İçeriğe Yönlendir

2012 Focus Resimleri.

Misafir

Recommended Posts

Görkem Azizoğlu

Kokpiti görünce kafam karıştı. Garip bi tasarım olmuş.

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

En çok hoşuma giden renk bu oldu. Diğerlerini pek yakıştıramadım. Özellikle açık renkler hoşuma gitmedi. Gerçekte de bu renk vardır herhalde. Aytozu gri ile füme arası..

ekranalntshy.jpg

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

kokpit opel isnignia yeni astra tasarımına çok benziyor sedanı fluance yi çok andırıyor.bana göre yüksek bir satış rakamı yakalıcak.zaten yeni otomobillerin hepsi birbirine benzemeye başladı hepsi birbirinden esinlenerek tasarımını gerçekleştiriyor.

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

çaglar beyin kastettigi bu kasalar olsa gerek.2011 focustan daha iyi bence.iç dizayn çok başarılı bence.daha bi cazibeli ve işlevsel olmuş.

ayhan katılıyorum.saf gerçek gri olarak isimlendirilmiş sterling gray.bu renk çok farklı duruşa sahip rengin tutulacagı kesin bencede.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Gümüşdağ

Açıkcası araç hoşuma gitti. Bakalım türkiyeye gelsin belkide modelini yükseltirim.

Yorum bağlantısı
Sadettin Çelik

Ön tamponu yeniden yorumlasalar, notunu düşürüyor bana göre. :D

Yorum bağlantısı
Misafir
Ön tamponu yeniden yorumlasalar, notunu düşürüyor bana göre. :D

bence 2010 modelinden daha iyi gibi duruyor.yinede degişim şart bence.

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek Eski

Ön tampon hariç herşey güzel gibi duruyor,özellikle kokpit hoşuma gitti ama sizlerinde belirttiği gibi aynen resimdeki donanıma sahip araç ya gelmez yada 50.000 tl'nin üzerinde olur fiyatı.İyi bir satış yakalayacağını sanmıyorum.Kim ne derse desin ne F1,ne F2,5 varsa yoksa FII hele bide ST görünümlü ise gerisi yalan. :D

Yorum bağlantısı
Alperen Surnacı

focusun en sevdiğim kasası f2 kasasıdır.daha yapılı ve kaslı bir şasiye , gövdeye sahip.bu fiesta gibi gözüktü.simülasyondan kaynaklanıyor belkide?ama ışıklandırma vs. güzel olmuş.konsol insignia cruize yi anımsattı.

Yorum bağlantısı
Eray Sireli

her zaman söylüyorum hb si harika olacak, gelsede görsek

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
ABD'de çıkacak Focus III ile Türkiye ve Avrupa'da çıkacak olanlar aynı mı olacak?

Bilen var mı?

Çünkü Focus II'ler farklıydı.

Bu sefer hemen hemen aynı olacaklar. Aradaki fark F1 deki gibi olacak. Bunun menşei zaten US.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Tüm modellerde sandviç şase modası var sanırım, elektrikli motorlara hazırlık :D

Yorum bağlantısı
Okay Çetinkaya
(düzenlendi)

bu tüm dünyada aynı olacak model mi?neydi focus one

tarihinde Okay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Gayet güzel bence. Bence megane,golf falan bunun yanında çok sıradan kaldı. Astra ile ciddi çekişme olur ama.

Yorum bağlantısı
Okan Torun

Bence çok güzel bir araç çıkarmışlar. Sadece sedan modeli pek içime sinmedi.

Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

İçinde çok değişiliklik yapmışlar, 2012 de connect de değişecek diyorlar. Hafif ticariler de bu güzellikleri hakediyor bence. Son zamanlarda hafif ticari sınıfının jeep alternatifi olarak görülmesi gösteriyor bunu.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Vallahi açıkcası ısınmaya başladım, özelliklede o gri renk cuk olmuş, astradan daha iyi ve çok daha geniş, astrada sıkıntı geldi bana, en önemli şeyse o dokunmatik teyp, ilk gelenler %99 fiesta teybli olacak belkide o dokunmatik sony hiç gelmeyecek çok yazık, birde dikkat ettim daha önce araç içi aydınlatma teypten değişiyordu şimdiyse tavandaki bir düğmeden değişiyor, daha çok değişiklik olucak sanırım.

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada

Teybin dokunmatik olması güzel ama tipi güzel değil, Hakan abinin çamaşır makinasına benziyor :)

Yorum bağlantısı
Hasan Dönmez

Bence ön tamponun panjuru bölünmemeli bütün olmalı bana göre bu arabanın tek kusuru bu.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...