İçeriğe Yönlendir

Bizim Buralardan, Sizin Oralara...

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Zafer Ayvacı

Hanımı kandırayım da yarın öbür gün gideyim ben Araç'a. Baba ocağında iftar edeyim, akşamına da aynı noktadan, aynı temayla güzel bir gece fotoğrafı çekeyim Oğuzhan. :)

Gece çekmemiştim diye hatırlıyorum ama bilemedim. Çekmediysek de çekeriz artık :D

Sağolasın :flowers:

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

Hanımı kandırayım da yarın öbür gün gideyim ben Araç'a. Baba ocağında iftar edeyim, akşamına da aynı noktadan, aynı temayla güzel bir gece fotoğrafı çekeyim Oğuzhan. :)

Gece çekmemiştim diye hatırlıyorum ama bilemedim. Çekmediysek de çekeriz artık :D

Sağolasın :flowers:

Şimdiden afiyet olsun. İğdir köyüne benden selam söyle :D diğer fotoğrafta forumda da nerede bilmiyorum, onu bulmak zor, nasıl olsa sen yenisini çekeceksin onu kullanırız artık :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Zafer Ayvacı

Bartın Safranbolu arası, Gürleyik, Beştepeler, Duzaklı Köyü.

HfgvsGE.jpg

UhFlJa6.jpg

OnuKGf8.jpg

kQ0qd9f.jpg

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Zafer, tırt la bunlar :D

Birisi iyi mi dedi la? :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Salih Uzun

Zafer abi Ayvacı soyadı hiç yabancı gelmiyor bana bende araçlıyım Uzunoğulları deyince tanırlar :) obalar köyü doruk mahallesine beklerim tabi arac'a yolu düşen tüm forum arkadaşlarımıda

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Eyvallah Salih. Benim köyüm Aktaş. Uzak sayılır Araç merkeze. Köye gelemem de yazın Araç'ta olurum genelde. Görüşürüz inşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Salih Uzun

İnşallah abi bekliyorum hatta şimdi babama sordum fahrettin Ayvacı diye aile dostumuz varmış Aktaşlıymış :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...