İçeriğe Yönlendir

Kasım 2010 Dergimiz Yayında

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Ali Elöver
Olur.. toplayalım geri :)

mahkeme kararı çıkartmadan ben, sizin güzellikle halletmeniz centilmence tabi.

toplatmayalım yarım sayfa ek konsun bence takoz model araçlar sıralamasında birinci olur bu zaten başka takoz görünümlü araç yok forumda. :D:blush:

Kıskanmayalım di mi ? :D

Ben vermem. Kimse kusura bakmasın. Ford bu motorlardan yaptı da biz mi almadık ;) ?

Valla gerekirse tek tek toplatıcam o dergileri. Mahkeme kararı çıktı çıkacak.

Ford ne yapmış ki alalım ? Anca dedemden kalma yamaha kapaklı motor yapsın, veya çok yakıp hız yapamayan vct-i bilmem ne haltsa.

Direk kavga sebebi :D

Geldim zaten :)

Valla bu dergide ilk sayfada benim olmam, derginin ve sitenin prestijini yükseltir...

Hem yabancı bir markayı, forum içindeki azınlığın haklarının, kıskanılarak da olsa tanınması ve hak sahibine bunun gösterilmesi, dergiyi yüceltir...

Benim arabam zaten kendini fazlasıyla süper olarak kanıtlamış :D . Arzum benim sayemde forumda bu politik açılım ile nemalansın :p

hamur kağıda mı bu dergi yoksa kuşe mi ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Hem yabancı bir markayı, forum içindeki azınlığın haklarının, kıskanılarak da olsa tanınması ve hak sahibine bunun gösterilmesi, dergiyi yüceltir...

Benim arabam zaten kendini fazlasıyla süper olarak kanıtlamış :blush: . Arzum benim sayemde forumda bu politik açılım ile nemalansın :D

Dergide sadece arabalara yer veriyoruz..

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
(düzenlendi)

Cevap şu olacak; o dört tekerli ESP' li, ASR' li, alfabeli vahşi bir panter :blush:

tarihinde Tamer Topa tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

ali üstad dergiyi okumadıgın belli ilk sayıda farklı araç resimleride mevcuttu.honda crv mitsu gibi.lütfen yanii. :D

tırların yanında giderken dikkat et,lakin onlar takozsuz yola çıkmazlar :blush::D

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Dergide sadece arabalara yer veriyoruz..

E tabi sizde haklısınız :D Kara Canavar'ın işine tırt dergide ?

Daha da istemem zaten, kalsın benim canavarı CAR dergisi ön sayfada ağırlar zahir, 6 sayfada haber yapar.

Cevap şu olacak; o dört tekerli ESP' li, ASR' li, alfabeli vahşi bir panter :D

Helal be !!! Bak bunu beğendim, tşk ederim.

Ever dergi editörleri, sunum başlığınız da hazır.

ali üstad dergiyi okumadıgın belli ilk sayıda farklı araç resimleride mevcuttu.honda crv mitsu gibi.lütfen yanii. ;)

tırların yanında giderken dikkat et,lakin onlar takozsuz yola çıkmazlar :blush::D

içinde ben yoksam okumam tabi :D

takoz dediğiniz araba yavru Maserati, aynı fabrika, ferrari'yi de üretiyor naber ?? Asıl takoz sizin kalaslardan yapılır :)

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
(düzenlendi)

3,5 luk yayla tam Maserati. Hıhh demiş egsozundan çıkmış...

tarihinde Tamer Topa tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Çağlar Bayur

Fiesta nın bijon somunları ile, Bmw nin somunları aynı fabrikadan temin ediliyormuş, yavru //M3 olmuş mu oluyor :spiteful:

Yorum bağlantısı
Fiesta nın bijon somunları ile, Bmw nin somunları aynı fabrikadan temin ediliyormuş, yavru //M3 olmuş mu oluyor :nea:

yorum gelmiş zaten :blink::bambam:

Dergimiz, 1905 kez download edilmiş..

dahada edilir aşılır bu sayılar.maşaallah :spiteful::D

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Abdülkerim Demir
Dergimiz, 1905 kez download edilmiş..

bilsem 2 kere daha "1907 aşkına" downland ederdim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...