İçeriğe Yönlendir

94 Mondeo Rolanti Düzensizliği

Nevzat Öztürk

Recommended Posts

Yaşar Demirci
Nevzat senin araba yaşlanmış.:)çıkma beyinden hayır gelmez diye düşünüyorum.yeniside çok pahalıdır büyük ihtimal.sen en iyisi problem çözülmezse sat gitsin.bu arada alacak adamada yazık ama ...

forumumuzun değerli ustası yaşar usta çözüm bulabilir.inşallah bu başlığı okumuştur.

iki sayfa olunca okumayı gözüm kesmedi :D ama şimdi baştan sona okuyacagım

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci

beyin problemine benziyor ancak emme manifoltu üzerinde gaz kelebeginin sol tarafında (araca göre sol) çok pinli bir soket var. bu soketi kontrol edin oksitleme, gevşeklik gibi bulabilirseniz birde wd 40 sıkın

Yorum bağlantısı
ustam potansimetremi demek istedin ?

yok kadir yumruk gibi ara baglantı soketi var.onu kastediyor beyin tarafına gidiyor sanırım.benim mondidekini plastik kelepce ile sıkıştırmışlar.aynı yumruk gibi soketten iki tane var araçta benim gördügüm tabi.

Yorum bağlantısı
mk2 kasalardadamı var varsa tam olarak yeri ve oktay abi fotograf cekebilirmisin.?

foto zor biraz içte kalıyor kalın bi soket görememen zor manifoltun dibinde aşagı sarkık sayılır.senin mondideki durumu bilemiyorum tesisat azda olsa farklı.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Tesadüfen Osman da gördüm mondeo 1.8i , Sonuç için biraz zamana ihtiyacı var.... Uzun zamandır orjinal tampon görmemiştim ama iyi oldu.

Yorum bağlantısı
Nevzat Öztürk
Tesadüfen Osman da gördüm mondeo 1.8i , Sonuç için biraz zamana ihtiyacı var.... Uzun zamandır orjinal tampon görmemiştim ama iyi oldu.

yarın almaya gideceğim..hayırlısı bakalım..yaşına göre çok temiz bir araç.

Yorum bağlantısı

nevzat bey sonucu paylaşırsanız sevinirim neler yapıldı sorun neymiş?olumlu oldumu yapılanlar.ve tabiki kaça maloldu.

Yorum bağlantısı
Nevzat Öztürk

sonunda arabayı aldım.özlemişim bu arada..motor soğukken stop etme problemi düzelmiş gibi görünüyor.sabah yine bakacağım.

motor tesisat kabloları değişti.275 tl.artı 75 tl işçilik..sonra lpg kabloları bağlatıldı..filtre değişimi kalibrasyon 80 tl.450 civarı masraf..

rölanti düzensizliği devam ediyor.osman usta beyne yanlış sinyal gidiyor..çıkma beyin baktım bulamadım dedi..çok da gerek yok dedi..

şuan sorun yok böyle devam dedi..hayırlısı bakalım..

Yorum bağlantısı
sonunda arabayı aldım.özlemişim bu arada..motor soğukken stop etme problemi düzelmiş gibi görünüyor.sabah yine bakacağım.

motor tesisat kabloları değişti.275 tl.artı 75 tl işçilik..sonra lpg kabloları bağlatıldı..filtre değişimi kalibrasyon 80 tl.450 civarı masraf..

rölanti düzensizliği devam ediyor.osman usta beyne yanlış sinyal gidiyor..çıkma beyin baktım bulamadım dedi..çok da gerek yok dedi..

şuan sorun yok böyle devam dedi..hayırlısı bakalım..

iyi günlerde kullanın.umarım rolantide düzelir en kısa sürede.

Yorum bağlantısı
Nevzat Öztürk
iyi günlerde kullanın.umarım rolantide düzelir en kısa sürede.

teşekkürler..artık pek takmamaya çalışıyorum..sadece rölanti bozukluğu kaldı..o da geçiyor..hayırlısı bakalım..

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Nevzat Öztürk

aracı lpg de problem olduğu için birkaç gündür benzinde kullanıyorum..rölanti sorunu düzeldi gibi..lpg bütün dengeleri bozuyo galiba..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...