İçeriğe Yönlendir

Plastik şerit Lazım...

Sami Aktaş

Recommended Posts

Sami Aktaş

Arabaların kapı üstlerinde olan ön camdan arka cama kadar uzanan siyah lastik şeritler gibi bir malzeme arıyorum...2-3cm genişliğinde 1-2mm kalınlığında 1,5-2m uzunluğunda siyah renkli lastik veya plastik bir şerit...Nerden bulunabilir, yada hangi araçların hangi yedek parçaları işimi görebilir...

Düşündüm düşündüm bulamadım...Piyasada kolay bulabileceğim bir malzeme olmalı...Tampon koruma bantları var ama onlar kısa...Evdeki kapıların altlarına yapıştırılan şeritler var ama kalın olurlar...

Aklınıza gelen bir malzeme olursa lütfen paylaşın...

Yorum bağlantısı
Barkın Kayaoğlu

Ostim'e baktınız mı ? Plastik malzeme imalatçılarında olabilir diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Eray Sireli

Aksesuarcılarda nikelaj renginde olan çeşitli kalınlıklarda metre işi satılan şeritler var. Bu tarz malzeme satanlarda metre işi siyah renkte olanlardan da görmüştüm ama ne kadar bulunabilir bilmiyorum :D

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

Tam anlatamadım en iyisi resim koymak...Aşağıdaki şerit gibi görünecek...

201008142342fordfocusta.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

ankarada nerede bujlursunuz bilmiyorum ama herhangi bir lastik o-ring satıcılarında bulunur contacı- keceçi diye de geçer ankarada nerede olduğunu bilmiyorum http://erfalastik.com/urun_6.php istanbulda burada var onun gibi birini bulursan bula bilirsin

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Metre işi satılıyor ama o incelikte görmedim. kromu var o incelikte aynısının siyahıda vardır mutlaka. ben kalınlarından alıp tampona çekecektim.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
(düzenlendi)

Networkte kullanılan kablo kanallarını kullanabilirsin. her boy ve çeşit var, biraz kesip biçmen gerekebilir ancak istediğin gibi birşey kesin vardır. ( biraz serttir)

tarihinde Erhan Doruk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ostim de istediğiniz gibi kalıp hazırlayıp döken yerler var...Ben bir ara kuru temizleme makinesine lazımdı oradan yaptırmıştım.Hazır ellerinde olan şeritlerde işinizi görebilir.Oralara bakmak lazım.

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

Ankara'ya bir gidebilsem Yıldız'da neler neler bulurum...Burnumda tütüyor hurdaların kokusu...

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Gelirsen ben seni sabah bırakırım akşam alırım hurdaların arasından...Arada yemek falanda getiririm..:)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...