İçeriğe Yönlendir

Bizim Buralardan, Sizin Oralara...

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Servet Aydın

Adamı arayıp, sesiz sakin yer bul diyorum, gidiyor kümes gibi otele sokuyor beni. Birde utanmadan buraların fotosunu koyuyor, libertinin arkasına bağlayıp sürüklesem, avukat yardımcı bulsam yardım ve yataklık için, başıma iş almış olurmuyum ?

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Ben niye görmemişi bunu...

Karadenizi ve karadeniz insanını çok seviyorum ben..

Penuda seveymisun..... :p

Buraları görmek farz oldu.. :)

Adamı arayıp, sesiz sakin yer bul diyorum, gidiyor kümes gibi otele sokuyor beni. Birde utanmadan buraların fotosunu koyuyor, libertinin arkasına bağlayıp sürüklesem, avukat yardımcı bulsam yardım ve yataklık için, başıma iş almış olurmuyum ?

tek kelimeyle mükemmel.

Haçan hepimuz pirlukte cideruz daaa....... :biggrin:

:wub: :wub: :wub: Zafer burada insan ölmez ya

Dedem 105 yaşına kadar yaşadı....200 ü görürüm ben buralarda diyordu ama olmadı conta yaktı.... :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Dedem 105 yaşına kadar yaşadı....200 ü görürüm ben buralarda diyordu ama olmadı conta yaktı.... :D

ACtoXD9.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Abi iyi hatırlıyorum 104 yaşında olmasına rağmen kadar TRT 1 in haber spikerine asılıyordu..... :D  Hele hiç unutmam kadın televizyonda haber sunuyordu dedemde kadınla konuşur gibi cevap veriyordu.... He canım , tamam canım, yirim ben seni diyordu. :D Nenem deli olurdu  :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Buralara uzağız abi biz :p Ayrıca geldiğin zaman buraya gideydik, bi taraflarımız buz tutaridi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Kalkıp İstanbul'dan gelen biri için Karabük Eflani arası ne kadar uzak olabilir? Servet abi;  ağırlaştırılmış ceza şarttır.. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Evet Zafer, Cem'in sualine tez elden cevap ver ve ısınma sorununuda bağamı soruyon :seytan:

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Kalkıp İstanbul'dan gelen biri için Karabük Eflani arası ne kadar uzak olabilir? Servet abi;  ağırlaştırılmış ceza şarttır.. :)

Gece 12'de İstanbul'dan gelip de oralara gidilmez abi. :D

Gidilse yatacak yer bulunmaz.

Bulunsa sabah edilmez.

Edilse geri dönülmez.

:p:D

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Şahanın bu kadar iyi yanladığını bilmezdim, heleki şöförü bu kadar mülayim biri iken :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Hatayda sevdigim bir abim yasiyor, gecen sene ziyaretine gittik, balik tutalim diye baraj golune goturdu bizi, aralik ayi; gece buz gibi, sabaha kadar sohbet muhabbet, uyku gelince arabada uyuklamak seklinde keyifli bir geziydi, otel her yerde var., maksat sevdiklerimizle zaman gecirmek der; cekilirim :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Zafer Ayvacı
(düzenlendi)

Akkaya Mesire Yeri, Alaplı, Zonguldak.

Çok sevdim, çok hoşuma gitti.

pPGPFdU.jpg

7hVPoVr.jpg

Dzsnyje.jpg

uxnUq1n.jpg

r9TtaDu.jpg

FFnhbRp.jpg

tarihinde Zafer Ayvacı tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Şimdi demek istediğin, ramazanın sıcak günlerinde serin yerlerde fink atıyorum öylemi :heat:

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Yok abi, Ramazan'dan önce attım finki, şimdi geldim evime oturdum :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

İftar için geç olur da, ramazandan sonra bi mangal yakarım ben burada :D

Yorum bağlantısı

Yıllar önce Kastamonu merkeze gitmiştim.Aklımda kalan o manzaralar hala beni mest ediyor.Yanlız ilğinç köy veya ilçe isimleri var.

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir
(düzenlendi)

z5KGB.jpg

Bu fotoğrafı senin çektiğini biliyordum ama hangi konuda olduğunu bulamamıştım, saatlerce aramıştım :) Bundan bir kaç ay önce facebookta bir arkadaşın paylaşımında vardı, sordum nereden buldun diye oda başka birinden çalmış. Kısacası popüler bir resim  :bravo:  :nazar:  

Bir de bunun gece çekilmişi vardı, yanılmıyorsam ya senin ya Hakan Tarım'ındı ama tam emin değilim sadece forumda gördüğüm aklımda kalmış, onuda görmüştüm facebookta :)

tarihinde Oğuzhan Demir tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...