İçeriğe Yönlendir

Sonunda Kavuştum..

Ali Murat Koca

Recommended Posts

Ali Murat Koca

dün akşamüstü itibarı ile siyah fiestama kavuştum...ilk izlenim itibarı ile sattığım golf V imden sonra hiç kötü gelmedi bana sürüş zevki olarak..ilk gözüme çarpıp beğendiklerim özellikle direksiyon ve hassaslığı ,gece kullandığım için kararan dikiz aynası ve seriliği hoşuma gitti(nede olsa atmosferik benzinli) şimdi kitabını yanıma alıp yanına inip özelliklerine bakacağım.. tek bir negatiflik hissettim oda araç yol alırken sanki bir vınlama sesi gibi bi uğultu geliyor hafiften bu tüm fiestalarda var gibi okumuştum forumda..doğru mudur?? içinden değil de dışarıdan bakınca çok zevk alıyorum yaa ama..neyse spoiler ve ön yan cam film lerini taktırınca koyacağım resimlerini....bu arada herkesin cumhuriyet bayramı kutlu olsun...

Yorum bağlantısı
Ali Murat Koca

bu arada bu arabada rodaj falan yok sanırım değil mi benzinli motor olduğu için..zaten aldığım bayiin serviside hiç öyle birşey yok dedi ..sadece kitabında 150 -200 km sonra lastikler oturur diyor ve ilk 1500 km çok fazla zorlamayın motoru ve sert fren debriyaj kullanmaktan kaçının diyor..?? herhangi bir bildiği olan??

Yorum bağlantısı
Misafir

hayırlı olsun kazasız cezasız arızasız günlerde kullanın bayram hediyesi olmuş. :flowers:

Yorum bağlantısı
Ali Murat Koca
hayırlı olsun kazasız cezasız arızasız günlerde kullanın bayram hediyesi olmuş. :flowers:

güzel oldu ilk günün bugün olması..teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Hoş geldiniz. Arabanız hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Hayırlı olsun, Golf 4 den çok daha keyifli bir araç.

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
(düzenlendi)

Hayırlı olsun İyi günlerde kullanın. :flowers::D Foto da koysaydınız yaptıklarınız daha rahat fark edilirdi. :nazar:

tarihinde Adnan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Rauf Kubilay Candan

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanız dileğiyle :nazar:

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin

Hayırlı olsun. İyi günlerde binmeniz dileğiyle... Bi fotoğrafta isteriz ama. :nazar:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

HAyırlı olsun, konu yanlış yerde, taşıyorum.

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Hayırlıs olsun. İlk yağ değişimini biraz erken yapmanızda fayda vardır.

Yorum bağlantısı
Bahadır Çınar
(düzenlendi)

Hayırlı olsun

;)

tarihinde Bahad?r tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Maşallah hayırlı olsun, bende 2 gün önce teslim aldım. Sıfır aracın tadı bir başka oluyormuş.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Korkmaz

hayırlı olsun

ben de 1.4 tdci aldım haftaya gelecek inşallah...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...