İçeriğe Yönlendir

Masaüstü Bilgisayar Yardım

Mehmet Ezginler

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Abi ne sldiğine bakıyorsun değil mi..

Sistem dosyası değildir büyük ihtimal ama.. belki işinize yarayacak şeylerdir..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ezginler
Abi ne sldiğine bakıyorsun değil mi..

Sistem dosyası değildir büyük ihtimal ama.. belki işinize yarayacak şeylerdir..

Sildim gitti mehmet bey ama bilgisayar normal çalışıyor tek sıkıntım google sayfası onuda basitçe halletsek güzel olcak .

Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

Bir tane internet explorer sayfası açıyoruz, üst çubuktan sırasıyla -araçlar-internet seçenekleri tıklayıp giriş sayfası yazan bölüme www.google.com.tr yazıyoruz. tamam deyip sayfayı kapatıyoruz.

Yeni bir internet sayfası açınca ana sayfa google oluyor, ben sorunuzdan bunu anladım, kolay gelsin :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Silmekten önce nasıl doldurulduğu bulunmalı...

10 ayda 132 Gb, gariplik var, adsl faturası ne alemde?

Yorum bağlantısı
Burak Saydan

bu kadar çok download yaptiysanız ana sayfanızın değişmeme sebebi herhangi bir siteden aldığınız zararli bir dosyadan kaynaklanır..

çözümü için ise..

masa üstünüzdeyken başlat butonuna basın..

acılan pencerede çalıştıra tıklayın ve bi pencere açılıcak karsınıza daha sonra oraya regedit yazın enterlayın..

enterladıktan sonra yeni bir pencereyle karşılaşıcaksınız burada da 'HKEY_CURRENT_USER' yazan sekmeyı tıklayın asagı dogru yenı sekmeler açılıcaktır.

yeni açılan sekmelerde sırasıyla Software, Microsoft, Internet Explorer, Main sekmelerine tıklayın..

main e tıkladıktan sonra sağ tarafta bazı değerlerin olduğu garip bi görüntüyle karşılaşıcaksınız:)))

ordan start page yazan satıra cift tiklayarak bir pencere ediniceksiniz..oraya istediğiniz sitenin url sini girebilirsinizz daha açık olmak gerekirse http://www.google.com.tr yazip okeyleyinn..

artık açılış sayfanız google olur güle güle kullanın.. biraz açıklayıcı yazdım yeni kullanıcıyım dediniz diye yanlış anlamayın umarım işinize yarar..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ezginler
10 ayda 132 Gb, gariplik var, adsl faturası ne alemde?

Sınırsız kullanıyorum 49 tl sorun yok. :):D:p

Yorum bağlantısı
Mehmet Ezginler
bu kadar çok download yaptiysanız ana sayfanızın değişmeme sebebi herhangi bir siteden aldığınız zararli bir dosyadan kaynaklanır..

çözümü için ise..

masa üstünüzdeyken başlat butonuna basın..

acılan pencerede çalıştıra tıklayın ve bi pencere açılıcak karsınıza daha sonra oraya regedit yazın enterlayın..

enterladıktan sonra yeni bir pencereyle karşılaşıcaksınız burada da 'HKEY_CURRENT_USER' yazan sekmeyı tıklayın asagı dogru yenı sekmeler açılıcaktır.

yeni açılan sekmelerde sırasıyla Software, Microsoft, Internet Explorer, Main sekmelerine tıklayın..

main e tıkladıktan sonra sağ tarafta bazı değerlerin olduğu garip bi görüntüyle karşılaşıcaksınız:)))

ordan start page yazan satıra cift tiklayarak bir pencere ediniceksiniz..oraya istediğiniz sitenin url sini girebilirsinizz daha açık olmak gerekirse http://www.google.com.tr yazip okeyleyinn..

artık açılış sayfanız google olur güle güle kullanın.. biraz açıklayıcı yazdım yeni kullanıcıyım dediniz diye yanlış anlamayın umarım işinize yarar..

Burak kardeş çok açık yazmışsın fakat masaüstündeyken başlata tıklıyorum programlar çıkıyor hiç pencere filan açılmıyor, bir yanlış anlamamı yaptım anlayamadım durum böyle yani olmadı.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Abi format attır... Bir bilgisayar o hale normal şartlarda gelmez...

Yorum bağlantısı
Burak Saydan
Burak kardeş çok açık yazmışsın fakat masaüstündeyken başlata tıklıyorum programlar çıkıyor hiç pencere filan açılmıyor, bir yanlış anlamamı yaptım anlayamadım durum böyle yani olmadı.

:)) biraz dikkatli bakarsaniz kullandığınız görünüm şeklinize göre sağda olması gerekir çalıstır yazar dikkatli bakinn derim..:)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
:)) biraz dikkatli bakarsaniz kullandığınız görünüm şeklinize göre sağda olması gerekir çalıstır yazar dikkatli bakinn derim..:good1:

Win7 de standart haliyle çalıştır orada değil ki ... :):)

Yorum bağlantısı
Burak Saydan
Win7 de standart haliyle çalıştır orada değil ki ... :):rolleyes:

keşke doğrusuyla düzeltip yardımcı da olsaydınız konuyla ilgili arkadaşımıza..

Mehmet bey klavyenizde windows logosu mevcut sol alt kösede cntr tusunun yaninda logolu bir tustur ona elinizi basılı tutarken klavyenizden r tusunada basarsanız çalıstır komutu işlevini gerçekleştiricektir..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...