İçeriğe Yönlendir

2012 Focus Resimleri.

Misafir

Recommended Posts

Tunç Tunçdemir

Yabancı bir dergide okuduğum makale ye göre 2012 de yeni focusun st si 2.0 ecoboost 250 hp olacak imiş. aynı motor mondeoda da olacak ve her iki modelde tr ye girecekmiş.

Yorum bağlantısı
Misafir
Teybin dokunmatik olması güzel ama tipi güzel değil, Hakan abinin çamaşır makinasına benziyor :)

çamaşır makinası artık hasan basri ustada.baya havasını atmış bu arada geçen okudum arkadaşları begenmiş. :bambam::)

Yorum bağlantısı
Bünyamin Mehan

Bu modelin acele ve gelişi güzel çıktığını düşünüyorum. Öyle ki ABD için bile tüm dünyada çıkan modelin aynısı üretilecek.

Çünkü şu an üretilen focus'ların dış dizaynı büyük ölçüde volvo dan esinlenerek yapıldı ve çok da güzel bir model çıktı ortaya. Fakat sizin de bildiğiniz gibi Ford volvo'yu satınca öyle tahmin ediyorum benzerliği ortadan kaldırmak için mecburi ( volvonun satışından kaynaklanan bir anlaşma sonucu ) bir model değişikliğine gitti ve ortaya böyle bir model çıktı.

Aracın beğendiğim tek dizaynı iç ön konsolun değişmiş olması. onun haricinde dış görünümü tam bir sıradan. Dacia gibi. Son kasa focusu olanlara tavsiyem ellerindeki araçların kıymetini bilsinler bu model çıkınca elimizdeki araçlar değerlenecek.

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada

Bu sefer HB'in arkası böyle gelicekse vay haline..

Yorum bağlantısı
Murat Kavuk
(düzenlendi)

Ön tampon çirkin bence. İç tasarımda fazla dağınık gibi geldi. Alışmak zaman alacak.

tarihinde Murat Kavuk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Yeni focusun donanım ve güvenlik seviyesi çok daha yüksek olacak. Donanım olarak zengin fordlar yolda.

Araç şerit değiştirmeye başladığında sürüçü uyarılacak.

30 km/saatin altındaki hızlarda çarpmalar sıfıra indirilmiş. Yani sizi direksiyonu ve pedalları boş bıraksanızda araba tehlikeye göre otomatik frenleme yapıyor.

Mecedes ve BMW'lerde gördüğümüz birçok özellik ve fazlası Ford'larda da olacak.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Donanımı adam gibi yaparlarsa iyi satar bence, şuanki kasa focus bunun yanında oyuncak kalır bence, yeterki adam gibi yapılmış olsun ve donanımı tam olsun, insanlar hemen alışacaktır, zaten kalıplı bir araba, Ayhan' ın eklediği resimde hani motor kaputu açık arkadan görünen mavi araç, orda baya yapılı durmuş gibi geldi bana.

Yorum bağlantısı
Berk Ertürk

biri şu hb focusun arka tasarımını değiştirsin noooolur ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...