İçeriğe Yönlendir

1.4 Tdci Titanium + X Paket

Mahir Erseçen

Recommended Posts

Mahir Erseçen
(düzenlendi)

merhabalar arkadaşlar...yarın büyük ihtimalle başlıktaki arabayı sipariş edeceğim...bordo renk konusunda biraz tereddütlüyüm, ilerde satmak konusunda zorlanır mıyım acaba? birde aynı arabaya otokoç farklı illerde farklı fiyatlar çıkarıyor, bu neden kaynaklanıyor, bilgisi olan var mı acaba?

tarihinde Mahir Erse tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Gayet güzel renk bence...Tereddütsüz alırdım ben olsam..Bayiler farklı fiyat verebiliyorlar, en düşük olanı tercih ederken mümkünse arabayı görüp alın, yoksa benim gibi 55 gün bekleyebilirsiniz..Fabrikadaki ham sacı satabiliyorlar... :D

Yorum bağlantısı
Okan Torun

Güzel bir renk, biraz kahverengiye de kaçıyor sayılır ve aracı ağır gösterir, satarken zorlanacağınızı sanmam zira fiestaların piyasası çok dinamik. Bayiilerin verdikleri fiyatlarda bolca pazarlık payı oluşabiliyor :D

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Bence bu kasaya giden en iyi renk. Düzenli Cila ile bişey kaybetmez albenisinden.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Zevkler ve renkler tartışılmazmış ama, bu renk benim çok hoşuma gidiyor..

Yorum bağlantısı
Mahir Erseçen

valla içimi rahatlattınız, eşim elektrik kırmızı, bense siyah istiyordum, ikisinin ortasını bulduk :D 34.400 TL aracın anahtar teslim fiyatı, 20-25 kasım arası gelecekmiş, eskişehir otokoçtan alıyorum, fiyata 324 TL lik vergi, trafik sigortası dahil, park sensörünü de hediye ediyorlar, arabayı önceden görme ihtimalimiz yok, artık şansımıza, ama bayi, çok emin konuştu, fabrika üretim planlarını falan görebiliyorlarmış...

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Hayırlısı olsun İnşallah bir an evvel aracınızı alırsınız.

Yorum bağlantısı
Batuhan Başar

Benim fikrim bu araca yakışan renk bana göre beyaz,ama bu renkte fena durmamış hani.

Yorum bağlantısı
Erkan Seçer

Bende de 1.4 Benzinli X-Paket Otomatik var. Ay tozu Gri, metalik boya...aracı teslim aldıktan sonra acaba siyah veya bordo mu alsaydım diye ufak bi pişmanlık yaşamadım değil.... Park sensörünü de bayii'ye hediye ettirdim... anahtar teslim 34.000.- e geldi

Yorum bağlantısı
Mahir Erseçen

fiesta düşünen herkes iyi fiyat araştırmalı, ben 34.400e kadar buldum, hatta yarın birisinden daha haber bekliyorum, 34.250;'ye de alma ihtimalim var...

Yorum bağlantısı
Eren Akbıyık

ben izmir otokoçdan aldım beyazını 2011 x paketli titanum 1.4tdci ve metalik boya 32.250 bıraktılar 2 ay önce ona göre

Yorum bağlantısı
Hüseyin Korkmaz
fiesta düşünen herkes iyi fiyat araştırmalı, ben 34.400e kadar buldum, hatta yarın birisinden daha haber bekliyorum, 34.250;'ye de alma ihtimalim var...

fiyat araştırılmalı hemfikirim fakat Eren Akbıyık arkadaşımız gibi aracın özelliklerini fiyatını ve nerden aldığını paylaşılan bi başlık var mıdır?ve herkes böyle belirtse kaça aldığını nerden aldığını daha güzel olmaz mı yeni alacaklar için....

ben izmir otokoçdan aldım beyazını 2011 x paketli titanum 1.4tdci ve metalik boya 32.250 bıraktılar 2 ay önce ona göre
Yorum bağlantısı
Ali Murat Koca

2011 fiesta 1.4 benzinli ti+x paket siyah... 30.200 ford kent oto ist ...aracı eylül sonu sipariş ettim bu haftaiçi teslim alıyorum...

Yorum bağlantısı
Mahir Erseçen

arkadaşlar, arabam cuma günü geliyor, 34250 ye aldım,ön + arka park sensörleri takılacak. Bayi, teslimatı biraz geciktirdiği için, hatalsını telafi etmek için, ekstra bazı aksesuarlar takabileceğini söyledi, arabanın dışına değilde, içine takılabilecek aksesuarlar konusunda bilgi sahibi olan var mı acaba? Mesela bir USB girişi mümkün mü? vb...

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
(düzenlendi)

İlk yardım seti ve tüp hediye eder. :f1:

tarihinde Evren Erak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mahir Erseçen
İlk yardım seti ve tüp hediye eder. :D

öyle basit şeyler değil, sağlam birşeyler, örneğin, ön park sensörü yoktu, onu veriyorlar, hakkatten para edecek şeyler yani...ne olabilir acaba başka?

Yorum bağlantısı
Ali Çukur

Hayırlı olsun güle güle kullanın :D

Motor seçeneği 1.6 varsa onu tercih edin derim.

Renk seçimini de net karar vermediyseniz bir de Beyaz seçeneğini düşünün :p

Yorum bağlantısı
Mahir Erseçen

arkadaşlar,sanırım önceki mesajlarımı okumadınız, ben bordo rengin siparişini verdim, ödemesini de yaptım...sorum, xpakete ek olarak fiestaya eklenebilen donanımlar nelerdir?

Yorum bağlantısı
Hüseyin Korkmaz

kol dayamak için ve gözü olan bi aparat var tam ismi nedir bilmiyorum ama ondan taktırtabilirsiniz.deriden yapılmış ve geliş fiyatının 150 tl olduğunu sölemişlerdi bana...

Yorum bağlantısı
Ali Çukur
arkadaşlar,sanırım önceki mesajlarımı okumadınız, ben bordo rengin siparişini verdim, ödemesini de yaptım...sorum, xpakete ek olarak fiestaya eklenebilen donanımlar nelerdir?

Servis tarafından sadece park sensörü.

Dışarda ise: Xenon far, Spolier, Uzaktan cam kaldırma ve alarm, Cam filmi vs vs

Yorum bağlantısı
Onur Hançer

İçine pek birşey yapmazlar sadece park sensörü. Çok fazla birşey bekleme.

Lastiklerin markasına dikkat et derim, ford her marka lastik kullanabiliyor çünkü, michelin de var hankook ta,

Tarfik seti ve paspasını unutma bunlar takacakları park sensöründen daha önemli ve pahalı eşyalar.

Ve hayırlı olsun, bordo güzel duruyor.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
kol dayamak için ve gözü olan bi aparat var tam ismi nedir bilmiyorum ama ondan taktırtabilirsiniz.deriden yapılmış ve geliş fiyatının 150 tl olduğunu sölemişlerdi bana...

Armster, bende kullanmaktayım.

Yorum bağlantısı
Ali Murat Koca

dvd +navigasyon ekran eklenenebilir orjinsl bilgi ekranın yerine.. serviste takıyolar 1.800 fiyat verdiler tabiki taktırmadım dışarıda daha ucuz..ama orjinalliği bozmaya değmez diye düşünüyorum ben..

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

araç ve renk seçimi başarılı. hayırlı olsun...keyfini sürün.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...