İçeriğe Yönlendir

Yeni Caddy

Eren Çiftçi

Recommended Posts

Eren Çiftçi

ESP Yokuş yukarı kalkış yardımı, 7 ileri DSG şanzıman, 1.6 l TDI motor , Klimatronik klima, Hız sabitleyici, Sürücü, yolcu ve yan hava yastıkları, Ön sis farları, Gündüz farları ,Otomatik yanan farlar, Yükseklik ayarlı çift reflektörlü halojen farlar , Yağmur Sensörü Gövde rengi tampon, kapı kolları ve yan aynalar, Yeni dizayn farlar ve ön panjur CD-MP3 çalarlı, Aux-in girişli radyo 6 hoparlör, Deri kaplı ,radyo kumandalı direksiyon, Deri kaplı vites topuzu ve el freni Servotronik direksiyon, Otomatik kararan iç dikiz aynası, Karartılmış arka camlar,

Alüminyum alaşımlı jant, Yüksekliği ayarlanabilir yolcu koltuğu, Yolcu koltuğu altında çekmece Soğutma özellikli, kilitli ve aydınlatmalı torpido gözü , Yolcu ve bagaj bölümünde iç kaplama ,2/3 parçalı, katlanabilir ve sökülebilir arka üçlü koltuk Sağ, kayar kapıda açılır cam Kapaklı ve saklama gözlü orta konsol, Orta konsol yükseklik ve konum ayarı , Orta konsolda yolcu bölümü için üfleçler , Orta konsol arkası ve bagajda 12 Volt soket, Tavan rayları.caddy nin comfortline modelinin yeni donanımı,sadece donanımlar degişmiş kasa aynı.anahtar teslim fiyatı 40 bin..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

1. Yazılı özellikteki Caddy 44.500TL, dsgli başlangıç modeli 40.000TL

2. Golf-Passat-Jetta, hepsinin ön yüzü, Caddy ile aynı, en çok da ticariye yakışmış :)

3. 1.9 - 1.6 motorun aynı vergi diliminde olduğu bir memlekette, keşke 1.9 getirselerdi.

Yorum bağlantısı
Hakan Çelik

Şu Volkswagen bu kadar güzel arabalar yapıyor helal olsun ama şu manuel vites topuzları bu kadar mı çirkin olur be kardeşim :D

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
(düzenlendi)
2. Golf-Passat-Jetta, hepsinin ön yüzü, Caddy ile aynı, en çok da ticariye yakışmış :D

direksiyon da aynı alayında...

tarihinde Osman Y tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yetkin Akın

Baştan yuvarlak hatlı bir tasarıma sahip bu araca sonradan makyajla keskin hatlı yeni bir ön yüz hiç yakışmamış.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

45000 liraya kamyonet mi olur? : :p

Brezilyalısı daha güzel. :)

big_17258453rx3.jpg

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yetkin Akın

Gerçektende Brezilya imalatı makyajlanmış modele göre daha şık duruyor.

Makjajlı modelde değişik bir bakış var ŞAŞKIN'lık mı desem ne desem? :)

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

bu segmentte en iyisi doblo derim ayrıca bu caddylerin daha düne kadar torpido gözü kapağı bile yoktu millet sonradan kendisi takıyordu ayrıca gereksiz bir pahalılık var gibi, nerdeyse 2 doblo alınır bu fiyatlara...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

DSG Şanzıman sorunlu diye duyuyorum, daha geçende bir arkadaşım sırf bu yüzden polo almaktan vazgeçti, 1 sene sonrasında çok can sıkıyormuş, düz vitesi varsa ve baskı balat sorunu çözüldüyse alınabilir.

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

Maxi Van tipi ile ilgileniyordum ancak yükleme alanı ölçülerinin daha makul olması ve en az caddy kadar ekonomik olacağına inanmam sebebiyle Doblo Cargo Maxi aldım geçen hafta... Ticari araçlarda öncelikler oldukça farklılaşabiliyor...

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Erol Özden
ESP Yokuş yukarı kalkış yardımı, 7 ileri DSG şanzıman, 1.6 l TDI motor , Klimatronik klima, Hız sabitleyici, Sürücü, yolcu ve yan hava yastıkları, Ön sis farları, Gündüz farları ,Otomatik yanan farlar, Yükseklik ayarlı çift reflektörlü halojen farlar , Yağmur Sensörü Gövde rengi tampon, kapı kolları ve yan aynalar, Yeni dizayn farlar ve ön panjur CD-MP3 çalarlı, Aux-in girişli radyo 6 hoparlör, Deri kaplı ,radyo kumandalı direksiyon, Deri kaplı vites topuzu ve el freni Servotronik direksiyon, Otomatik kararan iç dikiz aynası, Karartılmış arka camlar,

Alüminyum alaşımlı jant, Yüksekliği ayarlanabilir yolcu koltuğu, Yolcu koltuğu altında çekmece Soğutma özellikli, kilitli ve aydınlatmalı torpido gözü , Yolcu ve bagaj bölümünde iç kaplama ,2/3 parçalı, katlanabilir ve sökülebilir arka üçlü koltuk Sağ, kayar kapıda açılır cam Kapaklı ve saklama gözlü orta konsol, Orta konsol yükseklik ve konum ayarı , Orta konsolda yolcu bölümü için üfleçler , Orta konsol arkası ve bagajda 12 Volt soket, Tavan rayları.caddy nin comfortline modelinin yeni donanımı,sadece donanımlar degişmiş kasa aynı.anahtar teslim fiyatı 40 bin..

Fordun yanından bile geçemez kronik rahatsızlıgı olan caddy bana pek sıcak gelmiyor yaşasın ford connect 110 glx

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Connect farına-ızgarasına benzeyen bir Mondeo yapılsa, kimsenin dilinden kurtulamazdı, yeni Passat için millet kuyrukta, akademik ortamda ders olarak okutulmalı bu pazarlama başarısı :(

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Marka imajı. nerde vw geçsin ben bile reklamını yapıyorum :p "Prestij standart". c serisi parasna passat alanlar var :( o derece

Yorum bağlantısı
Onur Demirer

Yerli mali yurdun mali herkes Doblo kullanmali. Saka maka yeni Doblo Caddy'e kiyasla daha yakisikli olmus bence, gri jantlarla, arkaya dogru yukselen cam cizgisiyle vs...

Arka bagimsiz suspansiyon da Tofas tasarimi olabilir. Yalan soylemis olmayayim, ama oyle hatirliyorum sanki.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Hakan Gürsu

Sınfının en konforlusu diye reklamı yapıyorlar ama arkadaki makas sistemi, içine bindiğiniz zaman kendini çok güzel hatırlatıyor.

Yorum bağlantısı
Arda Akbay

Önceden scirocco nun bir anlamı vardı şimdi tüm modellerin farlarını ona benzetiyorlar

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

ben çok beğenmedim açıkçası wv farları stopları değiştiriyor makyajladık oluyor zaten

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...