İçeriğe Yönlendir

Köksal'ın Garajı

Köksal Yılmaz

Recommended Posts

Ahmet Ertugay

Elinize sağlık, pırıl pırıl olmuş. Ancak koyu renk olmadığı için araç, çok belirgin olmuyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Ellerine sağlık hocam yine döktürmüşsün maşallah Ankarada mı yaşıyorsun?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Ben de Darıca'dayım ;) ortak nokta bulur katılacak başka arkadaşlarla iş paylaşımı yaparız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Anıl Akgül
(düzenlendi)

Köksalım eline emeğine sağlık şimdi çok daha güzel çok daha parlak olmuş..

Araba elinde can bulmuş.. Kırmızı bölümler özellikle .. Beyaz da parlıyormuş demek ki isteyince..

Daha ne olsun bundan iyisi can sağlığı :)

tarihinde Anıl Akgül tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Uymaz

abi arabadan çok sana maşallah araba da rocco şeker gibi olmuş eline emeğine sağlık...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Güzel yorumlarınız için ayrı ayrı teşekkür ederim.

Ellerine sağlık hocam yine döktürmüşsün maşallah Ankarada mı yaşıyorsun?

İstanbuldayım :)

Köksalım eline sağlık, fk1000p yapsaydın beyaza

fk mı colli mi yıllarından ben collici olarak çıktım, halen 476s doublecoat waxım durur ancak bu aralar fussodan gidiyorum.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Güzel yorumlarınız için ayrı ayrı teşekkür ederim.

İstanbuldayım :)

fk mı colli mi yıllarından ben collici olarak çıktım, halen 476s doublecoat waxım durur ancak bu aralar fussodan gidiyorum.

Ben beyaz renkte fk yı çok sevdim tatlı bir parlaklığı var.. FUSSO denemedim daha, fabiayı yıkamaya bile götürmüyorum, Jetta dan sonra jetlag olduk :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Kardeşim ellerine sağlık,yine güzel bir iş çıkmış ortaya..En kısa zamanda seni,benim garaja bekliyorum  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Kardeşim ellerine sağlık,yine güzel bir iş çıkmış ortaya..En kısa zamanda seni,benim garaja bekliyorum  :biggrin:

inşallah abi :)

Bugün yağmuru görünce bayan arkadaşlardan birinin şemsiyesi ile otoparkta aldım soluğu :D 1.5 günlük toz var üzerinde  en az 50 km yol yapmış hali

c3d26c0fd152abbd8ebd3a4e418f78a3.jpg

0d11ed9e07e9657826be3178b2b63144.jpg

a2579a3d56496e2bd35948ba82a6e9a4.jpg

ddde3607ac4b360da2d74047fb4611d7.jpg

63bd4f3f9867d6e9b7ba6c5aa0b30808.jpg

0b6b26b0df0cc8b12ed392351e749092.jpg
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

Köksal bey benim de bir sorum olacak. Babam arabayla yeni çizilmiş yol çizgilerinden geçmiş. Onlarda zift gibi arabaya yapışmış. Tiner, jant temizleyici, motor temizleyici bir ton ürün denedik ama çıkmadı. Hatta boyacı ustam tinerle biraz yumuşattı onlarda ucu sivri spatula var onla bile çıkmadı. Bunu çıkarmak için tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mıdır?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...