum ama alt komşuma aldık, her ay bodro vs. basımı için 300 sayfa çıktı alıyor aldığından bu yana 5-6 ay oldu daha tık demedi. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yeni soru;

HP 2035'e ses izalasyonu yapılabir mi ? :)

Bilgisayarcım; Toneri, ya sana ya bana kitlerler, yazıcın bozuk değil.. Ses normal.. Hızlı yazıcıların hepsi böyle diyince, 9 günlük yazıcısızlık ta canıma tak edince HP'yi geri getirttim..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

1200'ü 7 sene kullandım Sefa...

Ancak bunun üstüne 1320 bozuldu...

Bendeki sorun.. Benim kullandığım programların PCL5 veya PCL6E yazıcı dili istemesi.. Bu da ne yazıkki her markada en fazla 2 modelde falan var..

Yorum bağlantısı
Davut Çavdar
Yeni soru;

HP 2035'e ses izalasyonu yapılabir mi ? :lol2:

Bilgisayarcım; Toneri, ya sana ya bana kitlerler, yazıcın bozuk değil.. Ses normal.. Hızlı yazıcıların hepsi böyle diyince, 9 günlük yazıcısızlık ta canıma tak edince HP'yi geri getirttim..

Mehmet abi inan Hp den vazgeçme diye yazmak için girmiştim başlığa, bence doğru tercih olmuş :D

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Benim makineler kadar büyük değil bu, masa üstü cihazdır...Sessiz ve konforludur senin tırt gibi...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...