İçeriğe Yönlendir

Aoc Marka Monit&#246rler Nasıldır?

Uğur Çınar

Recommended Posts

Ayhan Onaran
dediginiz gibi gibi şimdi dikkatimi cekti hizla okumustum yazı kacırmısın aslında bu olayi eksenbilgisayara uyarmak lazım bana burda sanki müşteri yi aldatmaya yonelik gibi gedi normalde iki yıl garanti ama burda anladıgım kadarıyla bir yıl yazıyor

Nerede 1 yıl olarak yazıyor? Ben baktım her yerde 24 ay olarak yazılmış...ayrıca distribütör ürünlerinde satıcı kafasına göre garanti süresini belirleyemez.Distribütör ne demişse ülke genelinde o süre geçerlidir.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Nerede 1 yıl olarak yazıyor? Ben baktım her yerde 24 ay olarak yazılmış...ayrıca distribütör ürünlerinde satıcı kafasına göre garanti süresini belirleyemez.Distribütör ne demişse ülke genelinde o süre geçerlidir.

Kanun derki, faturayla satılan her ürün 2 sene garantili olacak :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bende anlamadım ki eksen bilgisayar da nerede 1 yıl olarak yazıyor? Kendi insiyatifinde garantiyi artırabilir ama düşüremez.İki yıl sonunda bir yılda ben kendi teknik servisim de hizmet vereceğim diyebilir.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ürün açıklamasında ortalarda bahsediyor, ancak o yazılanlar, hp'nin dingilizce sitesinden direkt çeviri olduğu için yurtdışı olaylarıdır...

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
Ürün açıklamasında ortalarda bahsediyor, ancak o yazılanlar, hp'nin dingilizce sitesinden direkt çeviri olduğu için yurtdışı olaylarıdır...

Evet bence orası gözden kaçmış.Yoksa ürün altında ve en başta garanti ile ilgili detaylı açıklama var.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

dun itibariyle monitör işine son noktayı koydum teshir urunu almaya gittigimde sagolsun gorevli arkadas yardımcı oldu sakın alma bu urunu dedi 1 sene yakındır caliştigi icin bide fatura teshir dustugu icin vazgectim ordan cıkıp vatan da bakınırken samsung un 21,5 inch monitörünu aldım full hd dvi hdmi analog cıkıslı goruntu kalıtesi olarak hosuma gitti tek kotulugu icinden hdmi veya dvi kablosunun cıkmaması bana bonusla 5+3 taksit yaptırdım 371,90 maloldu ama degdi.

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-b22...aspx?I_ID=46898 ürün budur herkese tesekkurler yardımlarınız icin

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

tesaduf eseri oldu desem yeridir tesekkurler bluray film de actımm goruntu kalıtesi mukemelldi gercege yakındı

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

iki haftadan beri arastırmaktayım nerdeyse analog cıkıslı monitorler arasın 70 80 civari fark var ama degdi gibi geldi bugun hdmi kablosu alıp işi sonlandıracagım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...