İçeriğe Yönlendir

İyi Ki İstanbul Var..

Cavit Doğan

Recommended Posts

Cavit Doğan

Bazı arkadaşlar taş neyin atıyor bize yok toplanamıyormuşuz yok bilmemne diye..

Toplanmıyorsak elbet bi sebebi var dimi.. :)

Arkadaşım biz ülke ekonomisini düşünüyoruz, sen gez o gezsin şu gezsin eğlensin nasıl kalkınacak bu ülke..İstanbul çalışıyor.. :)

Önümüz kış, tabi sizin umrunuzdamı, Adana sıcak mersin sıcak antalya sıcak, İzmir zaten üşümüyor..kömür derdiniz yok, bilmemne derdiniz yok..Hem kömürde dağıtmadılar :)

Sözün kısası şu biz toplanamıyoz dil, bilerek toplanmıyoz..Hayret bişii.. :crazy:

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Cavit Ağa bir de bunlar İstanbul trafiğini oyuncak mı :crazy: sanıyorlar. :) [Cuma günü Çapa'dan Gebze'ye (47km) tam 3 saatte geldim.]

Hem biz toplandı mı tam toplanırız ve kesin bir olaya imzamızı atarız bakınız şimdi (23 ekim) araçlarımızı nasıl güzelleştiririz toplantısı yapılaçak. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

bilmiyolarki ne kadar uzak mesafelerde olduğumuzu bilmiyolar birde trafik al başına dert cumartesi fuara giden arkadaşlar 4 saate gidebilmişler ah ah bir bilseler buralarda hayatın (trafiğin) ne kadar zor olduğunu alalarlar bizi ama

onlar bilmiyor köprü trafiği nedemek otoyol gişesinde beklemek ne demek ogs olsa ne yarar bütün şeritler tıkalı

birde emniyet şeridi ayıları var onları söylemiyorum zaten

Yorum bağlantısı
Sadettin Çelik

Ağam Isparta Sos.Yrd.Vak. Müdürü en samimi arkadaşımdır, gönderelim kömür. :)

Yorum bağlantısı
Emre Demir2
bilmiyolarki ne kadar uzak mesafelerde olduğumuzu bilmiyolar birde trafik al başına dert cumartesi fuara giden arkadaşlar 4 saate gidebilmişler ah ah bir bilseler buralarda hayatın (trafiğin) ne kadar zor olduğunu alalarlar bizi ama

onlar bilmiyor köprü trafiği nedemek otoyol gişesinde beklemek ne demek ogs olsa ne yarar bütün şeritler tıkalı

birde emniyet şeridi ayıları var onları söylemiyorum zaten

Mehmet abi dolmuş. :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Geçen Bursa- hatta Uludağ tırmanmalı toplantı planlandığında sevindim, Beylikdüzüne gitmesi daha zordu benim için :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Aman aman Sevsinler bahanenizi :)

Gitmediğimiz gelmediğimiz bir yer olsada.. Yutsak :)

Daha 2 ay önce ordaydım.. Altını üstüne getirdim.. Köprüden de geçtim.. gişeden de.. :D

Sizin gözünüz korkmuş be :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Emmi, kalabalık zamanında köprü = 2 x elmadağ :D

Sakin olduğu zaman toplansınlar :D

Okul çıkışı yada mesai bitişinde toplanın mı diyoruz

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ne zaman mesela?

Bunu onlar bilecek...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Gece 02:00 de cadde parka gidecem, ama tırsıyorum, PuntoİLA lar kol geziyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Başladı yine uzaktan emir vermeye :D Çingen tavuuu ekibi teknik direktörü seni :D

Ben cümlemde emir kipi göremedim :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bunu onlar bilecek! Bunu bi taze mezun teğmen gibi oku. Bak nasıl oluyor :D

Okudum... Emirden ziyade tehdit gibi geldi bana.. Tırtsım okuyunca :D

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
Gece 02:00 de cadde parka gidecem, ama tırsıyorum, PuntoİLA lar kol geziyor.

Gecemi toplansak ne.? :D:)

Okudum... Emirden ziyade tehdit gibi geldi bana.. Tırtsım okuyunca :D

Anla işte marabaların halini..İki aydır kırık camla geziyom söyliyemiyom korkudan bee.. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

ah bende mesai saatleri içinde boş olsam hafta içi çalış turşun çıksın hafta sonu cumartesi çalış öğlene kadar bir pazar boş onada neler sığdıracaz bilmiyorum hafta içi istanbula öğlen saatinde gel gez herkes işte iken trafik mi olur ondan sonrada tozunu atarım istanbulun negüzel yaz uzaktan davulun sesi hoş geliyor galiba bizi toplanmamız için hafta sonu vede pazar olması lazım onada denk gelebilrisek

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Anla işte marabaların halini..İki aydır kırık camla geziyom söyliyemiyom korkudan bee.. :D

Korkma.. En büyük hasarın bu olsun...

Dandik yan sanayi cam taktığın sürece dilediğin kadar kırabilirsin camları :D

ah bende mesai saatleri içinde boş olsam hafta içi çalış turşun çıksın hafta sonu cumartesi çalış öğlene kadar bir pazar boş onada neler sığdıracaz bilmiyorum hafta içi istanbula öğlen saatinde gel gez herkes işte iken trafik mi olur ondan sonrada tozunu atarım istanbulun negüzel yaz uzaktan davulun sesi hoş geliyor galiba bizi toplanmamız için hafta sonu vede pazar olması lazım onada denk gelebilrisek

Sen ne bildin benim Bir ramazan günü öğleyin geldiğimi :)

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Devlerin aşkında buluşmasıda büyük olur bu sebepten her zaman olmaz.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bazı illerde ki gibi :) fotoşla buluşma fotoğraflrını klonlamıyoruz en azından , bir bakıyoruz 500 araba toplanmış ama plakalar aynı :elveda:

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
Aynı kadın mı yaptı? :elveda:

La bişeyide unutmuyonuz hee.. :) Yok kamyondan taş geldi bu kez..

Bazı illerde ki gibi :p fotoşla buluşma fotoğraflrını klonlamıyoruz en azından , bir bakıyoruz 500 araba toplanmış ama plakalar aynı :s

Kim yapmış Çağlar onu bee..Ben kaçırmışım. :good1:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
La bişeyide unutmuyonuz hee.. :elveda: Yok kamyondan taş geldi bu kez..

O'nda fil hafızası var.. Unutmaz o hiç bir şeyi. :)

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
(düzenlendi)
1-Unutmaaaam :elveda: Zayıfladı mı bari :good1:

2-İzmir yapmış. (Ben Amaç'ın yalancısıyım)

Emmi burda, onun yanında bari söyleme. Kaskom bozulcak şimdi.. :)

tarihinde Cavit Do?an tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

Ağam son noktayı koymuş toplantı olayına ;)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Emmi burda, onun yanında bari söyleme. Kaskom bozulcak şimdi.. ;)

Abi taş geldiyse kabulümdür.. :nazar:

Taşı kadın da atsa kabulümdür.. Ama kadın başka türlü kırdıysa, teminat yoook :nazar:

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Ağam yerden göğe kadar haklı :good1:

bugün Çağlarla mini toplantı yaptık :nazar: kim demiş toplanamazsınız diyen.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...