İçeriğe Yönlendir

2011 Öküz Kanı Ford Fusion

Tolga Yarıcı

Recommended Posts

Süleyman Çetin
Birde sis farı taksaymış bari ford :D

+1903

Yorum bağlantısı
Tolga Yarıcı

araç ingiltere'de üretildi

4x4

karayolundan sürüş yapılarak geldi, koltuklar elektrikli ve ısıtmalı sunroof ve ön kısıma tarafımızdan tr de takılacak çeki motoru , sis farları arka çeki demiri mevcut,

2009 da bir tane daha var idi ancak sağdan direksiyon sebebi ile tarafımdan kabul edilmedi.

navigasyon sistemi ile sağ yolcu ön kısmı tamamen bazı farklı cihazlardan oluşuyor, 15km de ise ilk servisinden sonra kamuoyuna tanıtımı yaplacak bu tanıtım öncesi sizlere ic resimlerini veremiyorum

Yorum bağlantısı
Beyhan Yılmaz

Merak ettiğim bir sistem 4*4. Size zahmet olmazsa arka tamponun altından bir foto çeker misiniz.. Bide navileri mavileri görmek isteriz..

Yorum bağlantısı
Mustafa Cerci
(düzenlendi)

hayirli olsun kazasiz belasiz surusler

everest tirmanisinda basarilar :)

tarihinde Mustafa Cerci tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Hayırlı olsun. Kazasız belasız tırmanışınızı (ne kadar zor bir kelime) tamamlarsınız ve tekrar burada maceralarınızı yazarsınız.Şimdiden kolay gelsin .

(“Türkiye Cumhuriyeti’ni temsilin Türk bayrağı ve Ayvalık’ı temsilen yetkililerce belirlenecek olan iki bayrağı zirveye taşıyacağım” dedi.)Belki bizim FCTR bayrağınıda zirveye taşırsınız. :) :lol2: :D dağcısmileyi istiyoruz!!!!

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
H.Cenk Bayrakçı

Fusion benzeri Ecosport vardı 4x4. O araç baz alınarak yapılmış olabilir. Eğer bahsettiğiniz araç resimdeki ara. ise 30 mm yükseltilmiş olabilir, çünkü 6 sene Fusion kullandım, 30 cm yükseklik HRV kıvamında bir fusion demektir. Bu arada aracın içini de merak ettim...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...